Erkek Tekne Ayakkabısı

Erkek Tekne Ayakkabısı Fiyatları

2 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Erkek Tekne Ayakkabısı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Tekne Ayakkabısı modelleri ve Erkek Tekne Ayakkabısı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Tekne Ayakkabısı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Cabani, Cars. 2 adet Erkek Tekne Ayakkabısı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Tekne Ayakkabısı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 2 Erkek Tekne Ayakkabısı markası:

En Çok İncelenen Erkek Tekne Ayakkabısı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 2 Erkek Tekne Ayakkabısı ürünü:

2021 yılı Erkek Tekne Ayakkabısı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2 Erkek Tekne Ayakkabısı modeli içerisinde en ucuz Erkek Tekne Ayakkabısı fiyatı 24.9 TL iken, en yüksek Erkek Tekne Ayakkabısı fiyatı 279.92 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Tekne Ayakkabısı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Erkek Tekne Ayakkabısı fiyatı ise 152.41 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Tekne Ayakkabısı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Erkek Tekne Ayakkabısı modelleri arasında en çok indirim bulunan 2 Erkek Tekne Ayakkabısı modeli:
Cimri'nin Seçimi
16
Adidas RUNFALCON Beyaz Erkek Koşu Ayakkabısı
Adidas RUNFALCON Beyaz Erkek Koşu Ayakkabısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Tekne Ayakkabısı

Erkek tekne ayakkabı modeli, kullanıcılar tarafından kabul görmüş ve oldukça sık tercih edilen bir ayakkabı modelidir. Bu modelde ayakkabılar, hem spor tarz için hem de klasik tarz için kolaylıkla uyum sağlayabilen ayakkabılardır. Genellikle ilkbahar ya da yaz gibi yağmursuz mevsimlerde tercih edilmesi daha uygundur. Bu ayakkabı modeli oldukça klasikleşmiş bir modeldir. Her yaş grubundan kullanıcılar için üretilir. Rahat, kolay uyum sağlaması, birçok alternatif tasarımının olması neden ile farklı beğeniler ve zevkler için bolca alternatif seçeneği bulunur. Bu ayakkabıların en önemli özelliği esnek olması ve nefes alması gerekir. Bu özelliği ile yaz aylarında ayakta koku problemi yaratmaz ve kullanıcıya rahat bir kullanım sağlar. Tekne ayakkabılarının en belirgin ve karakterize özelliği bağcıklı olmalarıdır. İnce tabanı, belirgin dikişleri ile bu ayakkabılar ayakkabı arayışında olan birçok kullanıcının ilk tercihleri arasında yer alır. Bu ayakkabı modelinin genel hatları oldukça karakterize olmuş olsa da birçok farklı materyalden, farklı renkte, farklı konfor seviyelerinde her tarza kolaylıkla uyum sağlar. 

Erkek Tekne Ayakkabısı Modelleri

Tekne ayakkabıları, farklı markalar tarafından kullanıcılara sunulur. Dockers tekne ayakkabısı modelleri, klasik görüntüsünün içerisinde birçok farklı tasarıma sahiptir. Birçok farklı materyalden üretilen bu ayakkabılar yaz ve ilkbahar aylarında kullanıma oldukça uygundur. Tekne ayakkabı modelleri; deri malzemeden, suni deriden, kumaştan, süet kumaştan olmak üzere birçok materyalden dikilebilir. Bu malzemeler içerisinde deri malzeme oldukça şık bir görünüme sahiptir ve takım elbiselerin, klasik giysilerin tamamlayıcı öğesi olabilir. Kumaş modeller ise kot pantolonların, yaz aylarında sıkça giyilen kaprilerin, şortların altına kolayca uyum sağlar. Tüm materyallerin farklı özellikleri bulunur ve bu özellikler ayakkabının konforuna, görüşüne, rahatlığına yansır. Tekne ayakkabısı modelleri ile karakterize olmuş olan bağcık muhakkak bu ayakkabı modellerinin olmazsa olmazıdır. Topuk kısmının tamamını sarıp ayakkabının üst kısmında bağlanan bu bağcıklar çoğunlukla aksesuar amaçlı görsel bir detay olarak kullanılır. Bu bağcığın yerine, ayakkabının üst kısmında bulunan püsküller de kullanılır ve ayakkabıya şık bir görünüm kazandırır. Bu ayakkabı modellerinde ayakkabının ucu köşeli biçimde gelir ve ayak parmaklarını sıkıştırmaz, parmakları sürtünme nedeni ile yara yapmaz. Tekne ayakkabıları tek parçadan oluşabileceği gibi birkaç parçanın kombine edilmesi ile de oluşabilir. Örneğin; bilek kısmı ve topuk kısmı farklı renkte veya cinste farklı bir kumaştan da tasarlanabilir. Ayakkabının taban kısmı yazlık ayakkabıların çoğunda olduğu gibi inceye yakın orta kalınlıktadır. Fakat bazı ayakkabı modellerinde taban özel olarak tasarlanır. Ortopedik tabanların yanı sıra son zamanlarda şok emici kauçuk tabanlar tekne ayakkabılarında sıkça kullanılan bir materyal haline gelmiştir. Zeminin birebir hissini azaltır ve ayakkabının tabanına esneklik kazandırır. Bu tarz kauçuk tabanın kullanıldığı ayakkabıların ayrıca kaydırmama özelliği bulunur. Ayrıca tabanda eva pad malzemesi kullanırlar kullanıcıya üst düzey bir yürüyüş konforu sağlar. Ayrıca eva pad ile sıcak aylarda iyice ısınan zeminin sıcağını en aza indirir ve kullanıcının hissetmemesini sağlar. Dexter erkek tekne ayakkabı modellerinin önemli özelliklerinden biri de ayakkabının hem kumaşının hem tabanının hava alabiliyor olmasıdır. Ayakkabının bu yönü, özellikle yaz aylarında kullanıcılara büyük bir rahatlık sağlar.

Erkek Tekne Ayakkabısı Fiyatları

Erkek tekne ayakkabısı fiyatlarını belirleyen ilk nokta ayakkabıda kullanılan malzemenin kalitesi ve kullanıcıya kullanım sırasında sağladığı konfordur. Deri, işçiliğe oldukça ihtiyaç duyan ve elde edilmesi zor bir malzemedir. Bu nedenle derinde üretilen ürünlerin fiyatları da diğer ürünlere göre daha yüksek fiyatlı olur. Kumaş veya süet malzemeden üretilen ürünlerin fiyatları daha uygun fiyatlıdır. Ayakkabının hava almaması, uzun kullanım süreleri içerisinde ayakta ağrılar oluşturması, ayağa tam oturmaması gibi özellikler ayakkabının değerini düşüren özellikleridir. Bu kalitenin azalması fiyatına da yansıyan en önemli etkendir. Bunun yanında ayakkabıdaki en önemli özellik taban kalitesidir. Sert bir taban kullanıcıya konfor sağlamaz aksine ağrılar oluşturabilir. Ortopedik tabanlar ayağın şekline göre şekil alır ve ayağı uzun kullanım süreleri içerisinde rahatsız etmez. Bunun dışında darbe önleyen tabanlar, ısı geçirgenliği az olan tabanlar özel tabanlardır. Bu özellikleri barındıran ayakkabıların fiyatlarında artış görmek mümkündür. Uzun yıllarca kullanılan ayakkabılarda dikişlerde patlama, ayakkabının malzemesinde çatlama gibi durumlar oluşabilir. Kaliteli bir ayakkabıda bu gibi problemler yaşanmaz.

Erkek Tekne Ayakkabısı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Öncelikle dikkat edilmesi gereken konu ayak sağlığı ve ayakkabı konforudur. Özellikle ayak sağlığı konusunda ekstra dikkat etmesi gerek bir kullanıcı ayakkabı alırken ayakkabının taban yapısına özellikle dikkat etmelidir. Taban konusunda, uzun saatler boyunca ayakta kalan kullanıcılarda özellikle dikkat etmelidir. Ortopedik tabanlar, ayağı sararak zamanla ayağın şeklini alır. Bunun dışında eva pad taban türü de darbe önleyici özelliğe sahiptir. Bu şekilde zemin pürüzleri daha az hissedilir. Bunun dışında giyim konusunda daha klasik olmak isteyen kullanıcılar için deri malzemeden üretilen tekne ayakkabısı tamamlayıcı bir ürün olacaktır. Tek bir ayakkabı tercih edip tüm kombinlerinde kullanmak isteyen kullanıcılar için erkek lacivert tekne ayakkabısı oldukça yerinde bir seçim olacaktır. Çoğu kıyafetle kolaylıkla uyum sağlayan bu renk ayakkabı, kullanıcı için kurtarıcı parçalardan biri olacaktır. Bu tarz tekne ayakkabıları genellikle yaz aylarında tercih edildiğinden bir diğer dikkat edilmesi gereken önemli detay ise ayakkabının nefes alıyor olmasıdır. Hava alan ayakkabı, ayakta koku yapmaz. Sıcak havalarda ayağın su toplamasını önler. Bu yönü ile ince detaylara dikkat edilmelidir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery