Jaluzi Perde

Jaluzi Perde Fiyatları

307 Ürün gösteriliyor.
Jaluzi Perde fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Jaluzi Perde modelleri ve Jaluzi Perde fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Jaluzi Perde kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Perva, Daria, Comforsun, Gardinia, Promo. 307 adet Jaluzi Perde fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Jaluzi Perde Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Jaluzi Perde markası:

2021 yılı Jaluzi Perde Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 307 Jaluzi Perde modeli içerisinde en ucuz Jaluzi Perde fiyatı 38.0 TL iken, en yüksek Jaluzi Perde fiyatı 1499.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Jaluzi Perde fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Jaluzi Perde fiyatı ise 205.74 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Jaluzi Perde Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Jaluzi Perde

Jaluzi perde modelleri dekoratif açıdan evin görünümü için önemli bir yere sahiptir.  Jaluzi perdeler de diğer perdeler gibi aynı amaca hizmet eder fakat diğer perdeler gibi kumaştan üretilen malzemelerden elde edilmez. Hem pratik hem de daha modern bir kullanım imkanı sağlayan jaluzi perdeler şerit biçiminde levhalardan yapılır. Bu perde modelleri, evin hemen hemen her odasında kullanılabilir. Dekorasyon konusunda evinize daha klas bir görünüm sağlayan jaluzi perde modelleri kendi tarzınızı yansıtabilmeniz için de oldukça önemlidir. Jaluzi tül perde üretilen diğer tül perde modellerine göre evinizin hem ferah hem de daha düzenli bir görüntüye sahip olmasına olanak sağlar. Kendi tarzınıza ve evinizin dekorasyonuna uygun olarak seçeceğiniz jaluzi perde modelleri çeşitli renk alternatifinde de bulunduğu için seçim konusunda size kolaylık sağlar. Kolayca temizlenebilir ve pratik bir şekilde tamir edilebilir oluşundan dolayı da kullanıcıların beğenisini kazanır. Jaluzi perdeler iç mekanları güneşten tamamen korumaya da elverişlidir. Bu yüzden jaluzi özellikleri kapatıldığında dışarıdan görünümü tamamen engelleyen bir düzene sahiptir.

Jaluzi Perde Modelleri

Şerit biçiminde levhalardan üretilen jaluzi perde modelleri evlerde ve işyerlerinde sıklıkla tercih edilir. Bu perdeler dilim şeklinde bulundukları için kullanımları açısından da oldukça pratiklik sağlarlar. Dilim kısımları metal ya da plastikten üretilen jaluzi perde modelleri arasında ahşaptan üretilen modeller de oldukça yaygın bir şekilde kullanılır. Jaluzi ahşap perde modelleri evinizin genel dekorasyonu ile ve mobilyalarınızla müthiş bir şekilde uyum sağlar. Bu perde modelleri sıklıkla camın iç kısmında bulunduğu gibi de aynı zamanda bazı yerlerde de camın dış kısmında da kullanılabilir. Jaluzi perde modellerini diğer modellerden ayıran özellik ise elle kullanılan ya da motorlu bir düzene sahip olan açılma ve kapanma özellikleridir. Kolay bir şekilde temizlenebilir olduğu için de evlerde sıklıkla tercih edilen jaluzi perdeler evinize ayrı bir atmosfer katar.  Bu jaluzi modelleri sayesinde kışlık ya da yazlık olarak farklı türlerde perde ürünleri bulundurmanıza gerek kalmaz. Açık tonlarda seçeceğiniz jaluzi perde modelleri sayesinde evlerinizde daha şık bir dekoratif görünüm sağlayabilirsiniz. Jaluzi perde modelleri genellikle aynı şekilde montaj edilebilir fakat montajı diğerlerine göre farklı olan tek model ise jaluzi cam ürünleridir. Otomatik olarak çalışma imkanı sağlayan bu modeller sizin kontrolünüz altında kolay bir şekilde açılıp kapanır. Cam modelden farklı olarak diğer tüm jaluzi perde modellerini ister kendiniz monte edebilirsiniz isterseniz de bir ustadan yardım alabilirsiniz. Jaluzi perde modellerinden birini tercih etmeden önce ürünü takmak istediğiniz camın ölçüsüne göre bir modele karar vermek daha doğru olur. Jaluzi çeşitleri diğer perde modellerinden ayıran bir özellik ise takılması için pencerenin üst kısmında ekstradan bir boyut ayarlanmış olmasının gerekmesidir.  Hem mobilyalarınız da hem de tarzınızda uyumlu olacak bir modeli tercih etmek evinize daha çağdaş bir görünüme sahip olmanız için önemlidir. Jaluzi stor perde modelleri estetik tasarımlarla üretildikleri için odalarınıza şık bir duruş sergilerken misafirlerinizin de beğenisini kazanır. Evinizde ya da işyerinizde ortamın genel dekorasyona uygun olacak bir ürünü tercih etmek çeşit çokluğu açısından oldukça kolaydır. 

Jaluzi Perde Fiyatları

Jaluzi perdeler farklı markalar tarafından çeşitli özelliklerde ve kalitelerde üretilir. Jaluzi fiyatları  şerit biçiminde olan levhaların kalitesine göre farklı şekillerde kullanıcının beğenisine sunulur. bu ürünler renk ve tasarıma göre de fiyat konusunda değişiklik gösterebilir.  aynı zamanda  Sadece tasarım ve renk değil uzunluklarına bağlı olarak de farklı fiyat seçeneklerinde  kullanıcıların beğenisine  sunulur. Genellikle fiyatlar herkesin ulaşabilir olacağı şekilde piyasada bulunduğu için Dilediğiniz bir jaluzi perde modeline uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Fiyatları etkileyen bir diğer unsur ise ürünün metrekare cinsinden hesaplanması ve ona uygun bir şekilde temin edilmesidir. Jaluzi perde modelleri diğer modellere nazaran   dışarıdan görünümü tamamen kısıtlayan perde çeşitleridir. Genellikle geleneksel bir şekilde olan yerlere kadar uzanan tül perde modellerinden kurtulmak isteyen  kullanıcılar jaluzi dikey perde modellerini tercih ederek uygun fiyatlara yeni perde modeli satın alabilir. Evinizin genel görünümünü değiştirmek ya da dekorasyonunuza uygun bir ürünü bulabilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilir ve fiyatlar konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Jaluzi Perde Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Jaluzi perdeler levhalarına eklentilerini ve tasarımlarına göre çeşitli şekillerde piyasada bulunur. Evinizde yada ofisinizde jaluzi perde modellerinden birini tercih etmeden önce birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekir. Bu noktalardan en önemlisi pencerenizin genel boyutuna uygun olacak bir şekilde ürün tercihinde bulunmanızdır. Odalarınızın boyutuna uygun bir şekilde satın alacağınız jaluzi kullanımı sayesinde tekrarlanan alışveriş zahmetinden de kurtulabilirsiniz. Odanızın görüntüsünü tamamen değiştirmek istiyorsanız daha elegant ve şık bir görünüm sağlayan jaluzi perde modellerini tercih edebilirsiniz. Jaluzi perde modeli satın alırken de seçeceğiniz perdenin kolay açılabilir ve kapanabilir özelliklerde bulunması oldukça önemlidir. Jaluzi perde modellerini dilerseniz otomatik açılıp kapanabilen ürünlerden de tercih edebilirsiniz. Böylelikle kullanım kolaylığının keyfini çıkarabilirsiniz. Birbirinden farklı modellerde ve tarzlarda üretilen jaluzi perde modelleri arasından siz de odanızın genel dekorasyonuna uygun olacak bir ürünü özelliklere dikkat ederek temin edebilirsiniz. Bu ürünler sayesinde odalarınızın görünümü tamamen değiştirerek daha estetik bir duruş elde edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery