track source

Rosense Kolonya & Gülsuyu

Rosense Kolonya & Gülsuyu Fiyatları

29 Ürün gösteriliyor.
Markalar

Rosense Kolonya & Gülsuyu

Rosense Kolonya & Gülsuyu fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Rosense Kolonya & Gülsuyu ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Rosense Kolonya & Gülsuyu Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Rosense Kolonya & Gülsuyu incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Bang & Olufsen Bluetooth Kulaklık
 • D.Dept Duvar Kağıdı
 • Camp David Erkek Şort
 • Powerway Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank
 • Komeks Defter
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Rosense Kolonya & Gülsuyu fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Rosense
  Cimri'nin Seçimi

  Rosense Kolonya ve Gülsuyu

  Bir tür parfüm etkisi yaratan Rosense kolonyalar etil alkol, su ve limon, çiçek ya da tütün gibi hoş koku veren maddelerin karışımından elde edilir. Hemen hemen her evde bulunan kolonyalar verdikleri hoş koku ile birlikte insanların içini açar. Örf, adet  ve geleneklerimize bakıldığında da kolonyanın büyük bir etkisi görülür. Bir yerden bir yere misafirliğe gittiğinizde ya da evimize misafir geldiğinde yapılan ilk adetimiz kolonya ikram etmek veya gittiğimizde bize ikram edilmesidir. Kolonyanın yanında tercih ettiğimiz diğer bir ürün ise Rosense gülsuyudur. Rosense gülsuyu gül bitkisinin taç yapraklarının damıtılmasıyla ile birlikte elde edilir. Cilt başta olmak üzere Rosense gülsuyunun birçok faydaları bulunur. Mutfaktan kozmetiğe kadar çeşit çeşit alanlarda kullanılır. İlk kez İranlılar tarafından kullanılsa da Avrupa’dan Çin’e kadar çok geniş bir coğrafyada kullanılmıştır. 

  Rosense ise 2005 yılında Gülbirlik ve Gülbirliğe bağlı olarak 6 birim kooperatifin birleşmesiyle kurulmuştur. Güzelliğin ve iyiliğin sembolü olan Rosense yaklaşık 120 çeşit kozmetik ürünlerin doğallığı ile birlikte güzellik yolculuğunuzda sizinle birlikte emin adımlarla yürür. 

  Rosense Kolonya ve Gülsuyu Modelleri

  Rosense kolonyalar üretilirken belli derecelere göre üretilir. Bu dereceler de kolonyanın üzerinde belirtilir. Bu derece durumu kolonyadaki alkol oranına göre değişiklik gösterir. Örnek verecek olursak 100 ml bir kolonyada eğer 80 ml etil alkol kullanılmışsa bu kolonya şişesinin üstünde 80 derece yazar. Kolonyanın derecesi yükseldikçe mikrop kırma oranı da artar. Çünkü derece yükseldikçe kolonyanın göstermiş olduğu etkide artmış olur. Kolonyalar için gerekli olan temel malzemeler etil alkol saf su ve esanstır. Her açıdan sevdiğimiz ve evimizde bulundurduğumuz bu kolonyalar birçok modelle birlikte Rosense kolonya çeşitleri adı altında toplanır. İçerisinde portakal çiçeği kullanılan Rosense portakal çiçeği kolonyası 60 derece olup 250 ml olarak üretilmiştir. Elinize döktüğünzde portakal aroması ve ferahlığı hissettirir. Meyve seven özellikle portakala bayılan alıcılar için sevilen bir kolonya çeşididir. Diğer bir ürün olan Rosense hanımeli kolonyası da 250 ml şeklinde üretilmiştir. Limonun binbir faydasını bilmeyen yoktur. O fayda ve aromayı kolonyaya taşıyan Rosense üreticileri limon kokusu ve ferahlığını bize olduğu gibi hissettiren Rosense limon kolonyasıdır. Kadınların çiçeğe özellikle güle olan düşkünleri tartışılmaz. Muhteşem kokusu ile burnunuza ferahlık sunan Rosense gül kolonyası 300 ml ebatında üretilir. Üretimin adıyla aynı adı taşıyan Rosense bitkisi de Rosense kolonya başlığı adı altında ilham kaynağı olur. Son olarak japon kiraz çiçeği, lavanta kolonyası da Rosense ürününün kolonya modelleridir. Rosensenin diğer bir ürünü olan Rosense gülsuyu en az kolonyalar kadar dikkat çeker. Mikroplardan kurtulmak ve korunmak için kolonyanın yanında isteğe göre gül suları da oldukça tercih edilir. Kolonya gibi birçok Rosense gülsuyu çeşitleri de vardır. Bunlarda biri olan %100 doğallık içeren gülbirlik gül suyu Rosense kolonyasıdır. Gül çiçeklerinin işlenmesiyle elde edilen bu kolonya 250 ml ölçüsündedir. Bu kolonyalar kimyasal katkı maddesi içermeyen doğal bir toniktir. Rosense gülsuyu cildi nemlendirerek doğal nem dengesine kavuşturur. Sıkılaştırıcı özelliği ise gözeneklerin tıkanmasını ve siyah nokta oluşumunu engeller. Bu faydaların yanında Göz altı içinde oluşmuş yağ bezeleri yorgunluk ve morlukların giderilmesi sağlanır. 

  Rosense Kolonya ve Gülsuyu Fiyatları

  Rosense kolonya ve gülsuyu çeşitli özellikleri ile dikkat çeken bir yapıya sahiptir. Özellikle sağladığı faydalar ve uygulama alanının bulunması Rosense kolonya ve gülsuyu fiyatları konusunda ürünleri dikkat çekici kılar. Sağladığı ürün çeşitliliği sayesinde alıcılarından olumlu tepkiler alır. Çünkü fazla fiyat alternatifinin olması aynı zamanda fiyat çeşitliliğini de beraberinde getirir. en ucuz Rosense gülsuyu çeşitleri sunduğu çeşit alternatifi ile her kesime hitap etmeyi başarır. Rosense kolonya fiyatları ml , derece ve kullandıkları malzemeye göre değişkenlik gösterir. En ucuz Rosense kolonya fiyatı ise ebatı küçük olan 50 ml hacmindeki Rosense limon kolonyası 50 ml’dir. Rosense gülsuyu fiyatları da alıcılar tarafından araştırılan ve merak edilen bir konudur. Tabi ki alıcıların araştırdığı ilk durum en ucuz Rosense kolonya çeşitleri başlığıdır. Bu durum yine ml ve içerdiği ürüne göre değişkenlik gösterir. En ucuz Rosense gülsuyu ise 350 ml olan eyüp sabri tuncer gül suyu modelidir.

  Rosense Kolonya ve Gülsuyu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli

  Her tüketicinin ürün satın alırken dikkat ettiği özellikler vardır. Kolonya satın alırken de alıcıların dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunur. Bunlardan en önemlisi kolonya içerisinde kullanılan alkol türüdür. Çünkü bazı merdiven altı kolonyalar üretilip içine etil alkol yerine sağlığımıza son derece zararlı olan farklı maddeler kullanılır. Bu tür ürünler bizi solunum tıkanıklığına kadar getirip ciddi hasarlar bırakabilir. Kolonyalar el göz ile temas edildiğinden güvensiz ürünler kullanmak son derece sakıncalıdır. Bu tip kolonyalar cilt problemlerine yol açabilir. Kolonyolar 60, 70, 80 derece olmak üzere birçok çeşitte üretilir. İçerisindeki alkol ne kadar fazla ise kolonya o kadar uçucu ve kaliteli olur. Kolonya satın alırken cam-pet bunları bulamazsanız da cam şişedeki kolonyaları tercih edin. Çünkü plastik şişeler ısıya maruz kaldıklarında kolonyanın içine bir takım kimyasallar bırakabilir. Son olarak da kolonya kapağını kontrol edip daha önce açılıp açılmadığını test ederek kolonyanınızı satın alabilirsiniz.

  track source
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle Play