Kayak Ayakkabısı

Kayak Ayakkabısı Fiyatları

80 Ürün gösteriliyor.
Kayak Ayakkabısı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kayak Ayakkabısı modelleri ve Kayak Ayakkabısı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kayak Ayakkabısı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Salomon, SevindirenSepet, Dalbello, Rome, Northwave. 80 adet Kayak Ayakkabısı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kayak Ayakkabısı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kayak Ayakkabısı markası:

En Çok İncelenen Kayak Ayakkabısı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kayak Ayakkabısı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 80 Kayak Ayakkabısı modeli içerisinde en ucuz Kayak Ayakkabısı fiyatı 20.53 TL iken, en yüksek Kayak Ayakkabısı fiyatı 2990.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kayak Ayakkabısı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kayak Ayakkabısı fiyatı ise 851.24 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kayak Ayakkabısı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Adidas Terrex AX2R BB1980 Erkek Trekking Ayakkabısı
Adidas Terrex AX2R BB1980 Erkek Trekking Ayakkabısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kayak Ayakkabısı

Kayak ayakkabısı, kış sporlarının vazgeçilmezlerinden olan kayak için tercih edilen ayakkabı türlerindendir. Kayak yapmak için ihtiyaç duyulan bu ayakkabılar, sporunuzu yaparken sizin için önemli bir yardımcı konumundadır. Kayak yapmanızda sizin için önemli bir araç olan kayak ayakkabılarını, pek çok marka farklı seviyelerde üretime geçirmiştir. Farklı markalarda, birbirinden ayrı modellerle satışa sunulan bu ayakkabılar, seviyenize göre ayrı yapılarda üretilir. Ayak numaranıza göre tercih edeceğiniz bu ayakkabılar, seviye durumunuza göre değişir. Kayak konusundaki seviyeniz hangi durumda ise ayakkabı tercihinizi ona göre yapmalısınız. Seviye durumunuz kayak ayakkabınızı hangi numaralarda tercih etmeniz gerektiğini de belirleyebilir. Kayak sporunun vazgeçilmezlerinden olan bu ayakkabıları, istediğiniz renklerde bulabilmeniz mümkündür. Markaların kayak sporunuzu daha sağlıklı ve keyifli geçirebilmeniz için tasarladığı bu ayakkabıları, kayak yapmak için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Seviye durumunuza göre kayak ayakkabısı modellerine bakabilirsiniz. Başlangıç, orta ve ileri seviyede üretimi yapılan kayak ayakkabıları, farklı markalar tarafından üretimi yapılan ürünlerdir. Markaların üretimlerini inceleyerek seviyenize uygun olan modelleri gözden geçirebilirsiniz.

Kayak Ayakkabısı Modelleri

Kış sporlarının vazgeçilmezlerinden olan kayak sporu, oldukça tercih edilen bir spor türüdür. Kayak için belli ekipmanlara ihtiyaç vardır. Kayak ayakkabısı da bu ekipmanlardan biridir. Kayak yapmanızı kolaylaştıran ve etkili hale getiren bu ayakkabılar ayak numaranıza göre farklı renk ve çeşitlerde üretimi yapılan ürünlerdir. Kayak ayakkabısı numaraları, her numaraya göre mevcuttur. Ayak numaranıza göre tercih edebileceğiniz bu ayakkabılarda numaraları, seviye durumunuz da belirleyebilir. Seviye durumunuz, kayak sporu için önemlidir. Tercih edeceğiniz ayakkabı, başlangıç, orta ve ileri seviye olarak birbirinden ayrılır. Seviye durumunuza göre bu ayakkabılardan tercih edebilirsiniz. Kayak ayakkabısı markaları, oldukça çeşitlidir. Dalbello, Roxa, Thirtytwo, Northwave, Rome gibi markalardan tarafından üretimi gerçekleşen bu ayakkabılar, seviye durumunuza ve beğeninize göre satışa sunulmuştur. Ayağınız için uygun olan bir ayakkabı, kayma eyleminizi de kolaylaştırır. Seviye durumunuza göre tercih etmeniz gereken kayak ayakkabısı özellikleri, her seviyede değişir. Kayağa yeni başlayanlar için ideal olan başlangıç seviyesindeki modellerde öncelik konfordur. Esnek ayakkabılar, başlangıç seviyesinde olanlar için idealdir. Kayak ayakkabısı kadın ve erkek sporseverler tarafından başlangıç seviyesinden itibaren diğer seviyelerde de rağbet görür. Orta seviye için aranması gereken konfor ve performanstır. Orta sertliğe sahip ayakkabılar bu seviye için uygundur. İleri seviyede olanlar için ise temel olan performanstır. En sert ayakabı, ileri düzey olan ayakkabıdır. Konfor durumu seviye arttıkça azalır. Hassas ve sert olan ileri düzey kayak ayakkabıları da markaların ayakkabı çeşitleri içerisinde mevcuttur. Snowboard botu da sıklıkla tercih edilen diğer kayak malzemesi ürünlerindendir. Kayak ayakkabılarına benzeyen bu ürünlerin, bilek kısmından yanal olarak hareket serbestliği mevcuttur. Bot, klipslerle kapanır. Bu botların bazılarında sertlik ayarı da vardır. Yine de bu botlar kayak ayakkabısına benzer. Kayak ayakkabısı modelleri, ortalama benzer özellikler gösterir. Farklı markalar tarafından üretimi yapılan bu ayakkabılar, belli, standart özelliklere sahiptir. Bu standart özellikler, ayakkabının amacına hizmet eder. Ayak numaranız için uygun olan ayakkabıyı, farklı markaların kayak ayakkabıları içerisinden beğenerek seçebilmeniz mümkündür.

Kayak Ayakkabısı Fiyatları

Kayak ayakkabıları, kayak sporu için özel olarak tasarlanmış ekipman ürünlerinden biridir. Kış sporlarının vazgeçilmezi olan kayak sporunuzu keyifli ve sağlıklı bir şekilde yapabilmek için ihtiyaç duyacağınız bu ayakkabılar, farklı markalar tarafından üretilir. Bu üretimler, Kayak sporunun incelikleri düşünülerek gerçekleşir. Markaların üretimini yaptığı kayak ayakkabısı fiyatları, her marka için farklı seyreder. Genel olarak benzer özelliklere sahip bu ayakkabılar, fiyatları ile birbirlerinden ayrılır. Özellikle seviyeleri ile birbirinden ayrılan bu ayakkabılar, farklı fiyatlandırmalarla karşınıza çıkar. Özellikleri de bu fiyatlandırmalarda etkilidir. Kayak ayakkabısının işlevi düşünüldüğünde, ayakkabının fiyatı çok da şaşırtıcı olmaz. İşlevi ile doğru orantılı olan fiyatlandırmalarla satışa sunulan kayak ayakkabılarının farklı bütçelere göre satışları mevcuttur. Kayak sporu için özel olarak tasarlanıp üretilen bu ürünler, markaların üretimleri içerisinde birbirinden farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Bütçenize uygun gelebilecek modeli, markaların kayak ayakkabısı üretimleri içerisinden inceleyebilirsiniz. Kayak ayakkabısı modellerinden satın almak isterseniz bütçenize en uygun fiyatı bulabilmek için cimri.com'un filtreleme özelliğini kullanarak ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Kayak Ayakkabısı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kayak ayakkabısı, kayak sporu için özel olarak tercih edilir. Kayak sporu için alacağınız bu ayakkabıyı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, seviye durumunuzdur. Seviye durumunuza göre seçiminiz de değişir. Başlangıç seviyesindeyseniz konforlu ve esnek ürünler tercih etmelisiniz. Bununla birlikte orta kayak ayakkabısı erkek ve kadınlar için ayrı üretimlere sahiptir. Bu durum da seviye olarak birbirinden ayrılır. Eğer orta seviyede kayak yapan biriyseniz biraz daha sert ürünler tercih edebilirsiniz. Alacağınız ayakkabı, orta sertlikte bir ayakkabı olmalıdır. Konfor ve performansın bir arada olduğu ürünler tercih etmeniz sizin için daha uygun olacaktır. İleri seviyede kayak yapıyorsanız tercihiniz performans odaklı olmalıdırç. Bunun için ileri seviyede kayak yapanlar pek fazla konfor aramamalıdır. Performansın ön planda olduğu, sert yapıya sahip ayakkabılar, ileri seviyede kayak sporu yapanlar için idealdir. Ayakkabı için seviye durumunuz belirleyicidir. Eğer kayak değil de snowboard yapacaksanız da snowboard için tasarlanmış ayakkabılar tercih etmeniz daha uygun olur. Yapacağınız sporun içeriği, farklı markalar tarafından üretimi yapılan ayakkabıların özelliklerini de belirler.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery