Hızma

Hızma Fiyatları

53 Ürün gösteriliyor.
Hızma fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Hızma modelleri ve Hızma fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Hızma kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Chavin, Bilezikhane, Lova, Altın Sepeti, Sirius. 53 adet Hızma fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Hızma Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Hızma markası:

2021 yılı Hızma Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 53 Hızma modeli içerisinde en ucuz Hızma fiyatı 27.89 TL iken, en yüksek Hızma fiyatı 1230.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Hızma fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Hızma fiyatı ise 133.66 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Hızma

Her kadın kendi dış görünüşüne yön vermek ister. Bu anlamda hem kıyafet seçimi hem de aksesuar seçimi önem kazanır. Kadınların genellikle takmaktan hoşlandığı aksesuar çeşitleri arasında küpe, kolye, halhal gibi aksesuar seçenekleri bulunur. Küpe, piercing ve hızma gibi aksesuar seçenekleri de genellikle bir vücut üzerinde çeşitli araçlarla açılan bir delik yardımı ile takılan aksesuarları ifade eder. Genellikle kadınların en sevdiği aksesuar seçenekleri arasında yer alan hızma, burun kenarlarına takılan bir süs halkası olarak bilinir. Dış görünüşte en sevilen aksesuarlar arasında yer alan hızma modelleri arasında birden fazla seçenek bulabilir ve kendinizi en iyi ifade eden seçenekleri bulabilirsiniz. Yüz bölgesi ifade yeteneğimizi sağlayan en önemli uzuvlar arasında bulunur. Aynı zamanda hem kişisel iletişim hem de toplumsal iletişim bakımından önemlidir. Bu anlamda takılan takılar ve aksesuarlar bireylerin kültürel yaklaşımlarını da belirleyebilir. Genellikle küpe, kolye ve hızma gibi aksesuarlar kullanılan yüz bölgesi bireylerin kendi iletişimlerinin ve kültürlerinin de en önemli göstergesi olarak değerlendirilebilir. 

Hızma Modelleri

Tamamen kişisel tercihlerinize ve zevkinize göre değişen özellikler sunan hızma modelleri ile tarzınızı yansıtmanın en güzel seçeneklerini de bulabilirsiniz. Hem cildinizin özelliklerine hem de kişisel zevklerinize göre değişen özelliklerle hızma modelleri arasında farklı materyallerle üretilen seçenekleri de bulabilirsiniz. Burun kanatlarının delinmesi ile takılması mümkün olan hızma çeşitleri arasında altın hızma modellerini bulabilirsiniz.  Altın modellerin en değerli aksesuar çeşitlerini oluşturduğu bilinir. Bu nedenle uzun süreli kullanımda da kararmayan ve ilk günkü parlaklığını koruyan modelleri altın hızma modelleri arasında bulabilirsiniz. Altın seçeneklerin yanı sıra bütçenize ve zevkinize bağlı olarak gümüş ya da titanyum modelleri de bulabilirsiniz. Kullanım süresi ve kullanım biçimi bakımından farklı yöntemlere ihtiyaç duyan bu modeller arasında kişisel tercihlerinize göre seçim yapabilirsiniz. Kullanılan materyal yanı sıra model ve uygulama biçimi olarak da hızma çeşitlerinin farklılaştığını görebilirsiniz. En sık karşılaşılan hızma modelleri arasında hızma halka seçeneklerini bulabilir ve burnun içinden dışına doğru halka şeklinde uzanan modellere ulaşabilirsiniz. Eğer burnunuzun delinmesinden dolayı çekinceleriniz varsa yapıştırma hızma modellerini de bulabilir ve delme işleminden kurtulabilirsiniz. Genellikle tek bir taş şeklinde burnun kenarına yapıştırılan modelleri dilediğiniz zaman çıkarabilir ve farklı modelleri de deneyebilirsiniz. Ayrıca yapıştırma modeller sayesinde hızmayı çıkardığınızdaki delik izinden de kurtulabilirsiniz. Hızma piercing modelleri arasında da halkalı, tek taş ya da çoklu taşlardan oluşturulmuş modelleri bulabilirsiniz. Genellikle burun içine geçen kısmında arkasında hızmayı sabitlemek için kullanılan arka materyaller kişiyi rahatsız etmeyecek olan özelliklerle üretilir. Boy olarak kısa olan ve takma çıkarma işlemini çok daha kolay yapabileceğiniz modeller arasında vidalı hızma seçeneklerini de bulabilirsiniz. Kısa modeller arasında olan ve kullanım kolaylığı açısından çok daha fazla tercih edilen modeller arasında bulunan vidalı hızma modelleri ile hızma takmanın keyfini sürebilir ve bunu kolaylıkla başarabilirsiniz. Hem kişisel tercihlerinizi hem de kültürel beğenilerinizi ifa etmenin en güzel yollarından biri olan hızma seçenekleri ile tarzınızı yansıtabilir ve kendinizi toplum içerisinde daha farklı hissedebilirsiniz. 

Hızma Fiyatları

Hızma fiyatları değerlendirildiğinde öncelikle kullanılan materyali dikkate almalısınız. Piyasa değerleri bakımın karşılaştırıldığında altın ürünlerin her zaman daha yüksek rakamlarla piyasaya sunulduğunu görebilirsiniz. Altının diğer madenlerden daha değerli olması ve uzun süreli kullanım sağlaması onun daha yüksek rakamlarla satışa sunulmasının temel özelliğidir. Hızma çeşitleri için kullanılan diğer materyaller arasında gümüş, titanyum, çelik ve plastik modelleri de bulabilirsiniz.Bu materyaller arasında da altından sonra gümüş seçeneklerin daha yüksek rakamlarla sunulduğunu görebilirsiniz. Bu kullanım türüne karar vermenin fiyat dışında bir başka sebebi de doğal olması ve deri sağlığı için uzun süreli ve sağlıklı kullanım sağlamasıdır. Materyal seçiminden sonra da fiyatların belirlenmesinde en önemli etken modelin tasarımıdır. Tasarım anlamında trend ürünler ve renkler kullanılarak seçimler yapabilirsiniz. Modelde kullanılan taşın kalitesi ve türü ile sayısı da fiyatlandırmanın önemli bir parçasıdır. Tüm aksesuar çeşitleri arasında fiyatların belirlenmesindeki en önemli etkinin materyal seçimi ve tasarım olduğunu dikkate alarak seçim yapabilirsiniz.  Farklı seçenekler arasında kendi bütçenize uygun modelleri bulabilir ve seçimlerinizle kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Hızma Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hızma çeşitleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken özellikler arasında öncelikle seçtiğiniz materyal gelir. Bu materyaller arasında seçim yaparken cildinizin hassasiyetini ve alerjen yapınızın olup olmadığını değerlendirmeniz gerekir. Kullanılan materyal bakımından seçiminizi yaptıktan sonra burun yapısını dikkate alarak model seçimi yapmanız gerekir. Bu nedenle seçimlerinizde ince, kalın, kısa ya da uzun modelleri seçerken burun yapısına uygun modelleri tercih edebilir ve çok daha konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Hızma modelleri tarzınızı yansıtan en iyi seçenekler arasında bulunduğu için tarzınıza uygun modelleri seçebilir ve kıyafetlerinizi çok daha kolay tamamlayabilirsiniz. Modellerin tasarımları kadar renkleri de önemli olan faktörler arasındadır. Bu nedenle altın seçimlerinizde de sarı altın ya da beyaz altın seçimi yapabilir ve uzun süre kararmadan kullanabilirsiniz. Eğer seçimlerinizi gümüş ya da titanyum seçeneklerden yana kullanacaksanız kullanım sırasında dikkat etmeli ve gerekli özeni göstererek kararmasını önleyebilirsiniz. Tek taş modeller ya da halka modeller için seçimlerinizi yaparken öncelikle kıyafetlerinizi ve sosyal ortamlarını da düşünebilir ve daha doğru kararlar verebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery