Pijama, yatarken giyilen bir yatak giysisidir. Genellikle yumuşak ve rahat kumaşlardan yapılır. Uyurken rahat hissetmemizi sağlar. Polarlı, pamuklu, saten, renkli, çizgili, desenli, karikatürlü pek çok farklı çeşidi vardır. Kışlık pijamalar daha çok yünlü, polarlı daha kalın kumaşlardan üretilirken, yazlık pijamalar daha ince kumaşlardan üretilir. Genellikle bol ve rahat harekete imkan sağlayan yapıdadırlar. Pijamalar, kişinin karakterini de yansıtır. Yetişkinler için üretilen pijamalar olduğu gibi çocuklar için de birçok farklı model alternatifleri vardır. Pijamalar, alt veya üst olarak takım halinde alınabileceği gibi tek olarak da alınabilir. Aradığınız en ucuz erkek çocuk pijama takımlarını, cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Erkek çocuk pijaması nasıl dikilir?

Çocuklar büyürken sürekli boy atarlar, o nedenle sürekli yeni giysi almak gerekir. Hatta bazen 2 ayda bir giysilerini yenilememiz bile gerekebilir. Biraz dikiş bilginiz varsa pijamaları kendiniz de dikebilirsiniz. Bunun için önce pijama için kumaş almak gerekir. Daha sonra kumaş masaya serilir ve kısa gelen pijama ile ölçülür. Ne kadar kısa geliyorsa o kadar uzun olacak şekilde yeni kumaş kesilir. Kesimin ve dikimin düzgün yapılabilmesi için 1 er cm pay bırakmak faydalı olur. Kesme işlemi bittikten sonra pijamanın ağ kısmından bilek kısmına kadar dikilir. Dikiş makinesi ile dikmek daha faydalı olur. Bu arada dikişin kaymaması için diktiğiniz parçaları toplu iğne ile iğneleyebilirsiniz. Son olarak bel kısmı iğnelenip dikilir ve bele lastik geçirilerek dikim tamamlanır. Lastiğin fazlası makasla kesilip, lastik uçları açık kalan kısımlar sabitlenir ve böylece pijama tamamlanmış olur. Aradığınız en ucuz erkek bebek pijama altı modellerini cimri.com sitesinden inceleyebilirsiniz.

Erkek çocuk pijama takımlarının fiyatları ne kadardır? En ucuz erkek bebek ayaklı pijama nereden bulunur?

Erkek bebek polar pijama ve erkek bebek yazlık pijama fiyatları, ürünlerin kumaşına, markasına, satıldığı yere ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. En uygun fiyatlı erkek çocuk pijama çeşitlerini, cimri.com sitesinde, erkek çocuk giyim ve iç giyim kategorisi altında yer alan, erkek çocuk pijama sekmesini tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.