track source
track source

Erkek Çocuk Pijama

Erkek Çocuk Pijama Fiyatları

324 Ürün gösteriliyor.
Erkek Çocuk Pijama fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Çocuk Pijama modelleri ve Erkek Çocuk Pijama fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Çocuk Pijama kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, DeFacto, Avon, U.S. Polo Assn., Sefamerve. 324 adet Erkek Çocuk Pijama fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
RolyPoly Rugby Dinosaur Kum Beji Erkek Çocuk Pijama Takımı

RolyPoly Rugby Dinosaur Kum Beji Erkek Çocuk Pijama Takımı

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Çocuk Pijama Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Çocuk Pijama markası:

2021 yılı Erkek Çocuk Pijama Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
16 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 324 Erkek Çocuk Pijama modeli içerisinde en ucuz Erkek Çocuk Pijama fiyatı 21.9 TL iken, en yüksek Erkek Çocuk Pijama fiyatı 329.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Çocuk Pijama fiyatlarının ortalaması alındığında ise 16 Haziran 2021 tarihinde ortalama Erkek Çocuk Pijama fiyatı ise 48.96 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Adidas BK4674 Back2bas 3S TS Kadın Eşofman Takımı
Adidas BK4674 Back2bas 3S TS Kadın Eşofman Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Çocuk Pijama

Gün içerisinde vakit geçirilen ortamlara uygun özelliklerde birçok giyim ürününün kullanımı mevcuttur. Giyim sektöründe gelişen teknolojik imkanlarla birlikte fazlaca marka tarafından ürün alternatifleri üretilmiştir. Markalar her yaştaki kullanıcılar için kadın, erkek ve çocuklara özel koleksiyonlarda farklı tasarımlara sahip ürünlerin üretimini yapar. Çocuk giyimde tercih edilecek ürünlerin kumaş seçimi ve kalıpları çocukların hareketlerini kısıtlamayacak şekilde olmalıdır. Çocuk teni yetişkinlere göre daha hassas olduğu için alerjen içermeyen giyim ürünlerinin tercih edilmesi gerekir. Kıyafet seçimi dış mekanlara ve iç mekanlara göre farklı özelliklerde yapılır. Çocuk giyimde ev içerisinde pijama kullanımı oldukça fazladır. Pijama çeşitlerinde her yaştan çocuk için kız ve erkek kullanıcılara özel tasarımlarda ürünleri bulmak mümkündür. Erkek çocuk pijama modellerinde sadece alt, üst veya takım halinde alternatifler vardır. Markalar tarafından farklı desenlere, kalıplara yer verilen ürünlerde çocuğun rahat edebileceği ürünlerin seçilmesi konforlu kullanım imkanı sunar. Erkek çocuk pijama özelliklerine bakıldığında kalıplarda geniş ve dar kesimli tasarımların yer aldığı görülür.

Erkek Çocuk Pijama Modelleri ve Özellikleri

Giyim sektöründe birçok marka tarafından farklı tasarımlarda ve farklı kullanım alanlarına sahip ürün alternatifleri üretilir. Giyim ürünlerinde farklı ortamlarda kullanıma uygun özellikler bulunur. Ev içlerinde genellikle rahat kullanım imkanı sunan ürünlerin tercihi daha fazladır. Ev içi kullanımda en sık tercih edilen ev giyim ürünlerinin başında ise pijama modelleri gelir. Pijama çeşitleri erkek, kadın ve çocuk kullanıcılar için farklı kumaş ve tasarım özelliklerine sahiptir. Çocuk pijamalar markalar tarafından her sezon yenilenen koleksiyonlarla kullanıcılara sunulur. Çocuk pijamalarında kız, erkek çocuklar için ve uniseks kullanıma uygun özelliklerde ürün alternatiflerini bulmak mümkündür. Pijamalar çocukların yaş grubuna uygun tasarımlara sahiptir. Bebeklerde genellikle tulum formunda veya ayaklı pijamaların kullanımı daha fazladır. Ayrıca rahat giydirilip çıkarılması için boydan düğme veya yakadan düğme detayları kullanılmıştır. Pijamalar rahat ve konforlu bir uyku süreci geçirmek için olmazsa olmaz ürünlerin arasında yer alır. Rahat ve esnek yapılı pijama çeşitleri çocukların uykuya geçişlerinde kolaylık sağlar. Erkek çocuk pijama modellerinde yaz ve kış sezonu için farklı tasarımlarda ürünlerin üretimi yapılmıştır. Yaz sezonunda ince ve terletmeyecek kumaşlardan üretilmiş şort, tişört şeklinde olan takımların üretimi vardır. Daha serin havalarda ise kullanıma uygun olan uzun kollu ve uzun paçalı pijama modelleri farklı desenlerde birçok marka tarafından üretilmiştir. Erkek çocuk ekoseli pijama takımları genellikle gömlek yaka ve düğme detaylı olarak tasarlanır. Erkek çocuk pijama takımı çeşitlerinde %100 pamuk, pamuk - elastan karışımı kumaşların kullanımı yapılır. Pijama modelleri üzerinde çocukların sevdiği çizgi film kahramanlarına, spor, doğa gibi renkli temalara yer verilmiştir. Farklı kalıplarda ve tasarımlarda üretilen ürünler kullanılan süre boyunca çocuğun içerisinde rahat hareket etmesine olanak tanır. Farklı kumaş seçenekleri ile üretilen ürünlerde kış sezonu için üretilmiş pijama modellerinde kadife, polar gibi sıcak tutma seviyesi yüksek olan malzemelerin kullanımına yer verilir. Çocuk pijamalarda dar kalıplı ve rahat kalıplı ürün alternatifleri mevcuttur. Dar kalıplarda olan pijama modelleri çocuğun bedenini tam sarmasına rağmen esnek yapısıyla hareketlerini kısıtlamayan yapıdadır.

Erkek Çocuk Pijama Fiyatları

Erkek çocuk pijama modellerinde yaz ve kış sezonuna uygun özelliklerde tasarımlar yapılır. Erkek çocuk pijama fiyatları markaya, tasarıma ve yaş grubuna göre değişiklik gösterir. Pijamaların üretiminde farklı kumaş seçeneklerine yer verilmiştir. Yaz sezonu ve kış sezonu için üretilen pijama modellerinin fiyatları değişkendir. Pijamalarda yalnızca alt, üst veya takım halinde ürün temin etmek mümkündür. Tek parça halinde alınan ürünler birbiriyle kombinlenirken parça fiyatları bakımından daha maliyetli olabilir. Takım halinde alınan pijama modellerinde ise ürünün tasarımına göre fiyatlar değişir. Pijamanın üzerinde yer verilen baskı ve desenler, ayrıca kullanılan detaylar fiyatları etkileyen faktörlerdendir. %100 pamuktan üretilmiş ürünlerin fiyatları, pamuk karışımlı ürünlere göre daha maliyetlidir. Pijama takımlarında şort, tişört gibi yaz sezonu için penye kumaştan üretilmiş ürünler daha ekonomik olurken kadife, polar gibi kalın kumaşlardan üretilmiş modellerin fiyatları yüksektir. Birçok marka tarafından üretilmiş erkek çocuk pijama çeşitleri değişen fiyatlarla farklı internet alışveriş sitelerinde kullanıcılara sunulur. Cimri.com ile tüm ürünler incelenebilir ve aynı zamanda uygun fiyat avantajlarından faydalanılarak kıyaslama yapabilirsiniz.

Erkek Çocuk Pijama Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Giyim sektöründe her yaştan kullanıcı için ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Ev giyiminde ise tercih edilen ürünlerin başında pijama modelleri yer alır. Pijama modelleri çocuklar ve yetişkinler için farklı koleksiyonlarda üretilir. Erkek çocuklar için farklı kalıplarda ve tasarımlarda birçok pijama modeli mevcuttur. Ev içerisinde rahat ve konforlu vakit geçirmek için pijama tercihi önemlidir. Uyku vakitlerinde erkek çocuk pijama kullanımı rahat kalıplarıyla konforlu bir uyku süreci geçirmeyi sağlar. Çocuğun yaşına, boyuna ve kilosuna uygun özelliklerde ürünler tercih edilmelidir. Yaz sezonu için ince yapılı ürünlerin, kış sezonunda ise sıcak tutacak ürünlerin kullanımı uygundur. Pijamalarda farklı kumaş seçeneklerine yer verilmiştir. Çocuk ürünlerinde kumaş seçimine çocuğun sağlığı açısından dikkat edilmelidir. %100 pamuk ürünlerin kullanımı sağlıklı olup aynı zamanda kullanım ömrü fazla olduğu için çocuğun bedeni değişene kadar giyilmesi mümkündür. Çocukların zevkleri ve tercihleri de göz önünde bulundurularak ürünlerin üzerindeki baskı ve desenlere karar verilebilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery