• Pisipisi Topaklanan Beyaz İnce Taneli 10 kg Kedi Kumu
En Uygun Fiyatlar İçin n11'e Gelin
En Uygun Fiyatlar İçin n11'e Gelin
Yıl Sonuna Özel Fırsatları Kaçırmayın!
Yıl Sonuna Özel Fırsatları Kaçırmayın!
Pisipisi Topaklanan Beyaz İnce Taneli 10 kg Kedi Kumu ürününün 3 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. Pisipisi Topaklanan Beyaz İnce Taneli 10 kg Kedi Kumu özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Pisipisi Topaklanan Beyaz İnce Taneli 10 kg Kedi Kumu yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz.

Pisipisi Topaklanan Beyaz İnce Taneli 10 kg Kedi Kumu

Ağırlık 10 lt
Cinsi Bentonit
Form İnce Taneli
Koku Kokulu

Özellikler

  • Genel Özellikler
  • KokuKokulu
  • Kumun CinsiBentonit
  • Ürün ÖzelliğiEmici
  • Yapısal Özellikler
  • Ağırlık10 lt
  • Tane Yapısıİnce Taneli
  • TopaklanmaVar Var

Yorumlar

Çok İyi
3 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
28.12.2018 13:48bu kedi kumlarının uzun zaman kullanılmasında en önemli özellik aslında topaklanma özelliği. bu sayede kedinin kullandığı kısmı ayırıp geriye kalan kumu da devamında kullanabiliyosunuz. dolayısıyla daha uzun zaman gidiyor. bu markanın da iyi olduğunu duydum deneyelim görelim
16.12.2018 17:11silika kedi kumlarının kedilerin solunum sistemine zarar verdiğini öğrendiğimden beri bu kum şeklindeki kedi kumlarından alıyorum. bu pisi pisi markasını indirimde görünce denemek için aldım. kedim hemen uyum sağladı. ben de temizlerken çok rahat ediyorum. kedim çiş yaptığında silika kumun hepsini atıyordum ama bu kumda çiş yaptığı yeri kürekle alıp atıyorum ve çok daha uzun süre gidiyor.
10.12.2018 14:48Gerçekten harika bir kedi kumu Eczacıbaşı markasına ait olması da ekstra güven veriyor bana kedi kumunda kesinlikle kristal denen ve daha pahalı olan kedi kumunu tercih etmeyin bentonit en iyi kedi kumu çeşididir ve sabunlu olanlar yerine bebek pudralı olanları tercih ediyorum çünkü daha doğal olduğunu düşünüyorum en azından kedim en az şekilde rahatsız olsun istiyorum o da seviyor bu kedi kumunu asla kötü koku yapmadığı için çok hoşuna gidiyor.
Cimri'nin Seçimi
Relation Ultra Compact Natural 10 Kg Kedi Kumu
Relation Ultra Compact Natural 10 Kg Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da