Kayak ve Snowboard

Kayak ve Snowboard Fiyatları

395 Ürün gösteriliyor.
Kayak ve Snowboard fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kayak ve Snowboard modelleri ve Kayak ve Snowboard fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kayak ve Snowboard kategorisinde en favori markalar şu şekilde: The North Face, Salomon, Bestway, Exuma, Columbia. 395 adet Kayak ve Snowboard fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kayak ve Snowboard Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kayak ve Snowboard markası:

En Çok İncelenen Kayak ve Snowboard Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kayak ve Snowboard Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 395 Kayak ve Snowboard modeli içerisinde en ucuz Kayak ve Snowboard fiyatı 69.0 TL iken, en yüksek Kayak ve Snowboard fiyatı 6499.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kayak ve Snowboard fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kayak ve Snowboard fiyatı ise 837.45 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kayak ve Snowboard Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kayak ve Snowboard

Kışın en eğlenceli bireysel ve profesyonel sporlarından birisi olan snowboard hem izlemesi hem de yapması keyifli aktiviteler arasında yer alır. Kayak ve snowboard farklı ekipmanlar yardımı ile yapılır. Profesyonel olarak yapılan kayak olimpiyatlarda en merakla beklenen spor dalları arasında yer alır. Bunun yanı sıra Türkiye’nin de birçok bölgesinde bireysel olarak kayak sporu yapılır. Kış sporlarını yapmak için gerekli kıyafetlerin giyilmesi ve ekipmanların sağlanması gerekir. Kayak yaparken kullanılan ekipmanlar birçok farklı outdoor ve spor ürünleri satan markalar tarafından üretilerek satışa sunulur. Tüm bu süreç içerisinde ürünler deneyimsel olarak test edilerek üretim aşamasına geçer. Kayak yaparken gerekli güvenlik önlemlerinin alınması oldukça önemlidir. Bu nedenle kayak malzemelerinin belirli standartlar çerçevesinde üretilmiş olması gerekir. Ürünlerin açıklama kısımlarında gerekli standartlara uygunluk belgeleri ve sertifikaları yer alır. Kayak yaparken kullanılan ekipmanlar kadar giyilen kayak montu ve diğer koruyucu kıyafetler de önem taşır. Bunların yanı sıra kayak gözlüğü gibi ekipmanlarda spor esnasında kullanılması gereken ürünler arasında yer alır.  

Kayak ve Snowboard Modelleri

Kayak ve snowboard modelleri kullanılan ekipmanlar ve giyim ürünleri olarak iki farklı kategoriye ayrılır. Giyim kategorisinde kadın, erkek ve çocuklar için farklı ebat ve tasarımlarda ürünlerin üretimi yapılır. Kayak kış sporu olması sebebiyle koruyucu kıyafetlerin kayak yapanları soğuktan ve kardan da koruması gerekir. Bu nedenle kayak montları, kayak pantolonu gibi ürünler dayanıklı ve su geçirmez kumaşlardan üretilir. Aynı zamanda kayak kıyafetleri soğuk geçirmeyecek bir kumaş teknolojisine sahip olarak da tasarlanır. Ürünlerin kalıpları kadın, erkek ve çocuk giyime göre farklılık gösterir. Kayak yaparken kayak pantolonu ve montu giymek hem rüzgardan ve soğuktan korur hem de herhangi bir düşme anında vücudun zarar görmesini önler. Kayak kıyafetleri spor ekipmanları satan mağazaların yanı sıra outdoor ürünleri satan firmalar tarafından da üretilir. Kayak yaparken kayak kaskı, kayak gözlüğü ve kayak eldiveni gibi ekipmanlar kullanılır. Kayak gözlüğü karın beyaz renginden gözün etkilenmemesi ve kar yağışı sırasında görüş mesafesinin engellenmemesi için kullanılır. Kayak gözlük ve kask ile daha güvenli bir şekilde yapılır. Kayak giysileri takım olarak satılır. Takımın içerisinde kayak montu ve pantolonu bulunur. Üretici firmaya bağlı olarak takım içerisinde diğer ürünler de bulunabilir. Kayak yaparken kullanılan ekipmanlarında profesyonellik derecesine göre tasarımları ve özellikleri değişir. Kayak batonlarının da farklı beden aralıkları bulunur. Kayak batonlarında en küçük beden seçimi 70 iken en büyük beden seçimi ise 110 olarak satışa sunulur. Ürünlerin çocuklar için üretilen formlarının beden ölçüleri daha farklıdır. Bu nedenle seçim yaparken ürünlerin yetişkinlik ya da çocuklar için üretildiğine dikkat etmek gerekir. Kayak montlarında da kapşonlu ve hakim yaka tasarımlar kullanıcılar tarafından tercih edilir. Kapşonlu montlar rüzgara karşı daha dayanıklı oldukları için ilgili kategori içerisinde en çok satışı yapılan ürünler arasında ön plana çıkar. Snowboard montları diğer dış giyim montlarından daha farklı kumaş teknolojilerine sahip olarak üretilir. Bunlar arasında en önemli özellik hızlı kuruyabilme olarak söylenebilir. Cimri.com üzerinden ürünlere dair detaylı araştırma da yapılabilir.     

Kayak ve Snowboard Fiyatları

Kayak ve snowboard fiyatları ekipmanların özellikleri bakımından birbirinden farklı bir aralıkta belirlenir. Bunun yanı sıra diğer koruyucu ekipmanlar ve kıyafetlerin fiyatları da kumaş özelliklerine göre farklı aralıklarda belirlenerek satışa sunulur. Kayak takımları tekli olarak satıldığı gibi set şeklinde de satılır. Eksik ekipman tamamlamak haricinde sıfırdan takım alanlar için set halindeki ürünler daha uyguna gelir. Snowboard fiyatları kayak takımlarının fiyatlarına göre daha uygun bir aralıkta satışa sunulur. Ürünlerin kullanım esnasında hasar almaması ve uzun süreli olarak rahat bir kullanım imkanı sunması için üretim aşamasında titizlikle çalışılır. Bu nedenle kayak ve snowboard ekipmanlarını satın alırken ürünlerin performanslarını da göz önünde bulundurmak gerekir. Bunun yanı sıra ürünlerin depolanabilir özellikleri de fiyata etki eder. Kayak ürünleri içerisinde en uygun fiyatlı ürünler şişme kızaklardır. Çocuk ekipmanları da yetişkin ekipmanlarına göre daha uygun fiyatlı olarak satışa sunulur. Üretici firmalara bağlı olarak fiyatta değişiklikler gözlemlenebildiği için kayak ekipmanlarını satın alırken Cimri.com üzerinden fiyat karşılaştırması yapılabilir.  

Kayak ve Snowboard Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmek Gerekir?

Kayak ve snowboard ekipmanlarını satın alırken öncelikli olarak başlangıç aşamasını belirlemek gerekir. Profesyoneller için satılan ekipmanlar için bireysel kullanım için satılan ekipmanların özellikleri ve kullanım kolaylıkları farklılık gösterir. Özellikle yeni başlayanlar için bu aşamada bir uzman görüşüne başvurmak daha sonrası için kolaylık yaratabilir. Bir diğer dikkat edilmesi gereken özellik ise ekipmanların bedenleri ve kullanıma uygunluklarıdır. Çocuklar için alınan ürünlerde çocuk bedenine uygun ürünleri satın almak gerekir. Aynı durum yetişkinler için de geçerliliğini sürdürür. Bu nedenle ürünlerin açıklama kısımlarını dikkatle okumak gerekir. Kayak kıyafetleri arasında seçim yaparken de ürünlerin özelliklerine dikkat etmek memnuniyeti artırır. Snowboard montu modellerinde su geçirmezlik, hızlı kuruma ve rüzgar geçirmez özelliklerinin olduğundan emin olmak gerekir. Montların bu özelliği mekan değişikliği sırasında herhangi bir sorun yaşatmayarak kullanıcılara rahat bir kullanım imkanı sunar. Kayak ve snowboard ürünleri adı altında birçok farklı kategoriden ürün bulunduğu için sitedeki filtreleme seçeneklerinden yardım alınabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery