Katlanır Tabure

Katlanır Tabure Fiyatları

13 Ürün gösteriliyor.
Katlanır Tabure fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Katlanır Tabure modelleri ve Katlanır Tabure fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Katlanır Tabure kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Andoutdoor, Koçtaş, Perilla, Atadan, Vango. 13 adet Katlanır Tabure fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Ürün Görseli Hazırlanıyor

CazipAvm 082905008 GP Orta Boy Katlanır Petekli Tabure

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ürün Görseli Hazırlanıyor

CazipAvm 082905007 Özgen Plastik Küçük Katlanır Tabure

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Katlanır Tabure Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Katlanır Tabure markası:

En Çok İncelenen Katlanır Tabure Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Katlanır Tabure Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 13 Katlanır Tabure modeli içerisinde en ucuz Katlanır Tabure fiyatı 12.99 TL iken, en yüksek Katlanır Tabure fiyatı 169.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Katlanır Tabure fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Katlanır Tabure fiyatı ise 59.67 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Katlanır Tabure Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Katlanır Tabure

Çoğu evin ve hatta ev harici ortamın vazgeçilmezlerinden biri katlanır taburelerdir. Bu tabureler kullanılmadıkları zaman az yer kaplar. Açıldıklarında ise ortamın oturma alanı kapasitesini artırır. Birçoğu kapandığı zaman kolaylıkla depolandığı için evlerde ihtiyaca uygun sayıda bulundurulur. Evdeki oturma kapasitesinden kalabalık bir misafir topluluğu geldiğinde bu sihirli oturma alanları ortaya çıkar. Daha öncelerde tasarım anlamında kısıtlı olan bu tabureler, son zamanlarda bu anlamda da gelişim gösterir. Birbirinden farklı renk ve tasarımlara sahip tabureleri kişinin ortamda yarattığı ambiyansa uygun olarak seçmek mümkün olur. Böylece ortamdan tamamen kopuk gözükmeyen, diğer mobilya ve dekorasyon eşyaları ile uyumlu tabureler tercih edilebilmiş olur. Bunun haricinde katlanır taburelerin kalitesi de önem taşır. Katlanır taburelerin bu anlamda da son zamanlarda büyük ilerlemeler kat ettiğini söylemek doğru olur. İskeletleri çok daha sağlam ve katlama noktaları daha yumuşak olan tabureler uzun süre sağlıkla kullanım sağlar. 

Katlanır Tabure Modelleri

Evde ya da doğada kullanılıyor olsun; katlanır tabureler hayat kurtaran başarılı ürünlerdendir. Ev için kullanılan türlerinde başka özellikler aranırken, doğada kullanılan türleri için bambaşka noktalar değerlendirilir. Doğada genellikle katlanır tabure sandalyeler tercih edilir. Taşımayı kolaylaştırmak adına mümkün olduğu kadar hafif materyaller kullanılır. Oturma ve sırt dayama kısmında yine hem hafif hem de dayanıklı olan bezler tercih edilir. Bu bezler genellikle su geçirmez yapıda olur. Aynı zamanda kamp ve balıkçılık gibi doğa ile iç içe yaşayan kişilerin işini kolaylaştırmak adına kolçaklarında bardaklıklar bulunur. Her doğada kullanılmak üzere üretilmiş katlanır sandalyeler arkalıklı olmayabilir. Bazı durumlarda çok daha hafif oldukları için bu türlerin arkalıksız ve kısa olanları tercih edilir. Tamamen kişinin konforuna kalan bu seçim sonucunda memnuniyet en önemlisidir. Bazı kişiler doğada kendilerine çok daha rahat bir ortam oluşturmak ister. İster piknikte, ister kampta ister başka doğa noktalarında, aile veya arkadaşlarıyla oturup keyifli vakit geçirmek isteyen kişiler katlanır masa tabure setine yönelir. Bu masa ve sandalyeler de kendi aralarında çeşitlenir. Hastunç katlanabilir masa tabure takımı, ufak yuvarlak bir masa ve iki sandalyeden oluşur. Küçük gruplar için kullanışlıdır. Piknikte yerde oturmak istemeyen kişilerin tercihi olabilir. Bu setlerin çok daha kompleks olan seçenekleri de mevcuttur. Dört tabure ve geniş bir masadan oluşan takımlar araçla gidilen bir doğal alanda hayat kurtarır. Ev içerisinde kullanılan katlanır tabureler, katlanır tabure modelleri arasında en basit görüntüye sahip olanlardır. Çaprazlanmış şekilde iki bacaktan ve oturma tablasından oluşur. Bu tür katlanır taburelerin arasındaki farklılığı oluşturan ince nokta ise iskelet malzemesi ve oturak kısmının kaplamasıdır. Küçük boy katlanabilir plastik tabure, katlandığı zaman en az yer kaplayan ürünlerden birisidir. Oturma alanı da ayakları da plastik malzemeden üretilir. Bu nedenle fiyatı oldukça düşük sayılabilir. Katlanır basamaklı taburelere başarılı örneklerden biri ise metal üç basamaklı katlanabilir taburedir. Tüm aksamı metalden üretilir. Bu nedenle dayanıklılık en üst seviyededir. Üç basamaklı olması sayesinde farkı noktalara ulaşmak kolaylaşır. Birçok alanda tercih edilebilir. Renk seçeneklerinin mevcut olması da kişilerin seçimini kolaylaştırır.

Katlanır Tabure Fiyatları

Katlanır tabureler hem ev ortamında hem de dışarıda kullanım için tercih edilir. Ev için olanlar ile dış ortamda kullanılanlar görüntü ve özellik olarak birbirinden farklı olabilir. Bu noktada katlanır tabure fiyatlarının farklılık göstermesi beklenen bir durumdur. Ev ortamında kullanılan katlanır tabureler genellikle arkalık, bardaklık gibi ek özellikler bulundurmaz. Oldukça sade ve küçük görünür. Bu nedenle fiyatları karmaşık yapıya sahip taburelerden daha uygun olabilir. Bunun tam tersi olarak balıkçı ve kampçıların kullandığı tabureler birçok detayı barındırır. Fiyatlandırma da bu durum göz önüne alınarak yapılır. Ancak katlanır tabure fiyatlarını değiştiren tek detay arkalık ve bardaklık gibi eklentiler değildir. Benzer katlanır tabure modelleri de kendi aralarında fiyat farklılıklarına sahip olabilir. Bu fiyat farkını ortaya koyan temel detay ürünün sağlamlığı ve kalitesi olur. Yıpranması çok güç bir iskelete sahip katlanır taburenin fiyatlandırması ona göre yapılır. Aynı zamanda oturak kısmında kullanılan materyal de fiyatlandırmada rol alır. Bazı taburelerde uygun fiyatlı materyaller kullanılırken bazı tabureler şık görüntü adına jüt kumaş veya deri ile kaplanabilir. Bu noktada kullanılan kumaş da fiyatı etkiler.

Katlanır Tabure Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Katlanır tabureler her zaman ortamda kullanıma hazır bulunan ancak göz önünde durmayan ürünlerdendir. Ev kapasitesinden fazla misafir gelmesi durumunda anında ortalıklarda kendisine yer bulur. Bazı kişiler sandalye yerine bu ürünleri bile tercih eder. Bunun aksine nadiren kullanılsa bile kişilerin tam konfor aradığını söylemek yanlış olmaz. Doğru katlanır tabure seçebilmek için bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Bunlardan ilki taburenin iskelet sağlamlığı olur. İskelet doğrudan taburenin taşıyabileceği ağırlığı etkiler. Bu nedenle sağlam olmayan iskelete sahip bir tabureye ağır birinin oturduğu düşünüldüğünde hasar görmesi olasıdır. Tabureyi satın almadan önce iskelet ana malzemesi ve taşıyabildiği ağırlık miktarı muhakkak gözden geçirilmelidir. Katlanır taburelerin kullanışlılığını etkileyen bir diğer nokta ise oturma kısmıdır. Hem konfor anlamında kişinin rahatını etkiler. Hem de bazı materyaller çok daha çabuk yıpranır. Örneğin; katlanır bez tabure tercih ediliyorsa kumaş kalitesi daha fazla özenle incelenmelidir. Olası yıpranmaların önüne geçmek ancak bu şekilde mümkün olur. Böylelikle satın alınan ürün çok daha uzun zaman sağlıkla kullanılabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery