Fon Perde

Fon Perde Fiyatları

149394 Ürün gösteriliyor.
Fon Perde fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Fon Perde modelleri ve Fon Perde fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Fon Perde kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Henge, Else, Taç, Caserta Home. 149394 adet Fon Perde fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Fon Perde Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Fon Perde markası:

2021 yılı Fon Perde Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 149394 Fon Perde modeli içerisinde en ucuz Fon Perde fiyatı 12.46 TL iken, en yüksek Fon Perde fiyatı 1688.2 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Fon Perde fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Eylül 2021 tarihinde ortalama Fon Perde fiyatı ise 68.53 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Orange Venue Araba Kazası 145x270 cm Fon Perde
Orange Venue Araba Kazası 145x270 cm Fon Perde
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Erenev Oğlumun Çamaşır İpi  145x250 cm Sağ Kanat Fon Perde
Erenev Oğlumun Çamaşır İpi 145x250 cm Sağ Kanat Fon Perde
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Apolena 26-8925-18 Desenli Fon Perde
Apolena 26-8925-18 Desenli Fon Perde
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Orange Venue Güneşli Orman Desenli 145x270 cm Fon Perde
Orange Venue Güneşli Orman Desenli 145x270 cm Fon Perde
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Fon Perde

Günümüzde farklı şekilde dizayn edilen fon perde çeşitleri, genellikle süs amaçlı kullanım için üretilir. Stor ya da tül perdelerin kenarlarına dekoratif amaçlar ile takılan bu perde modelleri, odanızın tasarımında da değişiklik oluşturarak farklı şekillerde ambiyans oluşturma imkânı sağlar. Hoş tasarımlara sahip bu perdeler ile evinize bambaşka bir hava katabilirsiniz. Perde stilinizi oturma gruplarına, ev eşyalarına uygun olarak seçerek, uyumlu bir dekoratif görüntü elde edebilirsiniz. Genellikle camın sol ve sağ kısmına eklenen fon perde modelleri, farklı çeşitler ile beğeninize sunulur. Çeşitliliğin bol olması tercih işlemlerinde size kolaylık sağlayarak özgür kılacaktır. Öte yandan fon perde çeşitleri dekoratif amaçlar ile kullanıldığı için tül perdelerin zıt renginde tercih edilir. Dolayısıyla koyu renk tonlarında olan bu modeller, kaliteli üretim teknikleriyle üretilmiştir. Asimetrik boyutlar ya da uzun ve kısa şeklinde çeşitlenen modeller arasında gösterişli ve sade çeşitler de yer alır. Tarzınıza göre beğeninize sunulan modeller arasında dilediğiniz gibi tercihte bulunabilirsiniz.

Fon Perde Modelleri

Fon perde çeşitleri içerisinde her tarza uygun olarak bir model yer alır. Tamamlayıcı renkleriyle bir bütün olarak harika tasarımlar oluşturabileceğiniz fon perde renkli modelleri arasında her çeşit renk mevcuttur. Bunun haricinde karmaşık bir tasarım istiyorsanız fon perde desenli ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Genellikle beyaz renkte olan tül perdeler, siyah ve siyah gibi koyu renk tonlarına sahip fon perdeleriyle tamamlanır. Bu nedenle fon perde siyah ürünü de oldukça talep gören bir üründür diyebiliriz. Daha açık tonlarda kullanımlar için fon perde mavi ürününü tercih edebilir, farklı bir tasarım oluşturabilirsiniz. Desen çeşitleri çiçekten asimetrik çizgilere kadar her çeşit şekil ile oluşturulabilir. Canlı renkler ile desteklenen desenli modeller ile değişik tasarımlar oluşturabilir, evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Dekorasyon trendlerine göre değişiklik yaşayan fon perde tasarımları, son zamanlarda Helenistik çizgiler ile üç boyutlu tasarımlar sağlanarak göze çarpar. Geleneksel çizgilerin de sahip olduğu fon perdeler arasında tercihte bulunurken ürün kalitesine özellikle dikkat etmeniz gerekir. Evin salon bölümünde kullanmak için özel olarak fon perde salon ürünleri de üretilir. Sağ ve sol olmak üzere çift kanat özelliklerine sahip olan fon perde çift kanat ürünlerinden herhangi birini satın alarak yine dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz. Tül perdenize zıt renklerde ve mobilyalarınıza uyumlu tasarımı bulmak için ara renkleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle tasarım açısından faydalı bir işlem yapabilirsiniz. Kahverengi, siyah, mor gibi koyu tonlar ile her renge uyum sağlayan bir tasarım elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bordo, gold gibi renkleri tercih ederek daha kompakt bir tasarım oluşturabilir, harikalar yaratabilirsiniz. Genel olarak tül perde çeşitleri sağlanırken, ürünün malzemesi ve tasarımı ön plana çıkar. Tasarım, çeşitliliği sağlayan ana unsurdur. Bu nedenle siz de tasarım konusunda çok dikkatli olarak tercihte bulunup verimli bir alışveriş yapabilirsiniz. Markalar arasında tercihte bulunurken tasarım, ürün kalitesi, dayanıklılık, fiyat gibi unsurlara dikkat edebilir, sağlıklı bir alışveriş faaliyeti yürütebilirsiniz.

Fon Perde Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Fon perde satın almadan önce tercihlerinizi ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirleyerek tercih işlemlerinin büyük bir kısmını halletmiş olabilirsiniz. Bu nedenle ihtiyaçları belirlemek ve buna uygun hareket etmek çok önemlidir. Öte yandan da ürünün kaliteli malzemelerden üretilmiş olması aranacak ve dikkat edilecek ilk özelliklerden bir tanesidir. Kaliteli malzemeden üretilmiş ürünler daha yavaş yıpranarak size daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlar. Böylelikle fiyat ve performans açısından da uygun ve olumlu bir işlem gerçekleştirmiş olursunuz. Dayanıklılık, dikkat edeceğiniz diğer faktörlerden birisidir. Tasarım ise en önemli özelliklerdendir. Tasarım hususuna özellikle dikkat etmeniz gerekir. Çünkü perdenin ilk bakılacak unsuru tasarımı olacaktır. Perde tasarımının ve renginin mobilyalarınızla uyumlu olmasına dikkat edin. Tercihiniz hangi renkten yana olursa olsun mutlaka tül perdeyle zıt renkler tercih ederek farklı ve hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz. Fiyat unsuru, dikkat etmeniz gereken bir sonraki özelliktir. Siz de aradığınız ürünün farklı sitelerdeki fiyatlarına cimri.com ile ulaşabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

Fon Perde Fiyatları

Fiyatları belirleyen faktörler arasında ilk olarak ürün kalitesi gelir. Kalite, direkt olarak fon perde fiyatlarını etkileyecek ve belirleyecektir. Kalite arttıkça fiyat da mutlaka artış gösterecektir. Fiyatları etkileyen faktörlerden bir diğeri ise marka ismidir. Piyasada isim yapmış bir markanın ürününü tercih ettiğinizde fiyatların daha yukarıda olduğunu göreceksiniz ancak bunun sebebi güvenilirliktir. Yani piyasada uzun yıllar kalmış bir marka güvenilir olduğu için bu durumu fiyatlara yansıtabilir. Öte yandan da fiyatları etkileyen unsurlardan olan dayanıklılık faktörü, fiyatlar ile doğru orantılı olarak artış gösterir. Ürün ne kadar dayanıklı ise fiyat da o kadar artış gösterecektir. Firma maliyetleri, fiyatları etkileyen bir diğer faktördür. Tasarım, işçilik gerektiren bir yapıda ise bu da fiyatlara yansıyacaktır. Sade tasarımlar işçilik gerektirmediği için daha ucuz olurken, daha kompleks tasarımlar işçilik gerektirdiği için pahalı olabilir. Tercihinize göre iki seçenekten birini tercih edebilirsiniz. Detaylı bir şekilde araştırma ve karşılaştırma yaparak fiyatlar hakkında daha geniş bir bilgi yelpazesine sahip olabilirsiniz. Ürün için sipariş vermeden önce cimri.com’u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery