Elle Yıkama Deterjanı

Elle Yıkama Deterjanı Fiyatları

631 Ürün gösteriliyor.
Çoklu Paket
Organik
Elle Yıkama Deterjanı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Akvaryum Bakteri Kültürü Fiyatları
 • Açık Kedi Mamaları Fiyatları
 • Kemirgen-Sürüngen Yemi Fiyatları
 • Akvaryum Cam Sileceği Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Elle Yıkama Deterjanı Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Elle Yıkama Deterjanı markası:

  En Çok İncelenen Elle Yıkama Deterjanı Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Elle Yıkama Deterjanı Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 631 Elle Yıkama Deterjanı modeli içerisinde en ucuz Elle Yıkama Deterjanı fiyatı 2.5 TL iken, en yüksek Elle Yıkama Deterjanı fiyatı 489.36 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Elle Yıkama Deterjanı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Elle Yıkama Deterjanı fiyatı ise 24.25 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Elle Yıkama Deterjanı Ürünleri Hangileridir?

  Elle Yıkama Deterjan Çeşitleri Nelerdir?

  Cimri.com
  Abc Gül Tutkusu Elde Yıkama, Omo Elde Yıkama, Abc Elde Yıkama Soda Etkili, Hacı Şakir Granül Sabun, Pirinç Kolası (Çamaşır Kolası) Elle Yıkama Çeşitleri Arasında Yer Alır.

  Elle Yıkama Deterjanı Çamaşır Makinesinde Kullanılır Mı?

  Cimri.com
  Elle Yıkama deterjanı Çamaşır Makinesinde Kullanılmamalıdır Çünkü; Çok Fazla Köpüreceğinden Dolayı Çamaşır Makinesi, Çamaşırları Durulamakta Güçlük Çekecektir ve Çamaşırlar Durulanmamış Halde Köpüklü Olarak Çıkacaktır.
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Elle Yıkama Deterjanı

  Bulaşık ya da çamaşır makinesi kullanmadan bazı zamanlar temizlik elde yapılır. Bu gibi durumlarda elle yıkama deterjanı kullanılır. Birçok markanın elde yıkamak için çamaşır ve bulaşık deterjanı mevcuttur. Bu ürünler Türkiye’de büyük ilgi görür. Özellikle elle yıkama çamaşır deterjanı farklı formlarda satışa sunulmuştur. Ürünler miktarına göre ambalajlanarak kullanıma hazır bir halde satılır. Bulaşık ve çamaşır deterjanları genellikle toz, katı, sıvı ve jel halindedir. Kullanımı pratik olan ürünler farklı aromalarda ve kokularda üretilir. Hızlı bir şekilde tüketiciye ulaşan bu ürünler pratik olarak çamaşır ve bulaşık yıkama imkanı sağlar. Aynı zamanda ürünlerin üretim aşamasında tüketicilerin istek ve talepleri göz önünde bulundurulur.

  Elle Yıkama Deterjanı Çeşitleri

  Farklı markalara ait elle yıkama çamaşır ve bulaşık deterjanlarının birçok özelliği vardır. Pratik kullanım özelliği bulunan elle yıkama bulaşık deterjanı ile tava, tabak, çatal, bıçak ve farklı mutfak eşyaları yıkanabilir. Aynı şekilde elle yıkama çamaşır deterjanı çeşitleri ile gömlek, pantolon, tişört, renkli ve beyaz çamaşırlar kolay bir şekilde temizlenir. Ürünler arasında bulunan elle yıkama toz deterjanları genellikle çamaşır yıkamada kullanılır. Başlıca elle yıkama deterjanı çeşitleri şunlardır:

  Sıvı Bulaşık Deterjanı

  Bulaşıkların hızlı bir şekilde yıkanması için bazı durumlarda sıvı bulaşık deterjanlarından yararlanılır. Bu ürünler farklı meyve aromaları içerebilir. Limon, şeftali, lavanta, leylak, kayısı özlü gibi sıvı bulaşık deterjanları etkili temizlik ürünleridir. Tek bir damla ile etkili sonuç verirler. Sıvı bulaşık deterjanı farklı miktarlarda paketlenerek satışa sunulmuştur. Aynı zamanda bu ürünler yüzey temizliğinde de kullanılabilir.

  Bulaşık Sabunu

  Elde bulaşık yıkamak için üretilen bir diğer ürün bulaşık sabunudur. Bu ürünler genellikle jel halinde bulunur. Nane aromalı ve limon aromalı bulaşık sabunları mevcuttur. Kendilerine özgü bir kokuya sahip olan bu ürünler bulaşık üzerindeki lekeyi ve izi kolay bir şekilde temizler. Aynı zamanda bu ürünler su da çabuk çözülürler ve yoğun bir kıvama sahiptirler. Bulaşık sabunu üreten markaların kendilerine ait ürünleri mevcuttur.

  Nar Aromalı Bulaşık Deterjanı

  Kullanıldığı andan itibaren etrafa ve bulaşıklara nar kokusu veren nar aromalı bulaşık deterjanı en çok kullanılan ürünlerden biridir. İçeriğindeki etkili formülü sayesinde bu ürünler ile bulaşıklar detaylı olarak yıkanabilir. Elde kullanıma uygun olan bu ürünler sıvı haldedir.

  Limon Aromalı Bulaşık Deterjanı

  En çok kullanılan elde yıkama bulaşık deterjanlarından olan limon aromalı deterjanlar, aynı zamanda leke çıkarıcı olarak da kullanılabilir. Bu ürünlerin içeriğinde yer alan limona özgü asitler sayesinde lekeler kolay bir şekilde çıkarılır. Bulaşıkların üzerinde kalıcı ferahlık sağlar ve etkili bir temizlik sunar.

  Ön Daldırma Ürünü

  Bulaşıkların daha kolay yıkanabilmesi için ön temizlik için gerekli olan ön daldırma ürünü ile tabak ve bardaklarda biriken yağlar giderilir. Bu ürün, bulaşık yıkama işlemine geçmeden ilk başta kullanılarak ön hijyen sağlar. Ön daldırma ürünü tek başına su katılmadan kullanılabilir.

  Yağ Çözücü Bulaşık Deterjanları

  Zor lekelerin başında gelen yağ lekelerinin temizlenmesi için özel olarak üretilen yağ çözücü bulaşık deterjanları vardır. Bu ürünler, tabaklarda, tencerelerde ya da ocak üzerinde biriken yağları söküp çıkarır. Yoğun formülü ile yağı yok eden bu ürün elde pratik bir bulaşık yıkama imkanı sunar.

  Toz Çamaşır Deterjanı

  Çamaşır yıkamak için bazı zamanlar makineye gerek yoktur. Bu nedenle elde çamaşır yıkamak için toz deterjanlar üretilmiştir. Bu ürünler elle temasa uygundur ve insan sağlığını etkileyen kimyasallar içermezler. Toz çamaşır deterjanları etkili formülleri sayesinde kısa sürede suda çözülerek renkli ve beyaz çamaşırları temizler. Bu ürün aynı zamanda ön temizlik için de kullanılabilir. Böylelikle çamaşırlardaki lekeler ve izler pratik olarak çıkarılır.

  Elde Yıkama Deterjan Fiyatları

  Birbirinden farklı elde yıkama deterjanları ile tüketicilere geniş seçenekler sunulmuştur. Genel olarak elde bulaşık yıkama deterjanları fiyatları ucuz ve ekonomiktir. Bu ürünler farklı aromalara ve esanslara ayrılır. Ürünlerin fiyatını belirleyen başlıca etken içeriğindeki markaya ait formüldür. Elde yıkama bulaşık ve çamaşır deterjanları farklı litre miktarına ve gramajlara göre satılır. Bu nedenle her ürünün fiyatı aynı değildir. Ürünler doğal maddelerden elde edilerek sağlık açısından hijyenik bir ortam sağlar. Aynı zamanda elde yıkama deterjanları tüketiciye tasarruf sağlar. Te bir ürün içerisinde yıkama yapıldığı gibi ürünlere özgü kokular bulaşıklara losyon etkisi de yapar. Elde yıkama deterjanları her bütçeye hitap eder.

  Elde Yıkama Deterjanları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Elde bulaşık ya da çamaşır yıkamak için bütçenize en uygun elde yıkama deterjanlarını satın alabilirsiniz. Bu ürünleri kolay bir şekilde bulaşıklara ve çamaşırlara uygulayabilirsiniz. Ekonomik olan elde yıkama deterjanları size tasarruf sağlar. Tek bir ölçek ile birçok bulaşığı bu deterjanlar ile yıkayabilirsiniz. Aynı zamanda elle yıkama toz deterjan fiyatları ucuzdur. İstediğiniz markaya ait elle yıkama deterjanı ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bulaşık yıkama sırasında ferah bir koku elde etmek için limon ya da elma aromalı deterjanları kullanabilirsiniz. Ya da yağ lekelerini çıkarmak için ön daldırma ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Bu ürünleri en yakın satış noktalarından temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de sipariş verebilirsiniz. Sayfamızda yer alan elle yıkama deterjanları ile ilgili yorumları inceleyebilir ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda bu yorumlardan fikir edinebilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery