İkili / Çiftli Koltuk

En Ucuz İkili / Çiftli Koltuk Fiyatları

135 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    armut koltuk
İkili / Çiftli Koltuk fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. İkili / Çiftli Koltuk modelleri ve İkili / Çiftli Koltuk fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. İkili / Çiftli Koltuk kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Romano Dizayn, Prado, Uzay Ofis Mobilya, Siesta, Evdebiz. 135 adet İkili / Çiftli Koltuk fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

İkili Çiftli Koltuk Nedir?

Ev, ofis, bekleme salonu ve benzeri pek çok mekânda olmazsa olmaz eşyalardan biri olan mobilyalar gerek yaşam ortamına kazandırdıkları işlevler gerekse de dekoratif işlevlerinden ötürü en önemli eşya gruplarından birini oluşturmaktadır. Bir mobilya çeşidi olan ve hemen her türlü ortamda kullanılabilen ikili çiftli koltuk takımlarını Cimri.com üzerinden uygun fiyat ve yüksek kalite avantajlarıyla temin ederek mekanlarınıza işlev ve görsellik kazandırabilirsiniz.

İkili Çiftli Koltuk Nedir, Nerelerde Kullanılır?

İkili koltuk basitçe iki kişilik bir koltuktur. Özellikle dar alanlarda alanın verimli kullanımını sağlaması açısından oldukça kullanışlı iken geniş alanlarda da alanın sanki daha küçük parçalardan oluşuyormuş izlenimi vermesi için tercih edilebilir. Konforun önemsendiği kafeterya veya ofis ortamları için de rahatlıkla kullanılabilen ikili koltuklar doğru model seçildiği takdirde mekâna elit bir görünüm de kazandırmaktadır. Çekyat özelliği bulunan ikili koltuklar kullanıcılara uyku imkanı da sağlamaktadır. Daha çok televizyon başında uyuyakalma alışkanlığı olanların ve evine sık sık yatılı misafir gelenlerin tercihi olan çekyat özellikli ikili koltuklar kullanıcı dostudur.

İkili Çiftli Koltuk Kullanılmaması Gereken Yerler Nerelerdir?

Bahçe ortamlarında, özellikle bitki örtüsü yoğun bahçelerde temizliği çok zor olduğu için ikili koltuk kullanımından kaçınmakta fayda var. Bununla birlikte, özellikle Siesta markasının ürettiği plastik koltuklar temizliğinin oldukça kolay ve kullanımı son derece pratik olduğu için bahçelerde kullanıma uygundur. Yine de bahçe için ikili koltuk alınacaksa oldukça dikkatli olunmalıdır. Bunun haricinde kişilerin yoğun bir çalışma içerisinde olması gereken ortamlarda çiftli koltuk kullanımı çalışma motivasyonunu azaltma riski taşıdığından kesinlikle kaçınılmalıdır.

İkili Çiftli Koltuk Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Her türlü dekoratif eşya gibi ikili koltuklarda da koltuğun yerleştirileceği ortamda bulunan diğer eşyalar ve ortamın genel görünümü büyük önem arz etmektedir. Bu doğrultuda çiftli koltuk alırken koltuğu yerleştireceğiniz ortama uyacağından emin olunması gereklidir. Buna ilave olarak dar mekanlarda kullanmak üzere alınacak ikili koltukların mümkün olduğunca küçük seçilmesi alan verimi açısından önemlidir. İkili koltuklarda kullanılan malzeme kalitesi de hayli önemlidir. Eğer evinizde küçük çocuğunuz varsa su kaydırıcı özelliğe sahip ikili koltuk tercih etmek sizin için iyi olacaktır.