Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Pijama Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Pijama markası:

2021 yılı Erkek Pijama Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 281 Erkek Pijama modeli içerisinde en ucuz Erkek Pijama fiyatı 19.8 TL iken, en yüksek Erkek Pijama fiyatı 874.08 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Pijama fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Erkek Pijama fiyatı ise 195.25 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Pijama

Pijamalar herkes için rahatlık ifade eden kıyafetlerdendir. Evinizde rahat bir şekilde vakit geçirirken ya da uyku için yatağınıza geçerken tercih edeceğiniz pijamaların pek çok çeşidi mevcuttur. Hem kadınlar hem de erkekler için üretilen pijama modelleri, alt ve üst model olarak ayrı ayrı üretildiği gibi takım olarak da üretilmektedir. Pijamalar, alısının talebine göre farklı kumaşlarda, birbirinden ayrı tarz ve modellerdedir. Erkeklerin de sıklıkla tercih ettiği erkek pijama çeşitleri, farklı markalarla alıcısının beğenisine sunulur. Kısa ve uzun modellerle her mevsime uygun pijamayı bulabileceğiniz pek çok marka, erkekler için de birbirinden farklı tarzlarda üretimler gerçekleştirir. Uykunuzu daha kaliteli ve huzurlu geçirmeniz biraz da pijamanızın rahatlığına bağlıdır. Bu nedenle pijamanızın kumaşı cildiniz ile uyumlu olmalıdır. Bununla birlikte kumaşların oynamanızı kullanacağınız mevsime uygun olması gerekir. Erkekler için üretilen farklı pijama modelleri birbirinden ayrı renklerle de çeşitlendirilmiş. Bu nedenle her beğeniye uygun erkek pijama modellerini ve çeşitlerini farklı markaların pijama üretimleri içerisinde bulabilmeniz mümkündür.

Erkek Pijama Modelleri

Pijama uyurken rahatlık gözetilerek giyilen yatak giysisidir. Huzurlu bir uyku için üzerinizdekilerin rahat olması önemlidir. Pek çok çeşide sahip pijamalar daha çok takım halinde tercih edilir. Kadın ve erkeklerin ayrı ayrı tercih ettiği bu ürünleri farklı markaların üretimiyle görebilmeniz mümkündür. Erkek pijama modelleri, pek çok marka tarafından üretimi yapılan ürünlerdir. Erkeklerin rahatlık için tercih ettiği bu ürünler genellikle takım olarak tercih edilir. Erkek pijama takımı, farklı markaların çeşitlendirilmiş ürünleriyle oldukça talep görür. Bugün her tarza uygun pijama takımını bulabilmeniz mümkündür. Bu takımların her marka için farklı kumaşlarda ve kalitelerde ürünleri mevcuttur. Erkek pijama takımı Dagi markasında da erkekler tarafından tercih edilen ürünlerdir. Uzun ve kısa kollu modelleri vardır. Bununla birlikte takımların üstleri yaka olarak farklı özellik gösterir. Alt giyimde de uzun ve şartlı modelleri mevcuttur. Farklı mevsimlere uygun pijama çeşitlerine sahip olan markanın, çeyiz seti de vardır. Dagi , yüzde yüz pamuktan yapılmış ürünleri olan bir markadır. Erkek pijama takımı Pierre Cardin markası da erkek pijama üretimleri yapan önemli bir markadır. Bu markanın da uzun ve kısa modelleri mevcuttur. Yazlık ve kışlık erkek pijamalarına sahip olan marka, kalitesiyle sektörde tercih edilen pijama üreticileri içinde önemli bir yerdedir. Ürünün farklı yaka çeşitlerinde pijama modelleri vardır. Marka, şortlu ve uzun farklı alt pijama ürünlerini de alıcısı ile buluşturur. Damat çeyiz takımı da mevcut olan marka, sektöründe önemli isimlerden biridir. Daha pek çok markanın pijama takımı üretimi vardır. Birbirinden farklı tarzlarda ve renklerde alıcısının karşısına çıkan pijama modelleri, hemen herkesin rahat bir uyku için tercih ettiği ürünler arasındadır. Hem hafif hem de rahat bir özellikte üretilen pijamalar, hem kadın hem de erkeklerin önemli giyim ihtiyaçlarındandır. Farklı kumaş türlerinde üretimi yapılan pijamaların pamuklu olanları cildiniz açısından daha sağlıklıdır. Bununla beraber her kumaş türünde pijama ve pijama takımına rastlanır. Alt ve üst olarak ayrı ayrı da satılan pijamalar, tercihe göre farklı satış imkanlarına da sahiptir.

Erkek Pijama Fiyatları

Erkek pijama fiyatları, ürünün kalitesi ile doğru orantılıdır. Alacağınız pijamanın kumaş kalitesi, rahat bir uyku uyuyabilirsiniz için önemlidir. Aynı zamanda pijama kumaşının cildinizi rahatsız etmemesi gerekir. Bunun için teninize ve rahatlığınıza uygun bir model seçmeniz sizin için uygun olacaktır. Bununla birlikte tercih edeceğiniz bu üründen beklentileriniz, ürünün fiyatını da belirler. Farklı markalarda üretimi yapılan erkek pijamaları, markaların farklı fiyatlandırması ile sizinle buluşur. Takım halinde farklı seyreden fiyatlar, ürünleri tek tek almayı tercih ettiğinizde farklı seyreder. Eğer çeyiz, damat vb. kategorilerde üretilen pijama setleri tercih edecekseniz bu durumda biraz daha fazla miktarda ödeme yapmanız gerekir. Her markanın fiyatlandırması hem kendi içinde hem de ürün çeşitlerinde farklılık gösterir. Bunun için farklı markaları, istediğiniz ürünün model ve kalitesini göz önünde bulundurarak incelemeniz yerinde olacaktır. Erkek pijama çeşitlerinden almak isterseniz bütçenize en uygun fiyatı bulabilmek için cimri.com'un filtreleme özelliğini kullanarak karşılaştırma yapabilirsiniz.

Erkek Pijama Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Rahat edebileceğiniz kumaştan üretilmiş pijamalar, huzurlu bir uyku uyuyabilmeniz için uygun olacaktır. Bu nedenle pijama tercihinde bulunurken tercih edeceğiniz pijamanın hangi kumaştan üretildiğine dikkat etmeniz size rahat bir uyku sağlar. Pijama kumaşının teninize alerjen bir madde içermemesi gerekir. Bununla birlikte vücut ısınız ve mevsim sıcaklığı ile uyumlu bir pijama tercih etmeniz pijamalarınızın içinde terlememeniz yahut üşümemeniz için oldukça önemlidir. Erkek pijamaları da kadın pijamaları gibi takım olarak üretilmesinin yanında alıcısıyla tek ürün olarak da buluşur. Eğer tercihiniz ürününüzü takım olarak almak değilse markaların ayrı ayrı tekli modellerini inceleyebilirsiniz. Erkek pijama üstü ihtiyacınız varsa tercihinizi bu ihtiyacınıza yönelik kullanırsınız. V yaka, polo yaka gibi farklı yaka çeşitlerinde modelleri olan üst pijama, kısa ve uzun kollu ürünleriyle de talebimize göre size cevap verir. Eğer pijama altı tercih edeceksiniz yine bu ürünlerde de farklı çeşitlerle karşılaşırsınız. Uzun ve şortlu modelleriyle istediğiniz ürüne birçok markanın pijama modelleri içinde ulaşabilmeniz mümkündür.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery