• En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Evde kaplumbağa, bukalemun, tavşan ya da hamster besleyerek hayvanların keyifli dünyalarına dahil olabilirsiniz. Çocuklar için de son derece eğitici olan bu hayvanlar, onlara doğa sevgisi, hayvan sevgisi aşılar. Hamster, tavşan gibi kemirgenleri ya da kaplumbağa, bukalemun gibi sürüngenleri bir yerden bir yere taşımanız gerektiğinde örneğin veterinere götürmek istediğinizde onlara özel tasarlanmış ürünler kullanabilirsiniz. Bu ürünler, sevimli dostlarınızın içinde kendini iyi hissedeceği, güvenli ve konforlu bir alan sunacak şekilde geliştirilmiştir.

Son yıllarda kemirgen ve sürüngenleri kolayca taşıyabileceğiniz hem onların konforunu bozmadan hem de güvenli bir biçimde kullanabileceğiniz kafesler üretiliyor. Kemirgen ve sürüngen dostlar için tasarlanan ürünler arasından seçim yaparak onları dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Ayrıca hamsterınız için oyun alanları sağlayabilir, o keyifle oynarken siz de onun sevimli hareketlerini izleyebilirsiniz.

Hamster kafesleri, hamster oyun bahçeleri, hamster evi, galveniz oyun alanı, tavşan oyun alanı, tavşan kafesi gibi ürünler sevimli dostlarınızın korunması, taşınması ve barınması için kullanılabilirler.

Evde Bakılabilecek Sürüngenler Hangileridir?

Evde sürüngen beslemek, pek çoklarına uzak gelse de bu hayvanları kedi, köpek gibi evcil hayvanlara tercih edenlerin sayısı da oldukça fazla. Peki, hangi sürüngenler evde beslenebiliyor ya da hangi sürüngenler evcilleştirilebiliyor? Sürüngen denilince akla ilk olarak yılanlar geliyor. Çok tercih edilmese de yılanlar, evde bakılabilecek sürüngenlerden biridir. Otobur olması nedeniyle kolay bakılabilen sürüngenlerden biri de iguanadır. Renk değiştirerek özellikle çocuklar için çok keyifli bir etki yaratan bukalemunlar da en popüler ev hayvanları arasındadır. Kolayca evcilleştirilen sakallı ejderler de çok şirin sürüngenlerdir.

Kemirgen Sürüngen Kafes Taşıma Gereçleri Nereden Alınır?

Pet ürünleri için en uygun fiyatları cimri.com ile bulabilirsiniz. Cimri, aradığınız pet ürünleri için birden fazla online mağazanın ürün ve fiyatlarını karşılaştırma yapmanıza imkan verecek şekilde ekranınıza yansıtır. Anlık olarak hem fiyat hem de ürün bilgisi karşılaştırması yapabilecek olmanız en uygun fiyatlı kemirgen taşıma ürününe ya da en ucuz hamster kafesine zahmetsizce ulaşmanızı sağlar. Trixie gibi markaların ürünlerine uygun fiyat avantajı ile sahip olabileceğiniz cimri.com, oldukça geniş bir ürün çeşitliliği havuzuna erişim için de en uygun alanlardan biridir.