Standart Tabure

Standart Tabure Fiyatları

1833 Ürün gösteriliyor.
Standart Tabure fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Standart Tabure modelleri ve Standart Tabure fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Standart Tabure kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Giz Home, Primanova, Modatools, IKEA. 1833 adet Standart Tabure fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Standart Tabure Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Standart Tabure markası:

En Çok İncelenen Standart Tabure Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Standart Tabure Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1833 Standart Tabure modeli içerisinde en ucuz Standart Tabure fiyatı 22.99 TL iken, en yüksek Standart Tabure fiyatı 2040.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Standart Tabure fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ekim 2021 tarihinde ortalama Standart Tabure fiyatı ise 151.91 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Standart Tabure Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Standart Tabure modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Standart Tabure modeli:
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tabureler, evde ve ofiste yaşamı kolaylaştıran, mekan içinde alan kazandıran ihtiyaçlardan biridir. Farklı ihtiyaçlara cevap verebilen taburelerle mekan kullanımı konusunda çözümler üretebilirsiniz.

Standart Tabure Nerelerde Kullanılabilir?

Tabure, hemen her evde ya da ofiste mutlaka olması gereken ihtiyaçlardan biridir. Ayaklarınızı uzatmak, sehpa yerine kullanmak, fazladan oturma alanı yaratmak, yüksek raflara yetişmek için basamak yapmak üzere tabureleri kullanabilirsiniz. Tabureleri evde yemek masası sandalyeleri yetersiz kaldığında kullanabilirsiniz. Böylece örneğin yemek masanız altı adet sandalyeye sahipken masada sekiz kişi olacağınız zaman iki kişi için köşelere tabure ekleyebilirsiniz. İşiniz bitince de tabureleri kolayca iç içe geçirip kaldırabilirsiniz. Standart tabure modelleri, balkon, teras, bahçe gibi açık alan kullanımı için de idealdir. Hem çok yer kaplamaz hem de toz olsa bile yıkanarak temizlenebilirler. Küçük boyutlu tabureleri arabanızın bagajına koyarak uzun yolculuklarda göreceğiniz çok güzel manzaralar karşısında dinlenebilirsiniz. Tabure çeşitleri arasında modüler yapıdaki ürünleri gerektiğinde kullanmak üzere evde ya da ofiste muhafaza edebilirsiniz. İç içe geçebildikleri için fazla yer kaplamayacak ancak ihtiyaç duymanız halinde de konforlu bir kullanım sunacaklardır. Banyoda da tabureler önemli bir ihtiyaç haline gelebilir. Yaşlılar, ameliyat sonrası dönemde olanlar için ayakta duş almak zor ve sakıncalı olabilir. Tabure kullanmak, daha konforlu bir biçimde banyo süreci sunacaktır. Benzer şekilde ayakta durabilen bebekler ve küçük çocukları banyoda yıkamak için tabure kullanmak daha güvenli olabilir.

Standart Tabure Nereden Alınır?

A2 Decor, Primanova, Nav Decoration, Cooke&Lewis, Altıncı Cadde gibi markaların tabure ürünlerine cimri.com mağazalarından ulaşabilirsiniz. Cimri ile fiyat karşılaştırması yapabilir, en uygun fiyatlı tabure modellerine en kısa sürede erişebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery