Erkek Deri Giyim

Erkek Deri Giyim Fiyatları

25 Ürün gösteriliyor.
Erkek Deri Giyim fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Deri Giyim modelleri ve Erkek Deri Giyim fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Deri Giyim kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Dericlub, Revit, Delpino. 25 adet Erkek Deri Giyim fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Deri Giyim Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 3 Erkek Deri Giyim markası:

En Çok İncelenen Erkek Deri Giyim Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Erkek Deri Giyim Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 25 Erkek Deri Giyim modeli içerisinde en ucuz Erkek Deri Giyim fiyatı 189.9 TL iken, en yüksek Erkek Deri Giyim fiyatı 7108.22 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Deri Giyim fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Erkek Deri Giyim fiyatı ise 4124.26 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Deri Giyim Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Deri Giyim Ürünleri

Deri giyim hem kadın hem de erkeklerin tercih ettiği bir giyim tarzıdır. Kadınlarda deri giyim için daha fazla seçenek mevcutken erkeklerde en fazla tercih edilen deri giyim ürünü bir dış giyim ürünü olan deri montlardır. Öncelikle deri montlar hem kolay kombin yapmanıza yardımcı olan kurtarıcı bir parça olduğundan hem de bu kurtarıcı özelliğinden dolayı modası geçmeyen giyim ürünlerinin başında gelir. Deri montlar kış ayında nadir yani kışın daha yumuşak geçtiği coğrafyalarda tercih edilirken sonbahar ve ilkbahar aylarında vazgeçilmez kombinler arasındadır. Kullanımı oldukça kolay olan deri montları kot pantolonunuzun üstüne geçirip çıktığınızda gayet şık bir görünüm elde edersiniz. Mevsimine göre ilkbaharda ince bir kazak ya da tişörtün üstüne giyeceğiniz deri montu sonbaharda daha kalın bir kazağın üzerine giyerek kombin yapabilirsiniz. Erkek giyim deri ceket modellerinin kadınlarınkine oranla bazı farkları mevcuttur. Kalıp ve model farkı kadın ve erkek deri ceketleri arasında en belirgin farktır. Onun dışında kadınlarda renkli deri mont daha fazla tercih edilirken erkekler klasik siyah renge daha fazla talep gösterir.    

Erkek Deri Giyim Ürün Modelleri

Hem kolay kombin yapmaya olanak sağlayan hem de stilinden ödün vermeyen beylerin tercihi olan erkek deri giyim modelleri deri kıyafetin çeşidine, kesimine, renk ve desenine göre çeşitli ürünlerden oluşur. Deri giyimin en güzel özelliği modasının hiç geçmemesidir. Ayrıca kombin yaparken zorlanmazsınız. Çünkü deri bir montu hem ilkbahar hem sonbahar hem de kış aylarında tercih edebilirsiniz. Kışın daha çok deri kaplama kaban olarak tercih edeceğiniz özellikle içi kürklü modelleriyle sizi soğuktan koruyan deri montlar dışında deri ceketler de erkek deri giyimde tercih edilir. Erkek giyim deri ceket tarzınızı göstermenize yardımcı olacağı gibi modası geçmeyen ikonik bir giyim ürünü olduğu için her erkeğin gardırobunda olması gereken giyim ürünlerinden birisidir. Öncelikle deri ceketler kadınlar için de erkekler için de kurtarıcı bir kıyafettir. Kolayca kombin yaparak giyim için harcadığınız süreyi en aza indirebilir ve zamandan tasarruf sağlarsınız. Örneğin ilkbahar ayındasınız ve dışarı çıkacaksınız. Kot pantolonunuzun üzerine basit bir tişört giyip onun üstüne de deri ceket giyerek stil sahibi bir şıklık elde edersiniz. Sadece tişört değil deri ceketinizi ince bir kazak ya da sportif sade bir gömlekle de kolayca kombin yapabilirsiniz. Erkek deri ceket dar kesim daha çok ilkbaharda tercih edebileceğiniz bir giyim ürünüdür. Altına ince bir tişört, gömlek ya da kazakla tercih ederseniz deri cekette potluk oluşmaz ve vücuda oturan bir model de olduğu için rahat etmenizi sağlar. Ama daha soğuk olan mevsimlerde de tercih edecekseniz bol kesim bir deri ceket almakta fayda vardır. Bu sayede altından mevsime uygun daha kalın kazaklar giydiğinizde ceketinizde potluk yapmaz ve ceket dar gelmeyeceği için kendinizi rahatsız hissetmezsiniz. Erkek deri ceket desenli modelleri de mevcut olmasına rağmen genelde erkekler desenli modellerdense sade düz modelleri tercih ederler. Bundaki en büyük sebep desenli olan deri ceketleri kombin yapmanın oldukça zor olmasıdır. Bu yüzden erkekler desenli deri ceket modellerindense renkli dahi olsa tek renk erkek deri ceket düz modelleri tercih ederler.            

Erkek Deri Giyim Ürün Fiyatları

Erkek giyiminin kurtarıcı parçaları arasındaki erkek deri ceket fiyatları deri ceketin modeline markasına ve bunun gibi sahip olduğu başka özelliklere göre değişiklik gösterir. Eskimeyen modası ve ikonik duruşuyla kullanıcıyı hem şık hem de sportif bir tarza büründürdüğü için pek çok marka deri ceket üretmesine rağmen hepsinin piyasa fiyatı farklıdır. Deri ceket fiyatlarının değişimine etki eden birtakım faktörler vardır. Bu faktörlerin başında marka ve model gelir. Marka ürünün kalitesini modelse tasarım ve işçiliğini belirlediği için fiyat değişimine katkı sağlar. Onun dışında deri ceketin yapımında kullanılan malzeme, deri ceketin tasarımı, kesimi satın alacağınız deri ceketin fiyatının değişimine yardımcı olur. Deri ceketin suni ya da orijinal deriden üretilmesi fiyat değişimi için belirleyici bir faktördür. Orijinal derinin maliyeti suniye oranla daha fazladır ayrıca orijinal deri daha kalitelidir. Fakat orijinal deri ağır bir kokuya sahip olduğu için her kullanıcı tercih etmez. Günümüzde bazı markalar orijinale yakın kalitede suni deri ürettiği için kokudan rahatsız olanların talebi suni deridir. Fakat suni deri de fiyat olarak kendi arasında farklılaşır. Kalitesi daha yüksek olan suni deriden üretilmiş bir deri ceketin fiyatı da orijinal deriden üretilene yakındır. Deri ceket fiyatında belirleyici bir diğer faktör de deri ceketin kesimidir. Dar kesime oranla bol kesim olanların fiyatı daha farklıdır.     

Erkek Deri Giyim Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hem kadın hem de erkek kullanıcılarının kurtarıcı dış giyim ürünleri arasında yer alan deri ceketleri satın almadan evvel bazı hususlara dikkat etmek gerekmektedir. Aslında bu hususlar tüm deri giyim ürünleri için de geçerlidir. Örneğin erkek giyim deri mont seçerken dikkat etmeniz gereken belli başlı hususları diğer erkek deri giyim ürünlerinde de göz önünde bulundurarak doğru bir tercih yapabilirsiniz. Modası geçmeyen ve kolay kombin yapabilmenize olanak sağladığı için sonbahar ve ilkbahar aylarının vazgeçilmezi olan deri montları seçerken öncelikle suni ya da orijinal deriden üretilen bir ceket alıp almayacağınıza karar vermelisiniz. Suni ve orijinal deri arasındaki en belirgin fark orijinal deride ağır bir koku olmasıdır. Eğer mideniz hassassa orijinal deridense suni olanı tercih etmelisiniz. Ayrıca gelişen teknoloji sayesinde markalar deriye oldukça yakın suni deriler ürettiği için suni deri cekette de kalite düşmez. İkinci olarak deri ceketinizin rengini belirlemelisiniz. Klasik tarzdan hoşlananlar ve kombin kolaylığını tercih edenler siyah deri ceketten vazgeçmezken renkli deri cekette oldukça favoridir. Renkli deri cekette kırmızı, kahve tonları ve beyaz oldukça talep görür. Seçeceğiniz deri ceketin kesimine de dikkat etmelisiniz. Belde biten kesim mi yoksa daha uzun bir kesim mi, dar kesim mi yoksa bol kesim mi tercih edeceğinize giyim tarzınız karar verecektir. O yüzden deri ceketi hangi mevsimde ya da ne tip kıyafetlerle giydiğinize göre bir seçim yapmalısınız.      

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery