Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

699 Ürün Listeleniyor
En Popüler
En Düşük Fiyat
En Düşük Birim Fiyat
1/22Sonraki

Bulaşık Deterjanı

Bulaşıklar bazı durumlarda makine yerine elde yıkanabilir. Bu gibi durumlarda kir çıkarma özelliği çok fazla olan bulaşık deterjanı kullanılır. Piyasada bulaşık deterjanı üretimi yapan sayısız marka bulunur. Sektörün öncü isimleri tarafından üretilen bu ürünler, kullanıcılara pek çok avantaj sunar. Kullanım ihtiyacına ve özelliklerine göre sayısız formu bulunur. Ürünler miktarına göre ambalajlanarak kullanıma hazır bir halde satılır. Kimi ürünler 450 ml ambalajlar ile satışa sunulurken kimisi 4 kg’lık alternatifleri ile piyasaya sunulur. Bulaşık deterjanları genellikle toz, katı, sıvı ve jel halindedir. Kullanımı pratik olan ürünler farklı aromalarda ve kokularda üretilir. Örneğin; limon aromalı ürünler yıkanan bulaşıklar üzerinde hoş bir koku bırakır. Elle yıkama işlemi sırasında kullanılan bu deterjanlar, farklı özelliklere de sahiptir. Kullanıcının ellerinin zarar görmemesi için bazı ürünlerin içerisinde losyon özelliği de mevcuttur. Hızlı bir şekilde kullanıcıya ulaşan bu ürünler, pratik olarak bulaşık yıkama imkanı sağlar. Aynı zamanda ürünlerin üretim aşamasında kullanıcıların istek ve talepleri göz önünde bulundurulur. 

Bulaşık Deterjanı Çeşitleri

Farklı markalara ait elle yıkama bulaşık deterjanlarının birçok özelliği vardır. Pratik kullanım özelliği bulunan bulaşık deterjanı ile tava, tabak, çatal, bıçak ve farklı mutfak eşyaları yıkanabilir. Aynı şekilde bulaşık deterjanı çeşitleri ile zorlu yağ ve kir lekeleri kolay bir şekilde temizlenir. Bulaşıkların hızlı bir şekilde yıkanması için bazı durumlarda sıvı bulaşık deterjanlarından yararlanılır. Bu ürünler farklı meyve aromaları içerebilir. Limon, şeftali, lavanta, leylak, kayısı özlü gibi sıvı bulaşık deterjanları etkili temizlik ürünleridir. Ürünlerin sahip olduğu aromalar, işlem sırasında hoş bir kokunun ortaya çıkmasını sağlar. Tek bir damla ile kirli bulaşıklarda en etkili sonuç verirler. Sıvı bulaşık deterjanı farklı miktarlarda paketlenerek satışa sunulmuştur. Elde bulaşık yıkamak için üretilen bir diğer ürün bulaşık sabunudur. Bu ürünler genellikle jel halinde bulunur. Nane aromalı ve limon aromalı bulaşık sabunları mevcuttur. Kendilerine özgü bir kokuya sahip olan bu ürünler, bulaşık üzerindeki lekeyi ve izi kolay bir şekilde temizler. Aynı zamanda bu ürünler su da çabuk çözülürler ve yoğun bir kıvama sahiptirler. Bulaşık deterjanı üreten markaların kendilerine ait ürünleri mevcuttur. Kullanıldığı andan itibaren etrafa ve bulaşıklara nar kokusu veren nar aromalı bulaşık deterjanı, en çok kullanılan ürünlerden biridir. Bu sayede mutfak eşyalarınızın üzerinde hoş bir koku kalır. İçeriğindeki etkili formülü sayesinde bu ürünler ile bulaşıklar detaylı olarak yıkanabilir. Elde kullanıma uygun olan bu ürünler sıvı haldedir. En çok kullanılan bulaşık deterjanlarından olan limon aromalı deterjanlar, aynı zamanda leke çıkarıcı olarak da kullanılabilir. Bu ürünlerin içeriğinde yer alan limona özgü asitler sayesinde lekeler kolay bir şekilde çıkarılır. Bulaşıkların üzerinde kalıcı ferahlık sağlar ve etkili bir temizlik sunar. Zor lekelerin başında gelen yağ lekelerinin temizlenmesi için özel olarak üretilen yağ çözücü bulaşık deterjanları vardır. Bu ürünler, tabaklarda, tencerelerde ya da ocak üzerinde biriken yağları söküp çıkarır. Böylece zorlu yağ lekeleri ile kolayca baş edebilirsiniz. Yoğun formülü ile yağı yok eden bu ürün pratik bir bulaşık yıkama imkanı sunar. Aynı zamanda bu ürünler yüzey temizliğinde de kullanılabilir. Bulunduğunuz ortamdaki yüzeylerin temizliğinde de bu ürünlerden yardım alabilirsiniz.

Bulaşık Deterjanı Fiyatları

Birbirinden farklı bulaşık deterjanları ile tüketicilere geniş seçenekler sunulmuştur. Genel olarak farklı markalar tarafından üretilen bulaşık deterjanları fiyatları ekonomiktir. Bu ürünler farklı aromalara ve esanslara ayrılır. Ürünlerin fiyatını belirleyen başlıca etken içeriğindeki markaya ait formüldür. Bulaşık yıkama sırasında ürünün gösterdiği performans fiyatları ile doğru orantılıdır. Bulaşık deterjanları farklı litre miktarına ve gramajlara göre satılır. Bu nedenle her ürünün fiyatı aynı değildir. Örneğin; 250 ml gramaja sahip olan ürün daha uygun fiyatlı iken 4 kg’lık ambalajlarda satılan ürünlerin fiyatları yükselebilir. Ürünler doğal maddelerden elde edilerek sağlık açısından hijyenik bir ortam sağlar. Aynı zamanda bulaşık deterjanları kullanıcıya tasarruf sağlar. Ürünler etkili bir şekilde etki ettiği gibi ürünlere özgü kokular bulaşıklara losyon etkisi de yapar. Bulaşık deterjanları her bütçeye hitap eder. Siz de hem bütçenize hem de ihtiyacınıza en uygun ürünü inceleyerek seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Bulaşık Deterjanı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Elde bulaşık yıkamak için bütçenize en uygun bulaşık deterjanlarını satın alabilirsiniz. Bu ürünleri kolay bir şekilde bulaşıklara uygulayabilirsiniz. Ekonomik olan bulaşık deterjanları size tasarruf sağlar. Tek bir ölçek ile birçok bulaşığı bu deterjanlar ile yıkayabilirsiniz. Aynı zamanda bulaşık toz deterjan fiyatları uygun fiyatlıdır. İstediğiniz markaya ait bulaşık deterjanı ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bulaşık yıkama sırasında ferah bir koku elde etmek için limon ya da elma aromalı deterjanları kullanabilirsiniz. Bu sayede mutfak eşyalarınızın üzerinde hoş bir koku kalmasını sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra cilt sağlığınızın korunması için losyonlu ürünleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz yağ lekelerini çıkarmak için ön daldırma ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Cimri.com sayfasında yer alan bulaşık deterjanları ile ilgili yorumları inceleyebilir ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda bu yorumlardan fikir edinebilirsiniz.