Kedi Göz Bakımı

Kedi Göz Bakımı Fiyatları

17 Ürün gösteriliyor.
Kedi Göz Bakımı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Çöp Torbası Fiyatları
 • Bulaşık Makinesi Tuzu Fiyatları
 • Köpek Oyuncakları Fiyatları
 • Akvaryum Dalga Yapıcı Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Kedi Göz Bakımı Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kedi Göz Bakımı markası:

  En Çok İncelenen Kedi Göz Bakımı Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Kedi Göz Bakımı Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 17 Kedi Göz Bakımı modeli içerisinde en ucuz Kedi Göz Bakımı fiyatı 12.77 TL iken, en yüksek Kedi Göz Bakımı fiyatı 180.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kedi Göz Bakımı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kedi Göz Bakımı fiyatı ise 60.02 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Kedi Göz Bakımı Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Kedi Göz Bakımı

  En sevimli canlı dostlar arasında yer alan kediler, her bireyin kuşkusuz en sevdiği hayvanlar arasında ilk sırayı alır. Diğer hayvan dostlara oranla en temiz canlı grubunda bulunur. Dilindeki zımpara özelliği ve tükürüğünde ki antiseptik özelliği sayesinde her daim kendi öz temizliğini de sağlayabilir. Günlük olarak düzenli şekilde kendi bakmalarını gerçekleştirebilirler. Fakat her zaman yeterli oranda bu bakımı sağlanamayabilir dışarıdan yardıma ihtiyaç duyabilirler. Kendi göz çevresine erişemeyeceği için kaşıma ihtiyacı duyabilir ve zeminlerde var olan materyallere sürtünme yöntemiyle kaşıma sağlayabilirler. Bu durum da sevimli dostların gözlerinde tahribata yol açabilir. Birçok farklı kesi cinsi vardır ve her birinin kendine özgü bakım alışkanlıkları bulunur. Bu alışkanlıkları sekteye uğradığında ise göz hastalanmaları meydana gelebilir. Kedi göz bakımı için gerekli olan belirli materyallere ihtiyaç vardır. Sulanma, çapaklanma gibi sorunları ortadan kaldırmak için düzenli olarak temizlemek gerekir. Sulanma ve çapaklanmalar birtakım bakterilere sebep olabileceği için enfeksiyon oluşturabilir ve bu enfeksiyonlar da sevimli miniklerin gözlerinde sorunlara yol açabilir. Bu sebeple düzenli bakım sağlamak büyük önem taşır.

  Kedi Göz Bakımı Çeşitleri

  Sevimli dostların arasında evde en çok bakımı gerçekleşen kedilerdir. Hem evde bakılan hem de  sokakta oldukça fazla olan sevimli dostlar en sık rastlanan canlılar grubunda yer alır. Birçok farklı cinse sahip olan kedilerin bakım alışkanlıkları da farklılık gösterir. Kendi kendini temizleyebilen özelliğine sahip bu canlılar her zaman yeterli oranda bakım gerçekleştiremez. Ulaşamadığı alanlar için dışarıdan yardım gerçekleştirilmesi gerekir. Bakım sağlanması gereken en önemli alanlardan biri de gözler ve göz çevresidir. Dilleri ile ulaşamadıkları alanlar arasında yer alan gözleri için belirli alanlara sürtünme ve kaşınma ihtiyacı duyarlar. Bu sebeple de tahribatlar meydana gelebilir. Bu tahribatlar gözlerde çapaklanma ve sulanmaya yol açar. Çapakların etrafında oluşan bakterilerde gözlerde enfeksiyona yol açar bu da tehlikeli durumlar oluşturabilir. Enfeksiyon oluşmaması için düzenli olarak bakım gerçekleştirilmesi gerekir. Kedilerinizin gözlerini düzenli olarak silmeniz ve temizliğini sağlamanız sağlıkları açısından büyük önem taşır. Her kedi cinsinin bakım alışkanlıkları ve türleri farklıdır. İran kedisi göz bakımı için losyon ve krem kullanımları uygunluk gösterebilir. Göz yaşından kaynaklı göz çevresinde oluşan lekelenmeler için losyonlar çözüm önerisi sunabilir. Sevimli dostlar için birçok farklı markanın onlara uygun bileşenlerle üretime sunduğu losyon ve damlalar kullanım olarak da oldukça pratiktir. Genellikle doğal malzemelerden üretimi sağlanan bu solüsyonlar düzenli olarak kullanım sağlanabilir. Solüsyon ürünler göz çevresine nazikçe damlatılarak bir mendil yardımı ile yumuşakça silinebilir ve minik dostlarınızı rahatlatabilirsiniz. Genellikle gözyaşı sulanmaları ve kurumuş çapakların, kirlerin ve göz çevresine biriken tüylerin temizlenmesi için losyonlar önerilir. Yumuşak kremsi dokuları sayesinde sevimli dostlarınıza hızlı bir rahatlama sağlar. Düzenli olarak kullanımı sağlanabilir bileşenlerle formüle edilmiştir. Kedi göz losyonu kedinizin gözleri kapalıyken bir iki damla damlatılarak nazikçe silmeye uygun üretimi sağlanır. Göz temizliği için birçok çeşitlilik gösteren ürünler arasında losyon, krem, temizleme mendili, solüsyon gibi birçok farklı tür bulunur. Bu çeşitler arasından sevimli dostunuz için en uygun olan ürünü tercih edebilir düzenli bakım sağlayabilirsiniz.

  Kedi Göz Bakımı Fiyatları

  Kedilerde göz bakımı için birçok farklı ürün bulunur ve özelliklerine göre fiyatlandırılır. Sevimli hayvanların bakımında  en çok dikkat edilmesi gereken detay göz çevresi bakımıdır. Evcil hayvanların bakımı ve temizliği için özel olarak üretilen bakım ve temizlik ürünleri kendi içlerinde çeşitlere ayrılır ve ayrı ayrı fiyatlandırılır. Her kedi cinsine göre ürünler farklılık gösterebilir. Bu farklılıklarda fiyat etiketlerine yansıyabilir. Krem, losyon, temizlik mendili, solüsyon gibi birçok farklı bakım ürünü bulunur ve hepsi ayrı fiyatlandırılır. Kediler için özel olarak üretilen ürünler arasından seçim yapmak için kullanım amacını belirlemek bütçeleme oranında yardımcı olabilir. Her amaca uygun olan ürünlerin taşıdığı özellikler değişim gösterdiğinden dolayı fiyatları da farklı olur. Hemen her bütçeye uygunluk sağlayan pet temizlik ve bakım ürünleri arasından rahatlıkla tercih yapabilirsiniz. Düzenli olarak kullanılabilen bakım ürünleri uygun fiyat etiketleri ile uzun süreli kullanım olanağı da sağlar. Bakım ürünleri arasında yer alan solüsyon ve losyonlar medikal ürünlerle karıştırılmamalıdır. Medikal ürünler ve bakım ürünleri fiyat bakımından farklılıklar gösterir. Tüm bu fiyat etiketleri hakkında bilgi almak ve ürün incelemesi yapmak için cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz.

  Kedi Göz Bakımı Satın Alınırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Sevimli dostlar arasında yer alan ve evde rahatlıkla bakımı gerçekleşebilen kedilerin en önemli özellikleri kendi kendilerini temizleyebilmeleridir. Fakat vücutlarında ki her alana ulaşmaları mümkün değildir. Göz çevreleri için yeterli bakım sağlayamadıklarından kaynaklı sürekli olarak kaşınma ihtiyacı duyarlar ve bu da göz çevresinde tahribata yol açar. Kedilerin göz sağlığı için dışarıdan yardım almaları gerekir. Sevimli dostların göz bakımlarını sağlarken dikkat edilmesi gereken önemli detaylar vardır. Her kedi cinsi farklıdır ve göz korumaları farklılık gösterebilir. Losyon ya da solüsyon seçerken bir uzmana başvurulmalıdır. Göz çevrelerinde oluşan gözyaşı lekeleri için özel üretilen solüsyonları tercih edebilir ve yumuşak geçişli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kedi göz kremi tercih ederken kendinizin cinsini göz önünde bulundurmalı ona göre bir seçim yapmanız gerekir. Özelliklerine ve kullanım koşullarına uygun olarak ürünü uygulayabilirsiniz. Tüm bu değişken özellikler göz önünde bulundurularak satın almak istediğiniz ürünü online olarak cimri.com üzerinden aratabilir, farklı satış markalarına ulaşım sağlayarak ihtiyacınız olan ürünü satın alabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery