Göz Kalemleri

Göz Kalemleri Fiyatları

1517 Ürün gösteriliyor.
Su Geçirmezlik
Göz Kalemleri fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Göz Kremi Fiyatları
 • Gündüz Kremleri Fiyatları
 • Güneş Kremleri ve Losyonları Fiyatları
 • Hasta Bezleri ve Temizliği Fiyatları
 • 4
  Avon Açılıp Kapanabilen Glimmerstick Pırıltılı Göz Kalemi

  Avon Açılıp Kapanabilen Glimmerstick Pırıltılı Göz Kalemi

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Göz Kalemleri Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Göz Kalemleri markası:

  En Çok İncelenen Göz Kalemleri Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Göz Kalemleri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1517 Göz Kalemleri modeli içerisinde en ucuz Göz Kalemleri fiyatı 2.99 TL iken, en yüksek Göz Kalemleri fiyatı 535.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Göz Kalemleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Göz Kalemleri fiyatı ise 18.92 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Göz Kalemleri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  4
  Avon Açılıp Kapanabilen Glimmerstick Pırıltılı Göz Kalemi
  Avon Açılıp Kapanabilen Glimmerstick Pırıltılı Göz Kalemi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Göz Kalemi

  Yoğun renkli göz kalemleri ile kolay bir kıvam kazanan yapıları sayesinde gözlerinize renk katabilirsiniz. Bitkisel içerikler ile hazırlanan göz kalemleri ürünleri mat, parlak, simli ya da ultra yoğun seçenekleri ile kullanılabilir. Dilerseniz birden fazla rengi gözünüzde karıştırarak yeni renkler elde edebilirsiniz. Farklı stiller yaratmanıza imkan sağlayan bu göz kalemleri bakışlara derinlik kazandırabilir. Göz kalemlerinde aranan özellikler arasında yumuşak bir kıvamda olması ve göze kolay uygulanabilir olması bulunur. Birçok göz kalemi modelinde Brezilya'da yer alan palmiye balmumu adı verilen malzemeler yer alır ve bu balmumu sayesinde hızlı ve kaygan bir formül geliştirilir. Göz kalemleri göz üstlerine de göz çizgilerine uygulanarak göz hatlarını ortaya çıkarmak için kullanılır. Birçok testlerden geçirilerek sunulan göz kalemlerinin kullanımının sağlıklı olması önem taşır. Uygulama olarak da dilerseniz kirpiklerden başlayarak üst ya da alt olarak uygulayabilirsiniz. Gözlerin pınarlarına ve dış bitim yanlarına kadar uygulama yapabilirsiniz. Gözlerin içine de uygulaması sağlıklı olan göz kalemi modelleri yer alır. Göz kalemleri kullanım sonrasında kalemtıraş ile açma gerektirir. Göz kalemi sürme teknikleri ile bu ürünleri istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

  Göz Kalemi Modelleri

  Göz kalemi eyeliner modellerinde siyah ve mavi renklerinde birçok çeşit kalem bulunur. Bakışların daha derin olmasını sağlayan göz kalemleri suya ya da neme karşı dayanıklılık göstermelidir. Sebum ve nem genellikle boyaların etkili olma süresini azaltır. Asansörlü olan kalem uçları sayesinde de istenilen uzunlukta ayarlanabilir. Bazı göz kalemi modellerinde ise kendinden bir kalemtıraş eklenir. Eyeliner modelleri farklı uygulama teknikleri ile sürülebilir. Göz kalemi açacağı ise bazı göz kalemi ürünlerinde beraber olarak gönderilir ya da ayrı satın alınabilir. Kullanım sonrası körelen göz kalemleriniz için kullanabileceğiniz göz kalemi kalemtıraşları kolay kullanım sağlar. Uç boya kısmını fazla aşındırmadan açabilirsiniz. Bu hassaslık göz kalemi kalemtıraşlarında bulunur ve birkaç kez çevirmeniz yeterli olacaktır. Çok sivri bir uç kullanırken zorluk çıkarabilir bu nedenle sivriliğini ayarlarken buna dikkat etmek isteyebilirsiniz. Yeni şekiller ile modern tasarımlara sahip olan kalemtıraş modellerinde kozmetik göz kalemi ürünlerini ince ya da kalın olacak şekilde açabilirsiniz. Yeni renkler ile tasarımları bulunan kalemtıraşları kullanarak kozmetik ürünlerine renk katabilirsiniz. Küçük ve kompakt tasarımları ile dilerseniz kozmetik çantanıza sığabilir. Bu kalemtıraşları kullanarak ince bir şekilde açmak istediğiniz kalemler ile gözlerinize yeni tasarımlar katabilirsiniz. Renk ve pigmentlerin yoğunluğuna göre gitmek istediğiniz partiye uygun bir göz makyajı ortaya çıkarabilirsiniz. Genellikle simli ve yoğun renklerin kullanıldığı yerler gece partileridir. Özellikle de gece hayatında kullanmak istediğiniz yoğun pigmentli ve koyu renkli kozmetik göz kalemi modellerini inceleyerek internet üzerinden satın alabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz renkler genellikle giydiğiniz kıyafetler ile uyum sağlamalıdır. Eyeliner ürünleri siyah klasik renkleri ile son zamanlarda kullanılan cat eye bakışını yakalamanıza yardımcı olur. Hatları tamamlanan gözler ile özel günlerde stil yaratabilirsiniz. Göz kalemlerini de dilerseniz ruj, allık ya da göz farı gibi kozmetik ürünleri ile harmoni yakalayan bir renk tonu ile kullanabilirsiniz.

  Göz Kalemi Fiyatları

  Göz kalemi fiyatları taşıdıkları markalara göre büyük ölçüde değişebilir. Bu artış ya da azalışların başlıca nedeni ürünlerin içerikleridir. Bitkisel ve doğal içerikleri kullanan ve yoğun bir pigment yakalayan göz kalemi modelleri kaliteli kullanım sunar ve bu modellerin yüksek fiyatlarda olması normaldir. Renklerin yoğunluğu ve kalemlerin boyutları da fiyatların belirlenmesinde bir etkendir. Eyeliner modellerinde ise birden fazla uygulama şekli sunan ürünler vardır ve bu ürünlerin renkleri, koyulukları ve fırça tasarımları büyük ölçüde değişir. Bu fırça tasarımları da sürmek istediğiniz göz kaleminin uygulama şeklinde etkili olur. Göz kalemi modelleri ve fiyatları arasında kıyaslamalar yapmak için Cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Liste halinde görebileceğiniz göz kalemi ya da eyeliner ürünleri birçok farklı markada ve fiyatta piyasada bulunur. Bu göz kalemi ürünlerinin incelemesini ve fiyat dengesini sağlamak için hızlı ve kolay bir yol için Cimri.com’dan yararlanabilirsiniz.

  Göz Kalemi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Göz kalemi satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Özellikle yeni başlayanlar için göz kalemi ya da eyeliner sürmek zor bir görev olabilir. Bunu aşmak ve pratik yapmak için daha kolay sürülen modelleri tercih edebilirsiniz. Genellikle roll and go gibi fırçasında bir tekerlek bulunan eyeliner ürünleri sürmeyi kolaylaştırır. Her geçen gün pratik yaptıkça siz de gözünüze alışarak daha kolay sürme teknikleri geliştirebilirsiniz. Dipliner ise bir tüp şeklinde gelir ve ince ucu sayesinde kolay bir şekilde sürüm sağlar. Önce kalem şeklinde olan eyeliner modelleri ile başlayarak daha profesyonel sürmeye başladıkça dipliner gibi fırçalı ürünlere geçiş yapabilirsiniz. Herkesin kendine kolay gelen bir göz kalemi sürme tarzı bulunabilir. Siz de kendi tarzınızı bulmak için birkaç farklı göz kalemi deneyebilirsiniz. Göz kalemi modellerinde kullanılan renk pigmentleri markadan markaya farklı kalitede olabilir. Uzun ömürlü olan göz kalemleri yoğun ve kalıcı renklere sahiptir. Bu göz kalemi modellerinin fiyatları ve renk seçeneklerini inceleyerek sizin kullanım stilinize uyum sağlayan göz kalemini seçebilirsiniz. Satın alırken renk ve içerik bilgisi kozmetik ürünleri seçerken oldukça önem taşır.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery