Havlu & Bornoz Takımı

En Ucuz Havlu & Bornoz Takımı Fiyatları

380 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    klozet takımı
Havlu & Bornoz Takımı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Havlu & Bornoz Takımı modelleri ve Havlu & Bornoz Takımı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Havlu & Bornoz Takımı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Dekoreko, Taç, Eponj Home, Özdilek, Beverly Hills Polo Club. 380 adet Havlu & Bornoz Takımı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Brillant 805 RS004-60 130x190 cm Halı
Brillant 805 RS004-60 130x190 cm Halı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Taç Hot Wheels Tek Kişilik Nevresim Takımı
Taç Hot Wheels Tek Kişilik Nevresim Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Confetti Alinda Pudra 3'lü Klozet Takımı
Confetti Alinda Pudra 3'lü Klozet Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Havlu - Bornoz Takımı Nedir?

Herkes sıcak bir duştan sonra yumuşacık saracak bir bornoz veya havlu edinmek ister. Bornozu veya havluyu nerede ve hangi mevsimde kullanılacağı dikkat edilmesi gereken unsurlar arasındadır. Bunlar kullanacağınız model için belirleyici özellikler olacaktır. Eviniz genelde serinse bacaklarınızı da örtecek kadar uzun ve kalın bornoz sizin için uygun olacaktır. Bornozunuzu spor salonunda, okulda kullanacak olabilirsiniz veya hastanede geçireceğiniz süreçte kullanım kolaylığı yaşayabileceğiniz bir bornoz tercih etmeniz gerekebilir. Balayı için ya da gelin olacağınız süreçte ihtiyaç duyacağınız bir bornoz satın almak isteyebilirsiniz.

Havlu- Bornoz Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eğer iyi ve sizin için uygun olan bornoz takımını almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Bunlar bornozun kalitesi (bornozun nerede üretildiği, hammaddesi, beden opsiyonları), bornozun modeli (uzun mu kısa mı, kapüşonlu mu kapüşonsuz mu, ağır dokulu mu hafif mi), bornoz bedeni ve rengidir.

Bornoz ve havlular üretilirken kullanılan hammadde çeşidi çok fazladır. Bu ham maddeler polyester, naylon, sentetik türlerden 100% pamuğa kadardır. Naylon ve sentetik olanlar genellikle ucuz olanlardır; çünkü bu maddelerin üretimi ucuzdur. Bu nedenle bornoz satın alırken en önemli nokta birinci kalite havludan üretilmiş olanı tercih etmenizdir. Böylece kısa sürede atmanız gerekmez veya paranız bornozun ilk yıkamasından sonra çöpe gitmez. Ayrıca sentetik ürünü almamanızı önermemin bir diğer nedeni cildinize verdiği histir. Kimse naylonlu, yapay bir ürünün tenini rahatsız etmesini istemez.

Kullanacağınız havlu ve bornozu seçerken bilmeniz gereken hammaddeler şunlardır: 100% Pamuk Havlu (100% pamuktan üretilen bu havlular duş sonrası için en uygun olan ve en emici olandır.), kadife havlu (albenisi yüksektir, hediye etmek için uygundur), bambu karışımlar (birçok yıkamadan sonra bile bambu kokmaya devam eder, aynı zamanda bambu havlular çevre dostudur) , organik pamuk (çevre dostu).

Bornoz Takımları Nasıl Yıkanmalıdır?

Bornoz takımları kalitelerine göre farklılıklar gösterdiğinden ömürleri de kalitelerine göre değişiklik göstermektedir. Bornoz takımlarınızı doğru ısıda yıkamak, uzun ömürlü kullanımı da beraberinde getirecektir. Bornoz takımlarını yıkarken yapılan temel yanlışlıklar yüksek ısıda yıkanmasıdır. Ancak bornoz takımının yüksek ısıda yıkanması yumuşaklığının gitmesine ve kullanım ömrünün kısalmasına neden olmaktadır. Bu nedenle bornoz takımlarınızı düşük ısıda yıkamaya özen göstermeniz gerekmektedir. Bornoz takımınızın her zamanki yumuşaklığını saklamak için de çamaşır makinesine yumuşatıcı eklemeniz gerekmektedir.

Bornoz Fiyatları Nasıldır?

Kullanmak istediğiniz bornoz ve havluyu alırken bu b özelliklerin yanında önemli bir diğer şey ise fiyatıdır. 15TL’den 385TL’ye kadar Taç, Özdilek, Ecocotton gibi tercih edilen markaların arasından siz de kendinize ve bütçenize en uygun olanı Cimri.com aracılığıyla bulabilirsiniz.