track source
track source
track source

Immergas Kombiler

Immergas Kombiler Fiyatları

2 Ürün gösteriliyor.
Su Tankı Kapasitesi
Eşanjör Yapısı
Mevsim
Verimlilik Derecesi
Isıtma Tekniği
Gaz Basıncı (Doğalgaz)
Gaz Basıncı (LPG)

Immergas Kombiler

Immergas Kombiler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Immergas Kombiler ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Immergas Kombiler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Immergas Kombiler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Grundig Kahve Makineleri
 • 88 Rue Du Rhone Kol Saatleri
 • AEG Derin Dondurucular
 • Gislaved Lastikler
 • Lubex Motor Yağı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Immergas Kombiler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Immergas

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Immergas Kombiler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 2 Immergas Kombiler ürünü:

  2021 yılı Immergas Kombiler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  21 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2 Immergas Kombiler modeli içerisinde en ucuz Immergas Kombiler fiyatı 4810.0 TL iken, en yüksek Immergas Kombiler fiyatı 5050.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Immergas Kombiler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 21 Haziran 2021 tarihinde ortalama Immergas Kombiler fiyatı ise 4930.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Immergas Kombiler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Immergas Kombiler modelleri arasında en çok indirim bulunan 2 Immergas Kombiler modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  E.C.A Confeo Plus 24 HM 20640 Kcal/H Konvansiyonel Kombi
  E.C.A Confeo Plus 24 HM 20640 Kcal/H Konvansiyonel Kombi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  İmmergas Kombi

  Kombi, doğalgaz kullanımını ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş ev veya işyeri gibi küçük ölçekli kapalı alanlara uygun ısıtma cihazlarıdır. Kombilerin ebatları küçük olduğu için çok yer kaplamaz ve bu da çok tercih edilme sebeplerinden biridir. Kombilerin tercih edilmesinin diğer önemli sebepleri ise çalışırken sessiz olmaları, montajının kolay oluşu ve hafif olmalarıdır. Kombiler gelişen teknoloji ve kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda değişik özellik ve donanıma sahip olarak üretilmektedir. Bunlardan en çok bilineni bacalı, hermetik ve yoğuşmalı kombidir. Bunların haricinde ateşleme şekline göre de kombiler farklılık gösterir. Kombilerin; pilot, alevli ve elektronik ateşlemeli modelleri bulunur. Her kombinin kapasitesi de ayrıdır. Kombi denince önde gelen markalardan birisi de İmmergas kombidir. Immergas, dünyanın çeşitli bölgelerinde alt kuruluşları bulunan İmmerfin Holding kuruluşunun bir parçasıdır.

  İmmergas Kombi Modelleri

  İmmergas Kombi; yoğuşmalı kombi ve klasik kombi olmak üzere iki ürün grubundan oluşur. Kombiler, günlük hayatta ev ve iş yerlerinin ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılarlar. Özellikle, büyük şehirlerde apartman ve sitelerde yaşayan insanlar için kombiler oldukça önemlidir. Çünkü; kombiler merkezi ısınma sistemi yerine her dairenin kendi ısınma kontrolünü kendisinin yapmasına olanak verir. İstenilen derecede istenilen oda veya odalar ısıtılabilir. Hem ısıtma, hem de kullanmak için sıcak su temini aynı anda mümkündür. Kombiler duvara monte edildiği için az yer kaplar. Kullanılan yakıt temiz olduğundan atığı yoktur. Gerek cihaz gerekse baca bağlantısı temiz kalır. Yoğuşmalı kombi hermetik kombi ailesinin bir üyesidir. Yoğuşma terimi kombide buharın yoğunlaşmasını ifade eder. Yoğuşmalı kombi klasik kombilere oranla % 15 ile % 20 oranında yakıt tasarrufu sağlar. Daire yalıtımının çok iyi olması ve bulunan radyatör kapasitesinin de uyumlu olması ile yoğuşmalı kombinin verimi artar. Klasik kombilerin verimleri % 80 ile % 92 arasında değişirken yoğuşmalı kombiler % 105 ile % 109 arasında değişen verimle çalışır. Bu yüzden de yoğuşmalı kombiler tüketiciler tarafından tercih edilir. İmmergas kombi Victrix Maior serisi yoğuşmalı kombi, yüksek verim ve enerji tasarrufu sağladığı için tüketiciler tarafından tercih edilir. İmmergas kombi kullanımı oldukça pratiktir. Bu modeller, su ısıtmada 28 kW, kalorifer ısıtmada ise 24 kW ısıl gücündedir. İmmergas kombi yoğuşmalı modellerinde dayanıklı alaşımlar kullanır. İmmergas hermetik kombi de sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Hermetik kombiler, yoğuşmalı kombilere oranla daha fazla enerji harcasa da daha az maliyete sahiptirler. ERP ve ELD kriterlerine uygun tasarlanan kombiler, hem merkezi ısıtma hem de sıcak kullanım suyu üretiminde daha yüksek sistem verimliliğine sahiptir. Bu modeller son derece sessiz çalışır. İmmerges kombiler, yoğuşma teknolojisi, modülasyonlu sirkülasyon pompası kullanır. Bu sadece, yüksek verim ve düşük gaz tüketimi sağlar. Geniş su kanalları sayesinde tesisattan gelebilecek tortu ve pisliklere karşı son derece dirençlidir. Eşanjörün özel alaşımlı yapısı ve kalınlığı korozyona karşı ekstra koruma sağlar.

  İmmergas Kombi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  İmmergas kombi modelleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunur. Kombi alırken dikkat etmeniz gereken hususlar, beklentinize göre değişiklik gösterir. Kombi seçimini yaparken öncelikle evinizin büyüklüğünü göz önünde bulundurmanız gerekir. Eğer büyük bir eviniz varsa yoğuşmalı kombiler çok daha uygun bir seçim olur. Yoğuşmalı kombiler, hermetik kombilere oranla büyük alanları daha kolay ısıtır. Eğer daha küçük bir alanı ısıtacaksınız, hermetik kombi modelleri daha iyi bir seçim olabilir. Bu sayede, yüksek maliyetle karşılaşmamış olursunuz. Isıtacağınız yerin boyutu kadar kombiyi koyacağınız yer de önemlidir. Eğer dar bir alanınız varsa kombi seçiminizi bu boyuta uygun olacak şekilde yapmanız gerekir. Eğer dar bir alana büyük bir kombi koyarsanız, küçük olan alanı daha fazla sıkıştırmış olursunuz. Bu noktada, diğer kullanıcıların fikirlerinden faydalanabilirsiniz. İmmergas kombi yorumlarına göz atabilir, diğer kullanıcıların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda, İmmergas kombi bakımı hakkında diğer görüşlere de göz atabilirsiniz.

  İmmergas Kombi Fiyatları

  İmmergas kombi fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Ürünün modeli, fiyatı etkileyen faktörlerin başında yer alır. Marka, iki farklı kombi üretir. Tam yoğuşmalı olan modeller uzun vadede tasarruf etmenizi sağlar. Hermetik kombilere oranla daha özel bir sisteme sahip olan yoğuşmalı kombiler, büyük alanları ısıtmak için idealdir. Bu karmaşık sistem nedeniyle İmmergas yoğuşmalı kombi fiyatları, hermetik modellere oranla daha yüksektir. İçerisinde yer alan özel sistem, maliyetin artmasına neden olur. Yoğuşmalı kombilerin ısı verimi yüksek, yakıt tasarrufu fazladır. Bu nedenle, çevreyi de korur. Duvar tipi kombi olduğu için yer kaplamaz ve alandan tasarruf sağlar. Ayrıca oldukça hafif olduğu için duvara monte etmesi kolaydır. Bu özellikleri de ürünün daha yüksek fiyatlardan kullanıcılara sunulmasına neden olur. İmmergas kombi ayarı, kombi üzerinden yapılabilir. Oldukça pratik ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Nasıl ayarlamanız gerektiğini öğrenmek için kullanım kılavuzuna göz atabilirsiniz. Siz de sayfamızda yer alan İmmergas kombi modellerine göz atabilirsiniz. Dilerseniz diğer modellerle karşılaştırabilir, beğendiğiniz İmmergas kombi modellerine en uygun fiyatlarla cimri.com farkı ile sahip olabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery