İkili / Çiftli Koltuk

İkili / Çiftli Koltuk Fiyatları

194 Ürün gösteriliyor.
İkili / Çiftli Koltuk fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. İkili / Çiftli Koltuk modelleri ve İkili / Çiftli Koltuk fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. İkili / Çiftli Koltuk kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Romano Dizayn, Siesta, Uzay Ofis Mobilya, Engince, Vivense. 194 adet İkili / Çiftli Koltuk fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen İkili / Çiftli Koltuk Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 İkili / Çiftli Koltuk markası:

En Çok İncelenen İkili / Çiftli Koltuk Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı İkili / Çiftli Koltuk Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 194 İkili / Çiftli Koltuk modeli içerisinde en ucuz İkili / Çiftli Koltuk fiyatı 335.0 TL iken, en yüksek İkili / Çiftli Koltuk fiyatı 11000.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm İkili / Çiftli Koltuk fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama İkili / Çiftli Koltuk fiyatı ise 983.26 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan İkili / Çiftli Koltuk Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan İkili / Çiftli Koltuk modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 İkili / Çiftli Koltuk modeli:
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

İkili Koltuk

Yeni bir eve yerleşen ya da evlerinde değişiklik yapmak isteyen kullanıcılar, evlerini döşerken zevklerine uygun şekilde estetik eşyalar seçmek ister. Eşyaların görünümlerinin yanı sıra kullanışlı ve rahat olmaları, kullanıcıların evlerinde mutlu ve huzurlu olmalarına yardımcı olur. Yoğun geçen bir günün ardından eve giden bir kullanıcı evinde dinlenmek ya da evine gelen misafirini evinde güzel bir şekilde ağırlamak ister. Evindeki kaliteli, estetik görünümlü ve birbirleriyle uyumlu eşyalar sayesinde bir kullanıcı evinin dekorasyonundan fazlasıyla memnun olabilir. Bir evdeki en temel eşyalardan biri koltuktur. İhtiyaca ve tercihe uygun birçok koltuk çeşidi vardır. Üçlü koltuk, ikili koltuk, tekli koltuk, köşe koltuk ve televizyon koltuğu gibi koltuklar koltuk modellerinden bazıları olarak örnek verilebilir. Bir evde en çok ihtiyaç duyulan koltuk modellerinden biri de iki kişilik koltuk ürünleridir. İkili koltuklar; üçlü koltuk kadar büyük, tekli koltuklar kadar da küçük olmadıkları için yani çoğu kullanıcı için uygun boy ve ebatlarda oldukları için ev dekorasyonunda sıkça kullanılır. Bu nedenle kullanıcılar ikili koltuk kanepe seçimi yaparken birçok unsura önem vermelidir.  

İkili Koltuk Modelleri

Her kullanıcı evlerini kendi zevkleri doğrultusunda döşemek ister. Beğendikleri renklerle istedikleri tarzı yakalayan kullanıcılar, içerisinde yaşadıkları evlerin kendilerini yansıtmasını sağlarlar. Her kullanıcı farklı zevklere sahiptir  bu yüzden de ev dekorasyonundaki tercihleri de farklı olabilir. Satın aldıkları ya da almak istedikleri mobilyaların da tarzlarına ve evlerine uygun olmasını tercih ederler. Bir evde en çok kullanılan odalar arasında oturma odaları ve salonlar yer alır. Kullanıcılar özellikle bu odaların dekorasyonuna oldukça özen gösterirler. Eşyaların renklerinin ve tarzlarının birbirleriyle uyumlu olmaları yeni bir eşya satın alırken en çok dikkat edilen unsurlardandır. Bu odaların vazgeçilmez parçalarından biri olan 2’li koltuklar genellikle bir koltuk takımının içinde yer alır ancak ayrı olarak da satın alınabilir. Piyasada birbirinden farklı birçok ikili koltuk modelleri vardır. Kullanıcılar, her zevke hitap eden bu koltukların arasından evlerindeki diğer eşyalarla uyumlu olacak en uygun ikili koltuğu seçebilir. Örneğin; kullanımı bazı kullanıcılar için zor olsa da tercih edilen bir ikili koltuk beyaz rengiyle evlerde oldukça şık durabilir. İkili koltuk seçiminde, koltukların estetik görünümleri kadar rahat ve konforlu olup olmadıkları da kullanıcılar için büyük önem taşır. Kullanıcı isteklerine göre yumuşak veya sert minderli birçok koltuk modeli arasından kendilerinin en çok rahat edeceği ikili koltuğu tercih edebilir. Koltuk üretiminde birçok farklı materyal kullanılır ve bunlardan bazıları olarak hakiki deri, masif, suni deri, ahşap MDF örnek verilebilir. Koltuğun üretilirken kullanılan bu materyaller koltukların görünümlerinde ve kullanımlarında farklılıklar yaratabilir. Örneğin, nemli ortamlarda ahşap MDF kullanılan bir koltukta ahşap MDF sayesinde şişme veya kabarma görülmez. Suni ve hakiki deri kullanılan koltuklar arasından seçim yaparken etik sebepleri göz önünde bulundurarak kullanımı daha kolay olduğu için suni deri tercih edebilirsiniz. Hakiki derinin emilim özellikli bir yapısı vardır bu da koltuğun üzerinde leke görüntüleri oluşmasına neden olur öte yandan suni deride su tutunmaz bu da daha kolay temizlenmesini ve daha temiz görünmesini sağlar.     

İkili Koltuk Fiyatları

Kullanıcılar, yeni döşedikleri veya değişiklik yaratmak istedikleri evleri için eşya seçerken oldukça özen gösterirler. Koltuklar odanın temel mobilyalarından biri olduğundan dolayı evinizi döşerken ilk olarak koltuk satın alabilirsiniz. Kullanıcılar ikili koltuk seçeneklerinin arasından kendilerine ve evlerine en uygun koltuğu seçerken birçok ayrıntıya dikkat ederler. Koltuğun üretiminde kullanılan materyaller ve kaliteleri, modelleri ve kullanımının rahat olması gibi faktörler kullanıcının ikili koltuk seçiminde büyük rol oynar. Her bütçeye uygun seçenekleriyle piyasada yer alan ikili koltuk fiyatları birçok faktöre bağlı olarak farklılık gösterir. Hakiki deri kullanılarak üretilen bir ikili koltuğun fiyatıyla suni deri kullanılarak üretilen bir ikili koltuğun fiyatı aynı almayabilir. Hakiki deri kullanılarak üretilen ikili koltuklar yüksek fiyata sahip olabilir. Koltuğun üreticisi olan firma da fiyatı etkileyen unsurlardan biridir. Yeni sezon ürünü olarak piyasaya sunulan bir ikili koltuk ile daha önceki sezonlarda üretilip piyasaya sunulan koltukların fiyatları aynı olmayabilir. Yeni sezon ürünleri, önceki sezon ürünlerinden daha yüksek fiyata sahip olabilir. 

İkili Koltuk Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İkili koltuk satın alırken birçok kriteri göz önünde bulundurarak eviniz için en uygun koltuğu seçmek istersiniz. Piyasa araştırması yapmadan önce evinize en uygun olan ikili koltuğu bulmak için kriterlerinizi belirlemek en doğru kararı vermenize yardımcı olur. Evinizin döşemesini yeni yapıyorsanız ikili koltuğunuzu koyacağınız odanın renkleriyle ve tarzıyla uyumlu olabilecek bir renkte ve tarzda bir koltuk seçimi yapabilirsiniz. Örneğin bir ikili koltuk siyah rengi sayesinde birçok renkle uyum sağlar ve odanıza asil bir hava katar. Tercih yaparken yalnızca estetik görünüm değil koltuğun kalitesi de ön planda tutulmalıdır. Çoğu kullanıcı koltuk gibi temel ev eşyalarını uzun süre kullanmak ister. Bu nedenle kaliteli materyaller kullanılarak üretilen ikili koltukları tercih ederek koltuğunuzun kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Koltukların kalitesi markalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Piyasada birbirinden farklı birçok özgün modeldeki koltuklar yer alır. Bu nedenle tercih edeceğiniz koltuğun markası da büyük önem taşır. Piyasada önde gelen ve sıkça tercih edilen markalardan biri de Vivense markasıdır.  İkili koltuk Vivense modelleri arasından da evinize en uygun koltuğu seçebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürüne karar verirken cimri.com sayfasından fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery