Fransız Klasikleri

Fransız Klasikleri Fiyatları

9 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
Fransız Klasikleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Fransız Klasikleri modelleri ve Fransız Klasikleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Fransız Klasikleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap. 9 adet Fransız Klasikleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Fransız Klasikleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Fransız Klasikleri markası:

En Çok İncelenen Fransız Klasikleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Fransız Klasikleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 9 Fransız Klasikleri modeli içerisinde en ucuz Fransız Klasikleri fiyatı 6.0 TL iken, en yüksek Fransız Klasikleri fiyatı 44.57 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Fransız Klasikleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Fransız Klasikleri fiyatı ise 15.07 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Fransız Klasikleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Fransız Klasikleri Kitapları

Dünya edebiyatında çok önemli bir yere sahip olan ülkeler arasında Fransa da bulunur. Fransız yazarlar tarafından ele alınmış eserleri okuyarak entelektüel bilgi birikiminize olumlu katkıda bulunabilirsiniz. Fransız edebiyatı, klasik hale dönüşmüş çok fazla sayıda yapıta sahiptir. Aynı zamanda Fransız edebiyatı sayesinde birbirinden özel ve farklı eserleri yüksek okuma zevki ile kütüphanenizde bulundurabilirsiniz. Şiir ve felsefe gibi farklı dallarda da usta isimler tarafından kaleme alınan Fransız klasikleri, Fransızca aracılığı ile yazılmış birbirinden farklı özelliklere sahip eserleri de bünyesinde taşır. Dönemsel bir şekilde Fransız klasiklerini okuyarak, farklı yüzyıllarda kaleme alınmış kitapları kronolojik bir sıralamaya göre okuyarak ilerleyebilirsiniz. Edebiyat dünyasında, geçmiş eserler bir sonraki eserleri olumlu yönde etkileyebildiği için okumaya önce eski kitaplarla başlamanız ve sonra eski kitapları okumanız klasikleri kavrayabilmeniz için en ideal yöntemdir. Deneme türünde Montaigne gibi bir edebiyatçı ile, roman sanatında ise Victor Hugo ile ve şiir sanatında ise Baudleaire gibi pek çok farklı alanlarda dünyaya kıymetli eserler kazandırmış Fransız klasik yazarları nadide örnekler ile okuyucunun beğenisini her seferinde kazanır. 

Fransız Klasikleri Kitap Çeşitleri

Birçok yayınevi tarafından sıklıkla tercih edilen klasik serilerinde çok sayıda Fransız klasikleri bulunur. Fransız klasik kitapları, Fransızcayı ileri derece bilen çevirmenlerin başarılı bir şekilde yaptığı kaliteli çeviriler sonucunda Türkçe okuyabilirsiniz. Fransız kitapları çeşitleri arasında öne çıkan eserlere, Victor Hugo ve Honore de Balzac romanları ile oldukça büyük bir katkıda bulunmuştur. Fransız edebiyatının yapı taşlarını oluşturması ile de bilinen bu iki isim pek çok eserle okuyucularının beğenisini kazanır. Sefiller ve Vadideki Zambak gibi roman türleri Fransız edebiyatında en çok öne çıkan klasik romanlardandır. Bu yazarların yanı sıra Notre Dame gibi yazarlar da pek çok eserleri Fransız klasiklerine kazandırmıştır. Şiir türünde de roman türünde olduğu gibi pek çok farklı ve önemli eserler başyapıtlarının usta kalemleri sayesinde klasikler arasına girmiştir. Fransa birçok yazarı ile Nobel Edebiyat ödülünü kazanmıştır ve her yüzyılda yetiştirdiği önemli aydınlar sayesinde dünya edebiyatında çok önemli bir konuma sahiptir. Yüzlerce eserle çok önemli bir yere sahip olan Fransız klasikleri sayesinde kütüphanenizde severek okuyacağınız birçok kitabı bulundurabilirsiniz. Aynı zamanda felsefe alanında da önemli yapıtları kaleme almış yazar tarafından hazırlanan Toplum Sözleşmesi de okumanız gereken felsefi klasikler arasında yerini alır. Fransız edebiyatı pek çok farklı çeşitleri sayesinde zengin bir kültürel birikime sahiptir. Fransız edebiyatı, politik ve eleştiriler eserlerinin kaleme alınması ile yazı dünyasının gelişimine oldukça büyük katkılarda bulunmuştur. Fransız klasik romanları türünün yanı sıra oyunlarıyla da edebiyat dünyasına katkı sağlayan pek çok Fransız yazar bulunur. Fransız edebiyatı dünyanın en zengin ve en etkileyici edebiyatları arasında yer alır. Fransız yazarlar birbirinden farklı yazıların tümüne katkıda bulunmuştur. Fransız edebiyatında ortaya çıkan eserler diğer pek çok ülkede ki yazarların çalışmalarını da etkilemiştir. Fransız yazarlar genellikle biçim değil tarz ve geleneği oldukça önem vermeleri sayesinde  dünya klasikleri arasında çok önemli bir yere sahiptirler. Fransız klasikleri kitapları arasından siz de kronolojik sırayı takip ederek hem o dönemlerin gerektirdiklerini anlayabilir hem de Fransız edebiyatına hakim olabilirsiniz.

Fransız Klasikleri Kitap Fiyatları

Fransız yazarlar tarafından ele alınmış ve dünya klasiklerine girmiş pek çok farklı kitap bulunur. Dünya klasiklerinden önemli yer etmiş bu eserlerden birini okumanız entelektüel gelişiminiz için oldukça önemlidir. Birer klasik haline dönüşmüş pek çok farklı esere sahip olan Fransız kitaplarından birine sahip olarak okunması keyifli eserleri kütüphanenizde bulundurabilirsiniz. Pek çok farklı çeşitlerde ortaya çıkmış bu kitaplar hem cilt tipine hem de sayfa sayılarına göre farklı fiyatlarla piyasada bulunabilirler. Fiyatları etkileyen bir diğer unsur ise Fransız klasik kitaplarının hangi yazarlar tarafından ele alındığıdır. Kalemi güçlü ve kuvvetli yazarların ele aldığı kitaplar ve önemli başyapıtlar diğer türlere göre farklı fiyatlarda bulunabilir. Genellikle herkesin kolaylıkla ulaşabileceği fiyat aralığında bulunan Fransız klasikleri arasından siz de çok kolay bir şekilde hoşunuza gidecek bir kitabı elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı yazarların kaleminden çıkan Fransız klasiklerinden birini tercih edebilmek ve bu kitaplar arasında fiyat kıyaslaması yapabilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Fransız Klasikleri Kitapları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Gerek roman türünden gerekse şiir türünden birçok insanın ufkunu açan ve kendisini geliştirebilmesini sağlayan bu başyapıtlardan birini okumak insanın kendini geliştirebilmesi için oldukça elzemdir. Genellikle her bütçeye uygun olarak okuyucuya ve meraklısına sunulan kitaplar sayesinde hem Fransız kültürünü anlayabilir hem de farklı hayatların o dönemlerde ne yaşadıklarına dair bilgiler edinebilirsiniz. Fransız klasiklerine yeni okumaya başlıyorsanız tercih edeceğiniz yazarın dilinin sizin için anlaşılabilir olduğundan emin olmalısınız. Klasikleri okumayı dönem dönem ayırırsanız hem o zamanlarda yaşanan olayları kronolojik olarak daha rahat anlarsınız hem de okuma gelişiminize olumlu katkıda bulunursunuz. Fransız klasiklerinden birini tercih etmek hem o dönemde yaşananları daha rahat anlayabilmek hem de Fransız edebiyatına karşı merak giderebilmek için önemlidir. Dünyaca ünlü isimler tarafından kaleme alınan Fransız klasikleri kitap aynı zamanda hem kişinin kişisel gelişimi hem de Fransız toplumu hakkında bilgi edinebilmesi ve bu bilgileri değerlendirebilmesi için oldukça pratik bir kaynaktır. Dilini sevdiğiniz ve size kazandıracağı bilgileri merak ettiğiniz bir yazarın kitabına pek çok yazarın arasından kolaylıkla bulabilir ve Fransız klasiklerine adım atabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery