track source
track source

Erkek Çorabı

Erkek Çorabı Fiyatları

514 Ürün gösteriliyor.
Erkek Çorabı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Çorabı modelleri ve Erkek Çorabı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Çorabı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Nike, Pierre Cardin, Kinetix, Koton. 514 adet Erkek Çorabı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Çorabı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Çorabı markası:

En Çok İncelenen Erkek Çorabı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Erkek Çorabı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 514 Erkek Çorabı modeli içerisinde en ucuz Erkek Çorabı fiyatı 3.9 TL iken, en yüksek Erkek Çorabı fiyatı 250.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Çorabı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Erkek Çorabı fiyatı ise 22.32 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Çorabı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

En uygun fiyaterkek çorabıcimri.com sitesinde bulabilirsiniz. Puma, Nike, Dark White, Pierre Cardin markalı ürünleri, inceleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Erkek çorabı nasıl örülür?

Özellikle kış aylarında yün çoraplar giymek, ayaklarımızın üşümesini engeller. Kazak, hırka, yelek örebildiğimiz gibi çorap da örebiliriz. Çoraplar da iki şiş ile örülür. Tek şişe atacağınız 56-57 ilmek sonra, önce iki parmak kadar tek lastik örülür. Daha sonra çift lastiğe geçilir. Yaklaşık 2 3 parmak kadar da çift lastik örüldükten sonra üst kısma geçilir. Her iki kenardan da 24 ilmek alarak lastik şeklinde örülmeye devam edilir. Bu bölüm, çorabın bilekten sonraki kısmı olacağından istediğiniz kadar uzun tutabilirsiniz. Dilerseniz, dize kadar dilerseniz de baldırda bitecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Daha sonra, her iki kenardan da birer ilmek azaltarak düz örgü olarak devam edilir. 10 ilmek kaldığında tekrar artırıp, 24 ilmek sayısına ulaşırsınız. Bundan sonraki işlem, ayağın taban bölümünü örmektir. Burada ayağın büyüklüğüne göre örgümüzü ayarlayabiliriz. Topuk bölümünü örerken yine 24 ilmekten 10 ilmeğe birer birer azaltarak öreriz. Daha sonra tekrar, 10 ilmekten 24 ilmeğe doğru artırırız. Artışlar birer birer olmalıdır ki çorabımız orantılı ve şık olsun. Çorapların dikimi yapılırken, önce topuk kısmının dikilmesi diğer kısımların tam oturması için faydalı olacaktır.

Erkek çorabı modelleri nelerdir?

Spor ve klasik giyinenler için birçok farklı modelde çoraplar vardır. Spor ayakkabıyla giyilebilen bilekte biten çoraplar, diz altı çoraplar, uzunluğu baldıra kadar olan çoraplar vardır. Ayrıca, outdoor etkinlikleri için termal çorap, su geçirmez çorap, yün çorap gibi modeller de tercih edilebilir.

Erkek çorabıyla topuz yapmak da mümkündür. Topuz yapmak istiyorsunuz ve yanınızda topuz süngeriniz yoksa, çorap kullanarak topuz yapabilirsiniz. Uygun bir erkek çorabını alıp, halka biçimi alana kadar kıvırdıktan sonra, saçımızı etrafına dolayıp ucunu kesersek, donut topuz yapmış oluruz.

Kendiniz veya sevdikleriniz için çorap satın almak istiyorsanız, zamandan kazanmak ve fiyat karşılaştırması yapmak için cimri.com sitesinde erkek çorap kategorisinde bulunan erkek çorabı bölümünde listelenen ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery