Teka Eviyeler

Teka Eviyeler Fiyatları

217 Ürün gösteriliyor.

Teka Eviyeler

Teka Eviyeler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Teka Eviyeler ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Teka Eviyeler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Teka Eviyeler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Robin Etek
 • Malatya Pazarı Kuru Meyveler
 • Neva Gümüş Bijuteri Küpe
 • Centone Erkek Ceket
 • Colin's Bayan Jeans / Kot Pantolon
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Teka Eviyeler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Teka

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Teka Eviyeler Ürünleri Hangileridir?

  2022 yılı Teka Eviyeler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  24 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 217 Teka Eviyeler modeli içerisinde en ucuz Teka Eviyeler fiyatı 40.98 TL iken, en yüksek Teka Eviyeler fiyatı 12149.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Teka Eviyeler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Teka Eviyeler fiyatı ise 954.6 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Teka Eviyeler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Teka Eviye

  Her kullanıcının evde ihtiyaç duyabileceği birçok ürün standarttır. Yaşam alanlarınızda olmazsa olmaz kabul edilen birçok ev eşyası bulunur. Evin tüm bölme ve odalarında ihtiyaç duyduğunuz ürünler değişiklik gösterir. Mutfak ve oturma odası yapısı gereği birbirinden farklı ürünlerle tasarlanır. Mutfağın en çok kullanılan bölmelerinin başında tezgah gelir. Birçok yemeğin hazırlık aşaması ve sonrası için tezgahta her şeyin kusursuz bir şekilde tamam olması gerekir. Eviyeler hayatınızı kolaylaştıran ve mutfakta çalışmayı pratik hale getiren icatların başında gelir. Birçok marka kaliteyi ve uygun fiyatı bir araya getirerek ürünlerini oluşturur. Bunların başında Teka eviye ürünleri de yer alır. Mutfakta size geniş çalışma alanları sunarak tüm işlemlerinizi pratik bir şekilde yapmanızı sağlar. Her zevke ve ihtiyaca uygun ürün çeşidi ile tüm beklentilere cevap verir.  Farklı tasarımları sayesinde her mutfağa uyum sağlar. Mutfağınızın tasarımına göre desen tercihi yapmanıza olanak sağlar. Paslanmaz özellikli ürünleri sayesinde uzun süre mutfağınızda size eşlik eder.

  Teka Eviye Modelleri ve Özellikleri

  Mutfakta hayatınızı kolaylaştıran ve kolay temizlenen ürünler daima listenizin başında yer alır. Her kullanıcı temizlik esnasında kısa sürede işini bitirebileceği zahmetsiz ürünlere yönelir. Söz konusu mutfak temizliği olduğunda çoğu kullanıcı kısa sürede maksimum sonuç alacağı ürünlere yönelir. Teka eviye modelleri her ihtiyacınıza cevap veren çeşitliliği mutfağınızdaki yerini alır. Ürünler çeşitli kalitelerle hazırlandığı için her model kendi içinde farklı özelliklere sahip olur. İhtiyaç ve beklentinizi belirleyerek aradığınız en doğru ürünü Teka modelleri arasında bulabilirsiniz. Teka ürünleri birden fazla model seçeneği ile kullanıcı karşısına çıkar. Modeller tasarlanırken kullanıcı beklentisi başta olmak üzere birçok faktöre dikkat edilir. Teka mutfak eviye çeşitleri ile banyo eviyeleri farklı şekil ve özelliklerde tasarlanır. Her kullanıcı yeni aldığı bir eviye ile uzun süre ilk günkü kaliteyi yakalamak ister. Teka ürünleri paslanmaz özelliği sayesinde uzun yıllar mutfağınızın değişmeyen ve bozulmayan ürünleri arasında yerini alır. Teka’nın tüm ürünleri sızdırmazlık özelliğine dikkat edilerek hazırlanır. Bu sayede kullanıcılara sorunsuz ürünler teslim eder. Eviyeler birden fazla model ve isimle adlandırılır. Kullanım alanınızı belirleyerek doğru modele kolayca ulaşabilirsiniz. Teka eviye çeşitleri dayanıklı çelik malzemelerden üretilir. Bu sayede en zorlu ve ağır yüklerde dahi yapısını korumaya devam eder. Eviyeler tekli ve çiftli olmak üzere farklı şekillerde tasarlanır. Bu sayede geniş mutfaklarda tüm bulaşıklarınızı tek bir eviyede yıkadıktan sonra durulayabilirsiniz.  Mutfağınızın yapısına göre küçük ve büyük boyut seçenekleri sunulur. Ürünler sağ ve sol damlalıklı olarak kullanıcı karşısına çıkar. Teka sol damlalıklı eviye çeşitleri hayalini kurduğunuz maksimum verime ulaşırsınız. Eviyelerin hazneleri modellere göre değişiklik gösterir. Çok derin ve daha sıkı modeller sayesinde tüm beklentilerinize tek bir marka ile çözüm bulabilirsiniz. Teka eviye çeşitleri uzun süre ilk günkü parlaklığını korur. Ürünlere kullanma talimatına uygun bir şekilde baktığınızda daha uzun süre bu parlaklığa sahip olabilirsiniz. Klasik ürünlerin yanı sıra Teka’nın tezgah altı eviye modelleri de bulunur. Ürünlerin boyutu model ve seri bazında değişiklik gösterir. Geniş damlalık kısmı sayesinde tüm sebze ve meyvelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yıkamanıza olanak sağlar.

  Teka Eviye Fiyatları

  Ev için alınan tüm eşyalar farklı fiyatlarda kullanıcı karşısına çıkar. Ürünler aynı kategoride yer almadığı için her eşya kendi içinde fiyatlandırılır. Söz konusu mutfak eşyası olduğunda fiyatı etkileyen faktörler artış gösterir. Eviye çeşitleri her zevke ve beklentiye uygun şekilde tasarlanır. Bunun yanı sıra Teka ürünleri her bütçeye hitap  edecek şekilde tasarlanır. Teka eviye fiyatları belirlenirken birçok faktör etkin rol oynar. Bunların başında ürünün modeli gelir. Eski sezona ait bir modelle yeni ürün arasında fiyat farkları görülebilir. Yeni satışa sunulan ürünlerin fiyatı biraz daha yüksek olabilir. Teka eviye çeşitlerinin tekli ve çift gözlü oluşuna göre fiyatlar değişebilir. Tekli eviyelerin fiyatı diğerine kıyasla daha uygun olabilir. Teka sağ damlalıklı eviye ile sol damlalıklı arasında fiyat farkı olabilir. Modellerde tercih yapmadan önce fiyatlar hakkında ayrıntılı bir kıyaslamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Cimri.com’da fiyat karşılaştırması yaparak aradığınız modelin nerede uygun olduğunu öğrenebilirsiniz.

  Teka Eviye Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Her kullanıcı evine yeni bir ürün alırken birçok kriter belirler. Ürünün alınacağı yere göre kriterler değişiklik gösterebilir. Mutfakta uzun süre vakit geçiren kullanıcılar için tezgah ürünleri ayrı bir önem taşır. Teka eviye modelleri her zevke ve beklentiye uygun ürün çeşitleri ile aradığınız ürüne kolayca ulaşmanızı sağlar. Model tercihinden önce beklentilerinizi belirleyerek işinizi kolay hale getirebilirsiniz. Teka ürünleri tekli ve çift gözlü olmak üzere iki farklı şekilde tasarlanır. Mutfak tezgahınıza ve alana göre model seçimi yapabilirsiniz. Küçük bir mutfağa sahipseniz tek gözlü ürünler daha doğru bir seçim olabilir. Geniş alanlarda ise tek gözlüler küçük kalacağı için çift olanları tercih edebilirsiniz. Mutfağında şıklık arayanlar  Teka tegranit kumandalı sifonlu renkli modellere yönelebilir. Ürünlerin damlalık kısmı sağ ve sol şeklinde tasarlanır. Kullanım kolaylığına göre yön seçimi yapabilirsiniz. Teka ürünleri paslanmaz çelik ürünlerden yapılır. Tercih ettiğiniz modelin de bu özellikte olmasına dikkat edebilirsiniz. Modellere göre derinlik farklılık gösterir. Kullanımınıza göre daha sığ ya da derin olan ürünleri seçebilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery