Erkek İç Giyim / Çamaşır

En Ucuz Erkek İç Giyim / Çamaşır Fiyatları

802 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Erkek İç Giyim & Çamaşır Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Erkek İç Giyim & Çamaşır seçimi yaparken kişinin rahat hissetmesi ve sağlık açısından doğru tercih yapılması önceliklerin başında gelmektedir. Çamaşır seçimi kilo, boy, vücut tipine göre değişkenlik gösterirken yaşa göre de değişkenlik gösterdiği için, seçim yaparken en önemli unsurlardan biridir. Vücudunuzu tanıyarak seçim yaparsanız hem rahatlığınızı ön planda tutmuş olacaksınız hem de sağlığınız için en doğru kararı vermiş olacaksınız. Özellikle slip külot tercih ediyorsanız kesimi ve dikişine, kasık bölgenizde ağrılara neden olmaması için özen göstermelisiniz. Bunun yanı sıra çok dar, cildi rahatsız edici çamaşırlardan uzak durmalı ve hafif bol kesimli ve %100 pamuklu olarak seçim yapmalısınız. Böylelikle terleme ve kokunun da önüne geçmiş olacaksınız. Naylon ve plastik karışımlı ürünlerden uzak durmalısınız. Bu ürünler hava akışı sağlanmadığı için mantara neden olmaktadır. Alışveriş yaparken bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise renk seçimidir. Çoğunlukla beyaz veya siyah ürünler satın alınmalıdır. Diğer renklerin doğal olmama ihtimali göz önünde bulundurulduğunda, renk seçimi de sağlığınız açısından oldukça önemlidir.

Erkek İç Giyim & Çamaşır Ürünleri Nelerdir?

En çok tercih edilen ürünler arasında yer alan erkek boxer, rahat olması nedeniyle de avantaj sağlamaktadır. İç çamaşırlar vücudunuza direk temas ettiği için özellikle boxerda kesim ve kumaşa dikkat ederek seçim yapmanızda fayda vardır. Çoğunlukla estetik açıdan tercih edilen erkek slip külot alıyorsanız %100 pamuklu olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Boxerla kıyaslayacak olursak slip külot bedeninizi daha fazla sardığı için kumaş seçiminizin bu nedenle önemli bir rol sahibi olacaktır. Erkeklerin kurtarıcısı olarak bilinen erkek atlet & fanila, kış mevsimlerinde soğuktan korurken yaz mevsimlerinde terlemenin önüne geçmektedir. Çoğunlukla kadınların kullandığı fakat erkekler içinde üretimi olan erkek korse, göbek ve sırt bölgesinin güzel görünmesine yardımcı olmakla beraber estetik açıdan tercih edilen ürünlerin arasında yer almaktadır.

Erkek İç Giyim & Çamaşır Ürünleri Nasıl Yıkanmalıdır?

İç çamaşırları kişisel sağlık açısından önem taşıdığı için diğer kıyafetlerinizden farklı bir şekilde yıkanmalıdır. Her ürünün içinde yıkama talimatları mevcuttur fakat lastiksiz olan çamaşırların hijyen açısından 90 derecede yıkanması önerilmektedir. Eğer ürününüz lastikli, desenli ya da renkliyse 60 – 40 derece arasında yıkamanızda fayda vardır. Hassas çamaşırlarınızı ise elinizde ılık suyla yıkayarak yine ılık suyla durulamanız gerekmektedir. Elde yıkama yaptığınız çamaşırlarınızda suyun aşırı sıcak olmamasına özen göstermelisiniz. Bunun nedeni ise aşırı sıcak su sanıldığının aksine maksimum hijyen sağlamaz ve çamaşırlarınıza zarar verebilir. Ayrıca çamaşırlarınızı yıkarken yumuşatıcı kullanmaya özen göstermelisiniz. Yıkama işleminizin bittikten sonra ütü yaparak mikropların en aza indirilmesini de sağlayabilirsiniz.

Erkek İç Giyim & Çamaşır Fiyatları Nelerdir?

Erkek İç Giyim & Çamaşır fiyatları kişinin tercih ettiği modele, renge ve kumaşa göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı ya da fiyat aralığı yoktur fakat eğlenmeyi ve espriyi seven erkekler için üretilen boxerlar, diğer boxerlara göre pahalıdır. Sizde beğendiğiniz ürünleri yaşınız, boyunuz, beden ölçünüz ve zevkinize göre filtreleyebilir en uygun alternatif fiyat seçenekleriyle alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.