Marka
Futon
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.
  • Mobilya ve dekorasyon kategorisinde bulunan kanepe ve çekyatlar, çoğunlukla oturma grubunun bir parçasıdır ve koltuk takımları ile oluşur. Çeşitli renk ve modellerini bulabileceğiniz kanepeler çok geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Cimri’de Futon, Nav Decoration, 3A Mobilya, Delcatu, Doğa Mobilya gibi onlarca markanın içerisinden size ve evinize en uygun kanepe modellerine ulaşabilir, en ucuz fiyatlarla kolayca sahip olabilirsiniz.

  • Kanepeler Nasıl Seçilir?

    Kanepeler ev dekorasyonunun önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Kanepeyi hangi odanız için seçeceğiniz, nasıl bir malzemeden yapıldığı uzun ömürlü bir kullanım için oldukça önemli detaylardır. Kanepe seçimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri kullanılacağı alandır. Kanepeyi kullanacağınız alanın büyüklüğü ve yeri burada önemli bir detay olmaktadır. Böylece büyük ve geniş odalarda köşe kanepeleri tercih edebilirken daha küçük bir alan için ikili kanepe tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz kanepenin, hayat tarzınıza ve evinizin dekorasyonuna uygun olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Böylece rahat bir kullanım elde ederken aynı zamanda da dekorasyonunuzun bütünlüğünü sağlamış olacaksınız. Kanepenizin iskeleti de seçimi etkileyen noktalardan biri olmalıdır. Kanepenizin iskeleti ne kadar sağlam olursa, ömrü de o kadar uzun olacaktır. Kanepenizde bulunacak yay sistemi de rahat bir oturma elde edebilmek açısından önemli olacaktır.

  • Kanepe Nasıl Silinmelidir?

    Kanepeler, evlerde en çok kullanılan ve dolayısıyla da en çok kirlenen mobilyalardandır. Siz de kanepenizin ilk günkü görüntüsünü doğru temizlik yöntemlerini uygulayarak koruyabilirsiniz. Kumaş bir kanepeye sahipseniz limonlu su ve temiz bir mikrofiber bez ile silebilirsiniz. Kanepelerinizi temizlemenizdeki ikinci bir yöntem ise; beyaz kalıp sabun, ılık su ve temiz bir havlu bez kullanarak silmektir. Bu yöntem yapılması en kolay ve en kullanışlı yöntemdir. Kumaş kanepelerinizi bir kovaya konulan ılık su ve bir miktar amonyak ile de silmeniz mümkündür. Bu yöntemi daha çok açık renkli kanepelerinize uygulamanız daha etkili olacaktır. Deri kanepe temizliklerinde ise arap sabunlar ideal olacaktır. Bunun nedeni diğer deterjan türleri deriye zarar verip çatlamasına sebep olabilirken arap sabunlarının böyle bir etki bırakmayacağıdır. Arap sabunu ve ılık su ile deri kanepenizi rahatlıkla silebilirsiniz. Ancak ardından mutlaka kanepenizi kurulamanız gerekmektedir. Deri bakım ürünleri kullanmanız, deri kanepenizin de parlamasını sağlayacaktır. Siz de evinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun kanepe modellerine Cimri.com’dan en ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz.