Erkek Yüzük

Erkek Yüzük Fiyatları

970 Ürün gösteriliyor.
Erkek Yüzük fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Yüzük modelleri ve Erkek Yüzük fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Yüzük kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Harem Altın, Guess, Chavin, Ejoya. 970 adet Erkek Yüzük fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Labalaba LBERKAGKYZK1961 ERKEK ANTİK GÜMÜŞ KAPLAMA GEMİCİ DÜMENİ YÜZÜK

Labalaba LBERKAGKYZK1961 ERKEK ANTİK GÜMÜŞ KAPLAMA GEMİCİ DÜMENİ YÜZÜK

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Yüzük Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Yüzük markası:

2021 yılı Erkek Yüzük Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 970 Erkek Yüzük modeli içerisinde en ucuz Erkek Yüzük fiyatı 19.9 TL iken, en yüksek Erkek Yüzük fiyatı 9172.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Yüzük fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Erkek Yüzük fiyatı ise 56.39 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Yüzük

Parmağa takılan bir aksesuar olan yüzük erkek kullanıcıların en fazla tercih ettiği takılar arasındadır. Yapımında kullanılan maden açısından çoğunlukla altın ve maden tercih edilse de erkek kullanıcılar altından çok gümüş yüzük tercih ederler. Altın yüzükler daha çok kadın kullanıcılara hitap ederken erkekler altın yüzüğü alyansta tercih ederler. Erkeklerin seçtiği yüzükler ise giyim stiline göre şekillenir. Erkek yüzük modellerine kullanıcıların giyim tarzı yön verir de diyebiliriz. Klasik tarz giyimden hoşlanan kullanıcıların tercih ettikleri yüzükler de klasikken modern bir tarzı olanlar kullanıcılar daha minimal yüzüklere yönelir. Tabi yüzükte tarz kadar yüzüğün ayarı ve ölçüsü de önemlidir. Erkek yüzükleri daha çok 925 gümüşten üretilir. Gümüş yüzük tercih edecek kullanıcıların tarz kadar ayar ve ölçüye önem vermeleri hem yüzüğün bakımı hem de parmağınıza uyum sağlaması için önemlidir. Altın yüzük modelleri olmasa da gümüş yüzüğü tercih eden erkek kullanıcıların belirli aralıklarla yüzüğe bakım yaptırması gerekir.     

Erkek Yüzük Modelleri

Tarzı olan beylerin tercih ettiği takılardan olan erkek yüzük modelleri yüzüğün markasına, yapımında kullanılan madene, tasarımına, yüzüğün ayarına göre çeşitlere ayrılır. Erkek yüzük gümüş modelleri erkeklerin en fazla rağbet ettiği yüzük modelleri arasındadır. Erkek gümüş yüzüklerinde tercih kullanıcının kişisel zevki ve yüzüğün tasarımı kadar yüzüğün markasıyla da alakalıdır. Çünkü gümüş maden itibariyle belli bir süre sonra gerek havaya, çevre şartlarına gerekse suya bağlı olarak kararma yapar. Bu yüzden de bakım gerektirir. Tercih edeceğiniz markanın güvenli olmasına ve size yüzük konusunda garanti vermesine dikkat etmelisiniz. Ayrıca eğer klasik bir tarzınız varsa tercih edeceğiniz yüzükler daha taşlı ve gösterişli modellerdir. Yüzüğün tasarımında taş yoksa dahi daha büyük, tuğralı modeller klasik bir giyim tarzını benimseyen kullanıcılar için ideal yüzüklerdir. Tabi yüzüğü kullanım alanınız da önemlidir. Mesele aşırı gösterişli modeller iş yeri için özellikle de resmi bir kurumda çalışıyorsanız fazla gösterişli durabilir. Ama özel bir davete katılırken takım elbisenizle beraber oldukça şık bir aksesuar olarak kıyafetinizi tamamlar. O yüzden erkek yüzük altın veya gümüş tercih ederken kullanım alanınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Eğer uykusuzluk, stres gibi sorunlarınız varsa taşlı yüzükler tam size göredir. Muhtemel stres kaynaklı uykusuzluk gibi sorunlar için bire bir olan kullanıcıyı rahatlatma özelliğine sahip opal ya da yeşim gibi taşlardan üretilen yüzüklerle sadece şık bir görünüm elde etmekle kalmaz aynı zamanda ruhsal olarak da rahat hissedersiniz. Erkek yüzük modelini yüzüğü kullanım alanınıza, yüzüğün tasarımına ya da kişisel zevkinize uygun olarak seçersiniz ama yüzüğün parmağınızla uyumlu olmasına da dikkat etmelisiniz. Ne kadar beğenerek alırsanız alın parmağınızla uyumlu olmayan bir yüzük kullanışsız olduğu gibi sizin de hayal kırıklığına uğramanıza neden olur. O yüzden erkek yüzük ölçüsü yüzük almak isteyen beylerin dikkat etmesi gereken konuların başında gelir. Yüzüğü satın almak istediğiniz marka ve alışveriş sitesinin önemi ve güvenilirliği de bu noktada ortaya çıkar. Bu yüzden internet üzerinden sipariş verirken satın aldığınız yüzüğün markasının ve o yüzüğü satışa sunan internet sitesinin bilinir olmasına dikkat etmelisiniz.           

Erkek Yüzük Fiyatları

Piyasadaki erkek yüzük fiyatları yüzüğün sahip olduğu çeşitli özelliklere göre değişiklik gösterir. Örneğin yüzüğün modeli, markası, yapımında kullanılan maden, tasarımındaki işçilik, yüzüğün ayarı erkek yüzük fiyatlarının değişimine katkı sağlayan faktörlerdir. Örneğin erkek yüzük altın ile gümüş madenden yapılan erkek yüzükleri fiyat olarak aynı değildir. Altının maliyeti gümüşe oranla daha yüksek olduğu için altın erkek yüzük modelleri ile gümüş erkek yüzük modelleri arasında fiyat farkı oluşur. Örneğin gümüş yüzük almaya karar verdiniz diyelim gene tüm gümüş yüzük modelleri aynı fiyat üzerinden satışa sunulmaz. Yüzüğün tasarımı da fiyatın değişiminde etkilidir. Tasarımında ince işçilik olan yüzük modellerinin fiyatı diğerlerine oranla daha farklıdır. Ama model olarak aynı dahi olsa gümüş ayarı farklı olan yüzükler de aynı fiyat üzerinden satışa sunulmaz. Modeli aynı olan birisi 925 diğeri 923 ayar iki gümüş yüzükten ayarı yüksek olanın fiyatı diğerinden farklı olur. Satın alacağınız erkek yüzüğünün markası da yüzüğün fiyatının değişimine katkı sağlayan bir faktördür. Yüzük tasarım ve kalitesi öne çıkan, bilinen ve tanınan bir marka fiyat olarak diğerleriyle aynı olmaz.      

Erkek Yüzük Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Erkeklerin kullanmayı en sevdiği aksesuarların başında yer alan yüzükleri seçerken bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Kendiniz ya da sevdikleriniz için yüzük alırken önceliğiniz yüzüğün yapımında kullanılan malzemedir. Erkekler altın yüzük tercihindense gümüş tasarımlara daha çok ilgi gösterir. Bu yüzden altın erkek yüzükleri çoğunlukla evlilik ya da nişan alyansı olarak tercih edilir. Yüzük alırken erkek ya da kadın fark etmez en önemli nokta yüzüğün ölçüsüdür. O yüzden yüzük alırken eğer alışverişinizi internet sitesinden yapacaksanız alışveriş yaptığınız siteye dikkat etmelisiniz. Eğer site satış yapan bir takı sitesiyse sorun yaşamazsınız. Çünkü bu tip siteler satışı mail yoluyla yapıldığı için satıcı size parmak ölçünüzü sorar. Ama bu tip bir siteden alışveriş yapmıyorsanız yapmanız gereken ilk şey almak istediğiniz modelin ölçülerine özellikler kısmından bakmaktır. Erkek yüzükleri kadın yüzük modelleri gibi değildir. Eğer hediye olarak bir erkek yüzüğü alacaksanız onun giyim tarzına uygun bir model seçmelisiniz. Genelde küçük parmağa takılan taşlı ve gösterişli yüzükler klasik tarzdan beylerin tercih ettiği yüzüklerdir. Minimal tarzdan hoşlanan beyler sade bir tasarımı tercih eder.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery