track source
track source
track source

Olefini Klimalar

Olefini Klimalar Fiyatları

27 Ürün gösteriliyor.
Klima Teknolojisi
Soğutma Kapasitesi
Soğutma Verimliliği ( Enerji Sınıfı )
Wİ-Fi Kontrol
İç Ünite Ses Düzeyi
Filtre
Uyku Modu
Sessiz Çalışma

Olefini Klimalar

Olefini Klimalar fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Olefini Klimalar ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Olefini Klimalar Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Olefini Klimalar incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Bosch Çamaşır Makineleri
 • Bosch Buzdolapları
 • LG Cep Telefonları
 • Siemens Buzdolapları
 • Nokia Cep Telefonları
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Olefini Klimalar fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Olefini

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Olefini Klimalar Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Olefini Klimalar Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  21 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 27 Olefini Klimalar modeli içerisinde en ucuz Olefini Klimalar fiyatı 4380.0 TL iken, en yüksek Olefini Klimalar fiyatı 22124.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Olefini Klimalar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 21 Haziran 2021 tarihinde ortalama Olefini Klimalar fiyatı ise 6608.6 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Olefini Klimalar Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Olefini Klimalar modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Olefini Klimalar modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  7
  Vestel Flora Inverter 12 A++ Enerji Sınıfı 12000 BTU Duvar Tipi Klima
  Vestel Flora Inverter 12 A++ Enerji Sınıfı 12000 BTU Duvar Tipi Klima
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Olefini Klimalar

  Olefini firması 1978 senesinde iklimlendirme sektörü için hizmet vermek üzere kurulur. Sanayi tipi soğuk hava depoları üreten firma ilerleyen yıllarda klima pazarına da girer. 1991 senesine kadar imalat ve servis yapan firma daha sonraları ithalat ve ihracat ağırlıklı çalışmaya yönelir. Bu kararla beraber 1991 senesinde yaptıkları değişiklikler ile limited şirketi olurlar. Özfrigoteknik Soğutma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi unvanı ile anılırlar. 2014 senesine gelindiğinde OAC İklimlendirme Anonim Şirketi olarak çalışmalarını sürdürürler. Firma son yıllarda artan talep ve istekler doğrultusunda 2008 yılında gerçekleştirdiği yenilenme programı ile ürün yelpazesini de arttırır. Olefini Klimalar da bu aşamada devreye girer. Aerial Nem Alma, Fral Nem Alma, Olefini Nem Alma ve Olefini Nem verme cihazları bulunur. Olefini klimalar, klima arayışında olan kişiler için dikkat çeken ürünler arasında yer alır. Hem teknolojik hem ekonomik oluşu ile kullanıcıların ihtiyaçlarına dönük yanıt verir. Olefini klimanın farklı model ve tasarımları bulunur. Olefini klimalar kişilerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre şekillendirilir.

  Olefini Klima Modelleri ve Özellikleri

  Klima satın alırken dikkat edilmesi gereken terimlerden biri btu’dur. Bu kavram İngilizce, British Thermal Unit’ten gelir. Btu demek, bir litre suyun sıcaklığında 1 Fahrenayt’lık fark yaratmak için ihtiyaç duyulan ısı demektir. Klimalarda Btu/h olarak anılır. Buradaki h saat anlamına gelir. Yani bir saatte ortamdan taşınan ısı değerini belirtmek maksadı ile kullanılır. Btu değerinin yüksek olması klima performansının da yüksek olmasını yansıtır ancak bu harcadığı elektrik ile de ilişkilendiğinden işin içerisine farklı bir parametre daha girer, tüketim. Olefini klima 18000 btu için inceleme yapan kullanıcılar btu değerinin 18000 olduğunu fark ederler. Kişiler ihtiyaçlarına göre bu modeli tercih edebilir. Bu modelin performansının düşük kalacağı yerlerde tercih edilebilecek olan bir diğer Olefini klima 24000 btu değerine sahip olan olabilir. Bu klima 24000 btu değerine sahip olması ile dikkat çeker ve 18000 btu’ya kıyasla daha geniş alanlara uygundur. Kişiler klima seçerken sahip oldukları ve soğutmayı düşündükleri bölgenin sahip olduğu alana dikkat etmelidirler. Bazı yerler için Olefini klima 12000 olan model de uygun olabilir. Daha küçük yerlere sahip olan kişiler için Olefini klima 9000 btu değerine sahip olan model isabetli olur. Salonlarına klima almayı düşünen kişilerin incelediği modeller arasında olan Olefini klima salon tipi olarak bakılabilir. Bu modeldeki klimalar salonlarda kullanılmaya uygundur. Kullanıcılar ihtiyaçlarına göre uygun enerji sınıfına da karar vererek verimli olan modelleri tercih edebilirler. Olefini ultra klimalar mevsimsel verimliliğe uygun, yüksek verimli yapısı ile dikkat çekerler. Bu kullanıcılar için Olefini multi klima modelleri daha uygun olabilir. Multi klimalar üretimlerindeki verimlilik ile dikkat çektiği gibi kullanıcılar için de iyi bir alternatiftir. Kullanımı mevsim koşullarının etkisini iyileştirmek için uygun olan bu klimalar kişiler tarafından incelenir. Inverter klima modelleri enerjiyi tasarruflu kullanması ile bilinirler. Olefini inverter klima enerjiyi tasarrufu kullanmak isteyen kişiler için ideal alternatiflerden biri olur. Bu klimalar çevre dostu olmalarıyla da beğenilirler.

  Olefini Klima Fiyatları

  İnsanların daha konforlu yaşayabilmesi için ortaya çıkan klimalar, iklimlendirme yaparak içerisinde bulunulan koşulları iyileştirir. Sıcak havalardan bunalan kişiler için önemli araçlardan birisi olan klimalar, isteğe bağlı olarak havadaki toz partikülleri de filtre etmesi ile dikkat çeker. Klimalar sadece ev ve iş yerlerinde olmayıp, eğitim mekanlarında, otomobillerde ve pek çok yerde bulunabilir. İklimlendirmenin yapılmak istendiği yerlere kurulabilirler. Lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç halini alan klimalar, bazı iklimlerde olmazsa olmazdırlar. Akdeniz bölgesindeki birçok evlerde daha inşaat halinde klima tesisatı döşenir ve klima konulması planlanır. Olefini’nin birbirinden farklı pek çok klima modeli bulunur. Kişiler kendi ihtiyaçlarına göre bu modelleri değerlendirebilirler. Klima modellerinin fiyatları birbirinden farklılık gösterir. Bu fiyatları enerji sınıfı ve btu değeri etkileyebilirken, tasarımsal farklılıklar da fiyata yansıyabilir. Farklı web siteleri üzerinden klimaları inceleyen kişiler zamanla kıyas yapmakta zorlanabilirler. Artan sekme sayısında kaybolan kullanıcılar için seçim süreci iyice zorlaşabilir. Bunun önüne geçmek için Olefini klima fiyatlarını cimri.com üzerinden kıyaslayıp ihtiyaçlarına göre karar verebilir ve bu süreci kolaylaştırabilirler.  

  Olefini Klima Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

  Sıcak havalardan bunalan kişilerin almayı düşündükleri araçlar arasında olan klimalar farklı ihtiyaçlara göre üretilir. Üretimleri yapılırken tasarım olarak da kişilerin estetik beklentileri göz önünde bulundurulur. Birbirine alternatif modellerdeki klimaları inceleyen kişilerin satın alma sürecinde dikkat etmeleri gereken bazı konular vardır. Satın alınacak klimaya karar verirken btu hesabı yapılması ve ihtiyaçların göz önünde bulundurulması önemlidir. Farklı özelliklerde olan Olefini klimalar arasında değişik ihtiyaçlara yanıt verecek modeller bulunur. Btu değerinin dışında dikkat edilebilecek konulardan biri de verimlilik sınıfıdır. Klimaların birbirinden farklı verimlilik sınıfları bulunur. Klimalar arasında bazıları verimlilik olarak daha iyi olabilir. Inverter klimalar tasarruflu oluşlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Çevre dostu olan bu ürünler de iyi bir alternatiftir. Tasarruflu bir ürün almak isteyen kişiler Olefini inverter klima modellerini de inceleyebilirler. Yaşam koşullarını iyileştirmesi açısından kullanılan klimaların filtre özellikleri de vardır. Bu filtre kapasiteleri de incelenebilecek konulardan biridir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery