track source
track source
track source
  • Demirdöküm Kion DDAI1-180WN A++ 18.000 BTU Klima
  • Demirdöküm Kion DDAI1-180WN A++ 18.000 BTU Klima
  • Demirdöküm Kion DDAI1-180WN A++ 18.000 BTU Klima
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Demirdöküm Kion DDAI1-180WN A++ 18.000 BTU Klima ürününün 5 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Demirdöküm Klimalar fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Demirdöküm Kion DDAI1-180WN A++ 18.000 BTU Klima yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Yorumlar

Demirdöküm Kion DDAI1-180WN A++ 18.000 BTU Klima Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
5 Kişi
İyi
4 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
7 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
17.07.2020 09:54Genelde yaz aylarında kullanıyorum Karadeniz bölgesinde yaşayan biri olarak buradaki nemi anlatmak tarifsiz gerçekten Klima kullanımı da kaçınılmaz oluyor Elektrik faturasına öyle ekstra fazla bir yansıma yapmayınca ofisime de aldım gayet memnunum
15.07.2020 15:33urun a+++ enerji verimliliginde.mitsubishi elektrik klima ile ayni enerji verimliligi sinifinda. kumandadan isi olcumu, sag-sol swing gibi standart klima ozellikleri var.neden demirdokum tercih ettim? klimayi ureten firma gree firmasi.dunyada uretilen her 3 klimadan 1 ini ureten firma. demirdokum vs gibi firmalara klima satiyor. bu enerji sinifinda tek alternatifi bildigim kadariyla mitsubishi elektrik,fakat ucret olarak ondan daha ucuz.bilinen kronik problemi yok,en azindan ben goremedim.
13.07.2020 15:50Demir döküm marka klima yıllardan beri evimizin vazgeçilmez bir markası oldu. Yıllardır severek ve sıkıntısız bir şekilde kullanıyoruz. Soğutma konusunda gerçekten demir dökümden başkasına kesinlikle güvenmem. Hem fiyat açısından da oldukça uygun bir marka.
12.07.2020 16:47. Klimamızdan gayet memnunuz. Yaklaşık iki yıldır kullanıyoruz. Hem sıcak performansı hem de soğuk performansı gayet başarılı. Gerçi biz daha çok soğuk performansını kulanıyoruz. Çok çabuk soğutuyor ve soğuk havayı çok iyi dağıtıyor. Eğer klima alacaksanız bu klima fiyat performans ürünü bence. Herkese keisnlikle tavsiye ederim.
11.07.2020 11:08demirdöküm klima konusunda çok önerilen bir marka ben çok memnunum yıllardır kullanıyorum zaten kombimde aynı markaya ait en ufak sıkıntı yaşatmadı.Fiyat açısından ise ortalama bir marka bence çok uygun fiyatlı sayılmaz.
11.07.2020 06:43Ben çarşıdan aldım eve servis gelip de taktılar sağ olsunlar hiç sıkıntı çıkması ama klimamın modeli ve markası bu demir döküm markalı klima kion 18 000 btu soğutma kapasiteli bi klima biraz sesli çalışıyor ama genel anlamda memnun kaldığımı söyleye bilirim aslında hızlı ısınma ve soğuma yapması özellikle de daha çok hoşuma giden bi durum oldu ve tabi ki bi de a + + enerji sınıfı olması tercih sebep lerimden de birisi idii

İnceleme

10.11.2020Yazan:Editor Admin

Demirdöküm Kion DDAI1-180WN A++ 18.000 BTU Klima

İnsan vücudu mevsimsel hava şartlarına tam olarak uyum sağlayamıyor. Bunun içinde ısıtıcı ya da soğutuculara ihtiyaç duyuyor. Isıtıcı ve soğutucu etkiyi aynı anda sağlayabilmeyi başaran teknoloji harikası cihazlar arasında yer alan klimalar hemen her  evin ihtiyacı haline geliyor. Hava partiküllerinin derecesini üfleme sistemiyle değiştirmeyi başaran bu cihazlar  ev, okul, hastane, işyeri, oteller ve restoranlar  başta olmaz üzere her alanda kullanım sağlanıyor. Klimalar artık lüks bir cihaz olmaktan çıkıp bir yaşam alanının temel ihtiyacı haline gelmiş bulunuyor. Dışarıda ki keskin hava şartlarını kırabilmeyi başaran ve iklim normallerine getiren klimalar, herkes tarafından satın alınacak cihazlar listesine giriyor. Yeni nesil teknolojik tasarımlarıyla öne çıkmayı başaran  Demirdöküm Kion DDAI1-180WN A++ 18.000 BTU klima sağladığı yoğun hava kırma etkisiyle kullanıcılar tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor. % 100 Türk markaları arasında yer alan Demirdöküm markası, 1994 yılında il cihazını üretiyor ve kullanıcıların beğenisine sunuyor. Isıtma soğutma ve iklimlendirme özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken marka, Türkiye'de en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Klimalar, kombiler, radyatörler, güneş enerjisi sistemleri ve su ısıtıcıları gibi birçok hayatı kolaylaştırıcı ürünü bünyesinde mevcut bulunduran marka kendi sınıfında ve ülkesinde öncü markalar arasında yer alıyor. Demirdöküm Kion DDAI1-180WN A++ 18.000 BTU klima kullanımı dört mevsime uygun ayarlı oluşu ile müşterilerden tam not alıyor. Bu sebeple de cihazlar en çok satın alınanlar arasında yer alıyor.

Demirdöküm Kion DDAI1-180WN A++ 18.000 BTU Klima Teknik Özellikleri

Klimalar, iç mekanlarda hava kalitesini yükselten cihazlar olarak hayata entegre olmuş durumda. Her yaşam alanına uygun tasarım gösteren cihazlar hemen her kullanıcı tarafından tercih edilen olmazsa olmaz cihazlar arasına girmeyi başarıyor. Teknoloji firmalarının mühendisler eşliğinde tasarladığı hava temizleyici ve derece düzenleyici bu cihazlar kullanım açısından birçok kolaylık sağlıyor. Her alanda ısıtma ve soğutma işlemini başarıyla gerçekleştiren bu cihazlar işlevselliği ve kompakt tasarımları ile kullanıcılarına maksimum seviyede kolaylık sağlıyor. Klima üretici firmalar arasında öncü olan marka, Demirdöküm Kion DDAI1-180WN A++ 18.000 BTU klima özellikleri arasında A++ soğutma ve A+ ısıtma fonksiyon değerleri ile minimum derecede enerji sarfiyatı sağlıyor. Elektrik tüketiminin oldukça düşük olduğu cihazlar bu özelliği sayesinde de müşterilerinden tam not alıyor. Demirdöküm Kion DDAI1-180WN A++ 18.000 BTU klima R32 akışkan gaz sistemi ile çalışan duvar tipi klima yaydığı gazı havaya en az zarar verecek biçimde tasarlanıyor. Öne çıkan bu özelliği ile çevre dostu olan klima kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanıyor. Kumandasında bulunan I feel düğmesi ile ortam sıcaklığını otomatik olarak ayarlıyor. Tasarımında bulunan 5 ayrı fan derecesiyle konforlu bir kullanım alanı sağlıyor. Oldukça işlevsel tasarımıyla da kullanım kolaylığı sağlayan kompakt klima ev dekorasyonlarında da şıklığı ile göz dolduruyor. 

Demirdöküm Kion DDAI1-180WN A++ 18.000 BTU Klima Fiyatları

Günden güne gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte ısıtma ve soğutma alanlarında ihtiyaç duyulan klimalarda yenilenme gösteriyor. Hızla gelişen teknoloji sayesinde klima fiyatları çok yüksek maliyetli iken şimdilerde daha ekonomik bir düzeye gelmeye başlıyor. Kullanıcılar geçmiş dönemde hem sarfettiği elektrik oranı hem de fiyatlarından kaynaklı satın alımlarda tereddüt yaşıyor. Şimdilerde bu tereddütler yeni nesil teknoloji ile tasarlanan cihazların ergonomik sarfiyatı ile birlikte yerini güvene bırakıyor. 1994’ten bu yana %100 Türk markası olan Demirdöküm ürünlerini uygun fiyatlara kullanıcılarla buluşturuyor. Klimasız ev kalmasın mottosuyla hareket eden marka Demirdöküm Kion DDAI1-180WN A++ 18.000 BTU klima fiyatları her bütçeye uyum gösterecek oranlarda listelendiriyor. Cihaz içeriğinde barındırdığı özellik ve fonksiyonlara göre fiyatlandırıyor. Sınıfında ki ürünlere göre fiyat performansı orta segment olan ürün kalite ve dayanıklılık olarak yüksek segment ürünler arasında yer alıyor.

Demirdöküm Kion DDAI1-180WN A++ 18.000 BTU Klima indirim ve Kampanyaları

Demirdöküm Kion DDAI1-180WN A++ 18.000 BTU klima indirim ve kampanyaları belirli zaman aralıkları ile gerçekleştiriliyor. Elektronik cihazlar indirim ve kampanya zamanları genellikle yılın belli dönemlerinde uygulanıyor. Isıtıcı ve soğutucu cihazlar grubunda yer alan klimaların kış aylarına oranla yaz aylarında daha çok ihtiyaç duyulduğu göz önünde bulundurularak, yaz aylarına geçiş öncesinde indirim ve kampanyalar uygulanabiliyor. Markanın indirim ve kampanya zamanlarını belirli alanlardan düzenli olarak takip etmek büyük önem taşıyor. Cimri.com üzerinden klimayla ilgili alanları filtreleyerek istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. Site üzerinden yapacağınız filtreleme sonucunda farklı markalar tarafından yapılan indirim ve kampanyaların tamamına listelenmiş halde ulaşabilirsiniz. Bütçenize en uygun ürünü kolaylıkla tercih edebilir hesaplı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Demirdöküm Kion DDAI1-180WN A++ 18.000 BTU Klima Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele

Isıtma ve soğutma cihazları olarak biline klimalar kendi sınıflarında birçok ayrı özelliği bünyesinde barındırıyor. Bu durumda klima satın almadan evvel detaylı bir araştırma yapmak şart oluyor. Yaşam alanları için her bir özelliğinin ayrı önem taşıdığı klimalar dünya ve Türk markaları olmak üzere sayısız firma tarafından satışa sunuluyor. Yüzde yüz Türk markası olan Demirdöküm ülkemize en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Marka ve ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için cimri.com’u günün her saati ziyaret edebilirsiniz. Tüm özelliklerini incelemek ve kullanıcı tavsiyelerine  göz gezdirmek için site üzerinden filtreleme yöntemi ile Demirdöküm Kion DDAI1-180WN A++ 18.000 BTU klima yorumları kısmına ulaşabilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery