Erkek Jeans / Kot Pantolon

Erkek Jeans / Kot Pantolon Fiyatları

5707 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Erkek Jeans / Kot Pantolon fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Jeans / Kot Pantolon modelleri ve Erkek Jeans / Kot Pantolon fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Jeans / Kot Pantolon kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Madmext, Pierre Cardin, Koton, Guess, Lee Cooper. 5707 adet Erkek Jeans / Kot Pantolon fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Jeans / Kot Pantolon Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Jeans / Kot Pantolon markası:

2022 yılı Erkek Jeans / Kot Pantolon Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
11 Ağustos 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 5707 Erkek Jeans / Kot Pantolon modeli içerisinde en ucuz Erkek Jeans / Kot Pantolon fiyatı 68.99 TL iken, en yüksek Erkek Jeans / Kot Pantolon fiyatı 5309.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Jeans / Kot Pantolon fiyatlarının ortalaması alındığında ise 11 Ağustos 2022 tarihinde ortalama Erkek Jeans / Kot Pantolon fiyatı ise 162.48 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Jeans / Kot Pantolon Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Levi's 511 04511-1150 Erkek Slim Jean
Levi's 511 04511-1150 Erkek Slim Jean
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Kot Pantolon

Kot pantolonlar oldukça uzun bir süredir en çok tercih edilen pantolon çeşitlerinden bir tanesidir. Kumaşının sağladığı rahat kullanım ve kırışmama durumu kot pantolonların sık tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Kot pantolonlar aynı zamanda şık görünümleri ile de tercih edilir. Kot pantolonlar ilk başlarda çiftçiler ve işçiler tarafından dayanıklı olması sebebi ile tercih edilmiştir. Günümüzde en trend görünümler ise kot kumaşlarla oluşturulur. Erkekler de kot pantolonları sık sık tercih eder. Piyasada pek çok farklı marka ve modelde kot pantolonlar bulunur. Değişik kesim, tarz ve renklerde bulunan kot pantolonlar ile oldukça kolay bir şekilde kombin de yapılabilir. Bu da tercih edilme sebepleri arasında yer alır. Kendinize uygun olan kot pantolon modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Herhangi bir tişört veya sweatshirt kot pantolonlar ile kombinleyerek de son derece şık bir görünüm oluşturabilme imkanına sahipsiniz. Erkek kot pantolonlarında farklı renkler de bulunur. Bu da kendi tarzınızı yaratmanıza ve kendinizi ifade etmenize yardımcı olur.

Erkek Kot Pantolon Modelleri ve Özellikleri

Erkek kot pantolonları piyasada pek çok farklı çeşitte bulunur. Erkek tüketiciler bu konuda hangisini alacakları hakkında sıkıntı yaşayabilirler. Ancak bazı pantolon kalıpları bazı vücut tiplerine çok daha uyum sağlayabilir ve vücut şeklini çok daha düzgün gösterebilir. Bu sebeple de pantolon kesimine dikkat edilmelidir. ‌Erkek‌ ‌kot‌ ‌pantolon‌ ‌skinny son dönemlerde en çok karşılaşılan ve bazı erkeklerin giymekten oldukça çekindiği kot pantolon modelleridir. Bu modeller çok dar olması sebebi ile “skinny” adını almıştır. Düzgün bir şekilde kombin edildiğinde çok şık görünen skinny jean pantolonlar genellikle az kilodaki kişiler tarafından tercih edilir. Bacakları saran bir yapısı olması sebebiyle de bacakların şeklini ön plana çıkarır. Bu model piyasada bulabileceğiniz en dar pantolon modellerinden bir tanesidir. Skinny jean’den daha bol duran bir kesim ise erkek‌ ‌kot‌ ‌pantolon‌ ‌slim‌ ‌fit modelleridir. Slim fit modeller de vücudu saran modellerdir ancak skinny kot pantolonlar kadar tene yapışan bir model değildir. Bu açıdan bakıldığında slim fit kot pantolon modelleri çok daha kolay bir şekilde kullanılabilir. Erkek kot pantolon regular fit kesimi ise erkek kullanıcıların içinde en rahat ettiği diğer seçeneklere göre çok daha bol ve hareket etmenin kolay olduğu seçeneklerdendir. Regular fit erkek kot pantolon modelleri beli ve kalçayı çok fazla sarmaz. Orta yaş için oldukça ideal ve karizmatik bir seçim olabilir. Aynı zamanda başka birine hediye alırken en risksiz olacak seçimlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkar. Herkesin kolaylıkla giyebileceği regular fit pantolonlar kullanıcının üzerinde derli toplu durması sebebiyle de oldukça beğenilir. Yaz aylarında üzerine açık renk bir gömlek ile tercih edilebilir ve oldukça göz alıcı bir görünüm oluşturulabilir. Boru paça olarak da adlandırılan straight adı verilen pantolon kesimleri ise adından da anlaşılacağı gibi kalçadan ayak bileklerine kadar düz bir şekilde inen pantolonlardır. Erkekler tarafından en çok tercih edilen pantolon kesimlerindendir ayrıca da bol bir kesime sahip olması sebebi ile gün içerisinde kolay hareket etme imkanı sağlar. Kot pantolon modellerinin en bol olan çeşidi ise hip hop tarzı olanlarıdır. Bu pantolon modelleri 2000’li yılların başında en çok tercih edilen modellerden olsa da günümüzde sık karşılaşılmayan modeller arasındadır.

Erkek Kot Pantolon Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Erkek kot pantolon modelleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Bu hususları göz önünde bulundurarak kendi bedeninize en uygun olan kot pantolonu seçebilirsiniz. Kot pantolon seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik kotların esneme özelliğini göz önünde bulundurmaktır. Kot pantolon seçiminizi pantolonun kumaşına bağlı olarak bir veya iki beden küçük almanız gerekebilir. Her giyim ürününün beden tablosu bulunur. Beden tablosundan yardım alarak ölçülerinize uygun olan bir bedeni satın alabilirsiniz. Kot pantolon satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise kot pantolonların kesimidir. Kot pantolon kesimini vücut tipiniz göz önünde bulundurarak belirlemeniz gerekir. Kendi vücudunuza uygun olmayan bir kot pantolon satın almak görüntünüzü etkileyebilir. Erkek kot pantolonlarında dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise erkek kot pantolon taşlanmış modelleridir. Erkek kot pantolonlarının taşlanmış modelleri bazılarının çok hoşuna giderken bazı kullanıcılar da bu görünümden hiç hoşlanmaz.

Erkek Kot Pantolon Fiyatları

Erkek kot pantolon fiyatları markadan markaya ve modelden modele değişiklik gösterebilmektedir. Bazı kot pantolon modellerinde nakış bulunması ve kotlarda kullanılan boyaların kalitesine göre de fiyat artabilir. Kot pantolon fiyatlarını en çok etkileyen etmen ise markalardır. Bazı markalarda pantolonlar oldukça ucuz olabilir. kot pantolon satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlar göz önünde bulundurulduğunda satın alınan erkek jean pantolon tam olarak vücut tipinize uygun bir modelde olur. Bu yüzden pantolon kesimlerine dikkat etmek gerekebilir. Pantolon satın alma işlemi sonrasında kullanma aşamasında da dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Kot pantolonlar çamaşır makinesinde çok yüksek sıcaklıklarda yıkanmamalıdır. Bu durum kotların dokusuna zarar verebilir, koyu renk kotlarda ise solmaya neden olabilir. Pantolonların içerisinde bulunan etiketlerden yardım almak en iyi seçim olur. Sayfamızı ziyaret ederek aradığınız ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aradığınız ürünleri daha kolay bir şekilde bulabilmek için filtreleri kullanabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery