Genç Odası Takımı / Seti

Genç Odası Takımı / Seti Fiyatları

162 Ürün gösteriliyor.
Genç Odası Takımı / Seti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Genç Odası Takımı / Seti modelleri ve Genç Odası Takımı / Seti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Genç Odası Takımı / Seti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Pierre Cardin, Dekorister, Minar, Vivense, Adore. 162 adet Genç Odası Takımı / Seti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Genç Odası Takımı / Seti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Genç Odası Takımı / Seti markası:

En Çok İncelenen Genç Odası Takımı / Seti Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Genç Odası Takımı / Seti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 162 Genç Odası Takımı / Seti modeli içerisinde en ucuz Genç Odası Takımı / Seti fiyatı 439.9 TL iken, en yüksek Genç Odası Takımı / Seti fiyatı 15815.59 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Genç Odası Takımı / Seti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Genç Odası Takımı / Seti fiyatı ise 3186.75 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Genç Odası Takımı / Seti Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Genç Odası Takımı / Seti modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Genç Odası Takımı / Seti modeli:
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Genç Odası Takımı

Çocuklar büyüdükçe ihtiyaçları gün geçtikçe artar. Çocukların gelişimiyle birlikte bir birey olduğunu hissetme gereksiniminden yaşları arttıkça kendi odalarına sahip olmayı isteyeceklerdir. Bu durumda hem onların tarzına uygun, hem de ailelerin bütçelerine uygun en güzel çözümlerden biri genç odası takımıdır. Genç odası takımları birçok parçadan oluşabilir. Bunların başında yatak, baza, dolap ve masa gelir. İsteğe göre bu takımlara kitaplık, komodin ve ufak oturma grupları da eklenebilir. Gençlerin sadece odalarını yatmak için kullanmadıklarını unutmamak gerekir. Evin içerisinde en çok vakit geçirdiği alan onun ihtiyaçlarını karşılamalıdır. Sadece oyun oynamak ve uyumak değil aynı zamanda ders çalışması ve dinlenmesi için de uygun olmalıdır. Eşyalarının düzenli oluşu ona hem huzur sağlarken hem de sorumluluk duygusunu artırır. Bu yüzden eşyalarını düzenle yerleştirebileceği dolaplara ihtiyaç duyarlar. Kendilerini tanımaya başladıkları andan itibaren içinde bulundukları ortam sadece ruh hallerini değil aynı zamanda karakterinin şekillenmesini de etkiler. Bu yüzden içinde bulunduğu ortamın durumu, şekli, rengi gibi ufak detaylar onlar için çok önemli olabilir.

Genç Odası Takımı Modelleri

Genç odası takımı modelleri genellikle bireylerin yaşına, cinsiyetine ve karakterine göre farklılık gösterir. Çocukların odanın içerisinde özgür hissetmesi oldukça önemlidir. Bu yüzden modeller arasında karar verirken onun da fikri kesinlikle alınmalıdır. Aksi takdirde kendini bulunduğu ortama yabancı hissedebilir. Çocuğunuzun uzun süre boyunca bu odayı kullanacağı göz önüne alındığında anlık verilen kararlar doğru bir seçim olmayabilir. Çocuğunuz o an bir çizgi film karakterini çok seviyorsa onların zevkine göre seçim yapılabilir. Eğer küçük bir çocuk için alınıyorsa oyuncakları için bir saklama bölümü olması ve onları rahatça oynayabileceği bir alanın kurulması onu mutlu edecektir. Geniş dolaplar rahatlıklar sağlarken aynı zamanda odanın kalabalık görüntüsünü ortadan kaldırır. Özellikle küçük yaştaki çocuklar ya da hassas tene sahip olan gençler için genç odası takımının yapıldığı malzeme önem sarf eder. Ahşaptan oluşan malzemelerin türü ve kalitesi, metal eşyaların ise boya kalitesi oldukça önemlidir. Kötü kaliteye sahip ürünler sağlığı tehdit edebilir ve böyle küçük görünen ayrıntılar geleceğini riske atabilir. Bunun dışında odaya takım seçerken odanın şekli ve büyüklüğü oldukça önemlidir. Genellikle gözden kaçan dolabın boyu gibi unsurlar alacağınız takımları etkileyebilir. Bu yüzden mobilya almadan önce odanın ebatlarını öğrenmek yararlı olacaktır. Çocukların oda takımı seçerken en çok önemsediği şeyler eşyaların rengidir. Artık kızlar için pembe, erkekler için mavi eşya dönemi çok geride kaldı. Önerilen genç odası takımı erkek çocukları için koyu ahşap renkleriyle beraber gri beyaz ve mavi tonlarından oluşur. Beyaz renkleri yoğunlukta tutmak daha ferah bir oda görünümü yaratır. Kız çocukları için ise daha renkli ve canlı tonlar tercih edilebilir. Burada önemli olan çocuğun cinsiyeti değil karakteristik özellikleridir. Odayı aydınlık tutabilmek için çok koyu renklerden kaçınılmalıdır. Koyu renkli perdeler ışığı çok az geçirdiği için uyku süresini kötü anlamda etkileyebilir. Gençler tarafından mat ve soğuk tonlar sıklıkla tercih edilir. Çok fazla rengin alakasız kullanımı ise göz yorucu olduğundan ruh halini kötüleştirebilir. Seçilen genç odasının konforlu olması da bu noktada öne çıkar.

Genç Odası Takımı Fiyatları

Genç odası takımı fiyatları genel olarak takımın kaç parça içerdiğine göre değişebilir. Fazla parçalı ürünler genellikle daha pahalı gibi görünse de bu eşyaların tekli alımlarında daha pahalı olduğunu görmek mümkündür. Bu yüzden eşyaların olabildiğince setler halinde satın alınması maddi olarak daha karlı bir seçimdir. Her bütçeye uygun genç odası takımları bulunabilir. Kullanılan malzeme, işçilik kalitesi, benzersizliği gibi birçok özellik fiyatların değişmesinde rol oynar. Kişiye özel çalışan ustalar sadece çocuğunuza has bir genç odası takımı çıkarabilir ama bu diğer setlere göre çok daha pahalı olacaktır. Eğer aynı odada birden fazla çocuk kalıyorsa ranzalı ürünlere yönelebilirsiniz. Bu tarz setlerde ise ranzanın büyüklüğü ve kalitesi fiyat farkı yaratan nedenlerdendir. Genç odası takımı 2 kişilik seçimlerinde renklerin ve eşyaların uyumlu olması tercih sebepleri arasındadır. Odada 2 kişi yaşaması bazen seçim yaparken sıkıntı yaratabilir. Aynı anda birden fazla kişiyi tatmin etmek zorlayıcı gibi görünse de genç odası takımı beyaz gibi herkesi kapsayıcı renklerden oluşursa bu sorun ortadan kalkar.

Genç Odası Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Genç odası takımı satın alırken ilk öncelikle bütçeye karar vermek mantıklı bir seçim olacaktır. Çünkü takımlar fiyatlarına göre oldukça değişim gösterir. Hem uygun fiyatlı hem de az yer kaplayan birtakım seçmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç ufak nokta var. Genç odası takımı bazalı ya da çekmeceli tercih edildiği takdirde fazladan depolama alanına sahip olunur. Dolabın yanı sıra komodin ve şifonyer her ne kadar görünümü tamamlamada önemli bir yere sahip olsa da aynı zamanda eşya yerleştirmek için de sıklıkla tercih edilir. Genellikle çorap, çamaşır ya da pijamalar bu tarz depolama alanlarında saklanır. Yatak setin önemli bir parçası olduğu için alınan yatağın boyu ve konforuna dikkat etmek gerekir. Ortopedik açıdan uygun ve rahat bir uyku sağlayacak yataklar seçilmelidir. Çalışma masası seçerken masanın kitaplık bölümünün olması büyük bir avantajdır. Fakat eşyalarınızı fonksiyonelliğe göre seçiyorsanız fazla karmaşık olmamasına dikkat edin. Genç odası takımını duvar ve halı renkleriyle uygun seçerseniz, güzel bir aydınlatma ve aksesuarlar sayesinde huzur verici sıcacık bir aile ortamına erişebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery