Erkek Pijama & Sabahlık

En Ucuz Erkek Pijama & Sabahlık Fiyatları

125 ürün gösteriliyor.
Alt Kategoriler
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Erkek Pijama ve Sabahlık Nasıl Seçilmelidir?

Erkekler için de kadınlar için de pijama takımları, konforlu bir uykuya geçişte önemlidir. Yumuşak dokudaki, yakmayan, terletmeyen cildin nefes almasını sağlayan rahat ve temiz pijama takımlarıyla keyifli bir uyku çekmek daha kolay olabilir. Hem günlük yaşamda kullanmak üzere hem de çeyiz için pijama takımı almak üzere erkek pijama ve sabahlık kategorisini ziyaret edebilirsiniz. En uygun fiyatlı pijama takımlarına en hızlı biçimde ulaşabileceğiniz sistem, aradığınız ürünü kolayca bulmanıza yardımcı olur. Damatlık pijama takımları genellikle çok şık tasarımlarla sunulur. Yeni bir hayata merhaba diyen çiftler için en şık pijama, gecelik takımları seçilerek özenle çeyize konur. Eğer damalık şık pijama takımlarından almak istiyorsanız farklı markaların ürünlerini inceleyebilir ve kolayca fiyat karşılaştırması yaparak çeyiz alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Günlük kullanım için pamuklu erkek pijama takımları, penye pijama takımları, şortlu pijama takımları ya da kalın kışlık erkek pijamaları alınabilir.

Günlük kullanım için dolabınızda bulunan pijamalar dışında büyüklerin hep tavsiye ettiği gibi hastalık gibi kötü ihtimallere karşı evde bir takım giyilmemiş, yeni pijama takımı da bulundurulması tavsiye edilmektedir. Özellikle erkekler ilk önce rahatlığa önem verdiği için ev içerisinde en çok kullandığı takımlar arasında yer almaktadır. Pamuklu olması özellikle tercih edilmektedir ki alerjisi olan erkekler ya da çok terleyen erkekler için öncelikli kumaş türüdür. Erkek pijama modelleri genellikle koyu renkte ve sade desenlerde üretilmektedir. Aynı zamanda çizgili modellerde oldukça ön planda ve tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Sabahlıklar ise soğuk hava koşullarında tercih edilmektedir ve en önemli amacı sıcak tutmalarıdır.

Erkek Pijama ve Sabahlık Ürünleri Nasıl Yıkanmalıdır?

Açık tonlu ve pamuklu erkek pijamalar 40 derecede yıkanması gerekirken, açık tonlu ve ipek, narin, yünlü erkek pijamalar 30 derecede yıkanması gerekmektedir. Koyu tonlu erkek pijamalar genellikle 40 derecede yıkanırken, siyahlar için 30 derece uygun görülmektedir. Beyazlara gelecek olursak kirleri daha çok gösterdiği için 60 derece yıkanması uygundur fakat narin veya ipek kumaşı olan beyaz bir pijamanızı 60 derecede yıkamanız önerilmez. Bu nedenle bu tür pijamaların yıkama aşaması için etiketindeki yıkama talimatına bakmanızda fayda vardır. Erkek pijama ve sabahlık yıkama işlemi bittikten sonra ütü yaparak tüm mikropları ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca pijamalardaki yıkama talimatlarına uyarak da yıkama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Erkek Pijama ve Sabahlık Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Erkek pijama ve sabahlık ürünlerinin fiyat aralıkları markaya, modele ve kullanılan kumaşa göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan erkek pijama ve sabahlık ürünlerini listeleyebilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca sıraladığınız erkek pijama ve sabahlık ürünlerinin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde haberdar olabilirsiniz.