track source
track source

Kapı Zili

Kapı Zili Fiyatları

2329 Ürün gösteriliyor.
Kapı Zili fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kapı Zili modelleri ve Kapı Zili fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kapı Zili kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Xiaomi, Cata, S-Link, Mas, Bosphorus. 2329 adet Kapı Zili fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kapı Zili Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kapı Zili markası:

2021 yılı Kapı Zili Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2329 Kapı Zili modeli içerisinde en ucuz Kapı Zili fiyatı 3.89 TL iken, en yüksek Kapı Zili fiyatı 80600.61 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kapı Zili fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kapı Zili fiyatı ise 298.12 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Doğanlar Fırat Yale Saten-Nikel Kapı Kolu
Doğanlar Fırat Yale Saten-Nikel Kapı Kolu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Doğanlar Rodos Krom Rozetli Oda Kapı Kolu
Doğanlar Rodos Krom Rozetli Oda Kapı Kolu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
System Diana Mab Aynalı Wc Kapı Kolu
System Diana Mab Aynalı Wc Kapı Kolu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kapı Zili

Evinizde yer alan kapı zili ürünü, sizin için çok anlam taşıyabilir. Evinize bir misafir geldiğinde ya da herhangi bir sebeple birisi geldiğinde ilk olarak kapınızın zili çalınır. Bu nedenle kapı zili çok önemlidir ve tercihte bulunurken özelliklere dikkat etmeniz gerekir. Teknolojik gelişmeler ile birlikte kapı zili modellerinde de gelişmeler yaşanmıştır. Bu gelişmeler ile birlikte görüntülü diafonlar ön plana çıkarken, güvenliğiniz ise maksimum düzeylere ulaşır. Öte yandan uzaktan kumandalı zil ile birlikte de farklı bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Genel olarak çok çeşitli kapı zili modelleri vardır. Artık kapı zili denildiğinde tek bir melodi çalmayacak, farklı melodiler de duyabileceksiniz. Kullanışlı ve ileri teknolojiye sahip olan bu ürünler sayesinde siz de evinizin zilinin çalmasından memnun kalacaksınız. En uygun görüntülü kapı zili fiyatları ile fiyat ve performans açısından uygun ürünleri tercih edebilirsiniz. Kapı zilleri, ileri teknoloji ile donatıldığından dolayı ekstra olarak görüntülü ziller sayesinde güvenliğiniz de en üst seviyelere ulaşır. Bu ürünler sayesinde misafir olarak ya da size kimin geldiğini önceden görebilir, tanımadığınız kişilere kapı açmamayı sağlayabilirsiniz. Güvenlik, bu şekilde tam olarak sağlanacaktır.

Kapı Zili Çeşitleri

Cimri.com’da  yer alan çeşitler çok sayıdadır ve bu çeşitlilik fiyat karşılaştırması yapmanız için özel olarak hazırlanmıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte çeşitlilik de hız kazanmıştır. Örneğin kapı zili kablosuz ürünü kablosuz bir şekilde çalışarak daha fonksiyonel bir kullanım sağlayabilir. Bu da size ekstra kolaylıklar sağlayarak farklı kullanım tarzlarını ortaya çıkarmanızı sağlar. Çeşitlilik, yeni yapılarda karşımıza çıkar ve uygun bir şekilde kullanılır. Eskiden tüm kapı zilleri aynı melodileri çalarken şimdi farklı melodiler ile teknoloji de birleşerek değişik kombinasyonlar sağlanır. Bu nedenle çeşitlilik arasında en uygun tercihte bulunmak için cimri.com üzerinden karşılaştırma ve araştırma faaliyetleri yürütmeniz gerekebilir. En uygun ve en ucuz ürünü bu sayede bulabilirsiniz. Öte yandan kapı zili kablolu ürünler ise enerjisini kablolardan alır ve kablosuz ürünlere göre çok fazla fonksiyonellik sunmazlar. Ancak yine gelişen montajlama işlemleri ile birlikte kablolu modeller kablosuz gibi kullanılabilir. Yani fonksiyonelliği arttırıcı bazı teknikler mevcuttur. Bununla birlikte kapı zilleri, evin vazgeçilmez parçalarından birisidir. Kimi ziller sade tasarımlara sahipken kimileri ise özellikli bir şekilde kompakt tasarımlara da sahip olabilir. İhtiyacınıza göre her çeşit zili tercih edebileceğiniz bu ürünler, kaliteli bir şekilde üretilir ve satışa sunulur. Siz de ihtiyaçlarınızı belirleyerek tercih etmeniz durumunda verimli bir alışveriş yürütebilirsiniz. Bu durumda fiyat ve performans olarak iyi bir seviyede alışveriş yapmış olursunuz. Görüntülü ziller ön plana çıkarken eski kablolu ziller ise artık tarihe karışır vaziyettedir. Yeni yapılarda genellikle görüntülü ziller kullanılır. Bu, güvenlik önlemlerinin en üst seviyede olduğu durumu gösterdiği için genellikle tercih edilir. Bu nedenle ürün tercihinde ek olarak güvenliğinize de dikkat etmeniz yararlı olacaktır. Markalar arasında tercihte bulunurken ilk olarak kalite unsuruna, daha sonra özelliklere bakmayı unutmayınız. Cimri.com üzerinden yapacağınız karşılaştırmalar sonrasında en uygun ve ideal ürünü bulabilirsiniz. Zil çeşitleri arasında tercihte bulunurken yapacağınız bu işlem, size ekstra bir kolaylık sağlayacaktır. Böylelikle amacınız doğrultusunda en uygun ürünü rahatlıkla bulabilir ve tercih edebilirsiniz.

Kapı Zili Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kapı zili alırken dikkat edeceğiniz ilk özellik, ürünün güvenlik önlemleri açısından yeterli olup olmamasıdır. Yani görüntülü zil tercihinde bulunuyorsanız sistemin kusursuz bir şekilde çalışması gerekir. Bu durum güvenliği arttırarak ekstra verimlilik sağlayacaktır Diğer yandan ürün kalitesi, bakmanız gereken diğer bir özellik konumundadır. Ürün kalitesine dikkat ederek uzun süreli kullanım imkanı elde edebilir, cihazı uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz. Teknolojik özelliklerine bakmanız da önerilir. Son teknoloji bir ürün alıyorsanız bu özelliklerin mevcudiyeti hakkında bilgi sahibi olmak için bu durumu da kontrol etmelisiniz. Fiyat faktörü ise, dikkat etmeniz gereken bir başka özelliktir. Cimri.com aracılığı ile fiyat faktörünü aktif halde iyileştirebilirsiniz. Genel olarak dikkat edeceğiniz özellikler bu şekildeyken her bir aşamaya aynı önemi vermeniz tavsiye edilir. Bu aşamalardan herhangi birinden vazgeçmeniz durumunda yapacağınız alışveriş size bir şey katmayacaktır. Bu nedenle bu faktörlere aynı önemi vermeniz önemlidir. Son olarak ürün dayanıklılığı ise yine dikkat etmeniz gereken özelliklerden bir diğeridir. Kalite ve dayanıklılıkla beraber cihaz, uzun süreli kullanım imkanı verecektir.

Kapı Zili Fiyatları

Zil fiyatları temel olarak aynı faktörlerden etkilenir fakat ilk olarak teknolojik özellikleri temel kapı zili fiyatlarını belirleyici unsurdur. Bu sebeple de teknolojik özellikler arttıkça fiyatlar da artış gösterecektir. Bu durumda kafanızda bir fiyat belirlemeniz ve bu fiyata uygun bir şekilde tercih işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekir. Ürün kalitesi, fiyatı etkileyen faktörlerden bir diğeri olup artması durumunda fiyatta da artış meydana getirir. Burada şu hususa dikkat etmekte fayda var. Fiyat faktörünü iyileştirmek için kaliteden asla vazgeçmemeniz gerekir ve bu unsuru sağlayabilmek için cimri.com üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Bu araştırmalar sayesinde kaliteyi uygun fiyata bulabilirsiniz. Son olarak da satışı gerçekleştiren firmaların yürütmüş olduğu kampanyalar da fiyatı azaltıcı yönde etkileyecektir. Bu durumda bütün bu indirimleri takip edebilmek için fiyat takibi yapmak zorundasınız. Sipariş vermeden önce cimri.com'u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery