Vazgeçemediğimiz aksesuarlardan biri olan çantalar, kadın erkek fark etmeksizin herkesin rahatça kullandıkları ürünlerdir. Cep telefonu, cüzdan gibi şeyleri cebimize koymak yerine çantaya koyabiliriz. Bunun için üretilen çantalar çeşitli yerlerde her daim yanımızda bulunmalıdır. Nike, David Jones, Converse, Vans, Puma, Joma gibi spor markalarının ürettiği erkek sırt çanta modellerini Cimri.com da bulabilirsiniz.

  • ERKEK SIRT ÇANTASI MODELLERİ NELERDİR?

    Çantalar erkeklerin arka ceplerinde taşıdıkları cüzdan, cep telefonu gibi şeylerin artık çanta da taşınmasını neden oldu. İnsanın zevk ve tercihine göre değişen çantalar genel olarak deri, kumaş ya da suni deriden yapılmaktadır. Birbirinden çeşitli modeller üretildi. Bu modeller çantalar orta boyda olup çok fazla fermuarla tasarlanmıştır. Çoğu model için geçerli olan ise iki fermuarlı modeldir. Büyük cebin olduğu ve bunu tamamlayan önde küçük bir cep vardır. Sırt çantalarının amacı da fazla eşyanın taşınması amaçlıdır. Sırt çantaları taşıdığımız yükün tek bir bölgede toplanmasını engeller. İki taraflı şekilde ağırlığı dağıtır. Buda sırt ve bel ağrılarını engeller. Yoğun iş temposunda çalışan kişiler için ya da okuyan öğrenciler için vazgeçilmez aksesuarlardandır. Erkekler için tasarlanan çantalar kadın çantalarına göre daha sade ve düz renkli modellere sahiptir. Cimri.com da erkeklerin tarz ve zevkine göre birden fazla çanta modellerini bulabilirsiniz. Erkek sırt çanta fiyatları genel olarak 30tlden başlayıp 240 tlye kadar uzanmaktadır. Zevk ve tercihinize göre aldığınız ürünün fiyatı da değişmektedir. Fiyatların değişmesin de çantanın üretildiği malzemede büyük önem taşır. Sağlam bir sırt çantası almak istiyorsanız Cimri.com da satışa sunulan çantaları tercih edebilirsiniz.

  • ERKEK SIRT ÇANTASI NERELERDE KULLANILIR?

    Sırt çantaları diğer çantalara göre her zaman daha spor bir tarza kaçar. Fakat yoğun işlerde çalışanlar için kurtarıcıdır. İşten eve, evden işe evrak taşıyanların sırt çantası kullanması gereklidir. Öğrencilerinde sürekli kullandıkları bir üründür. Okula giderken götürülen defter ve kitaplar sırt çantaları aracılığıyla taşınır. Düzenli spor yapanlar da sırt çantası kullanabilirler. Spora gidip gelirken yanımızda eşya taşırız. Bu eşyalar sırt çantası aracılığıyla taşınabilir. Bahsedilen tarz ve model de erkek sırt çantalarını Cimri.com sitesinden seçebilirsiniz.