track source
track source

Elektrikli Bisiklet

Elektrikli Bisiklet Fiyatları

51 Ürün gösteriliyor.
Vites Sayısı
Fren Tipi
Katlanabilirlik
Model Yılı
Elektrikli Bisiklet fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Elektrikli Bisiklet fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 51 adet Elektrikli Bisiklet ürünü bulduk. Elektrikli Bisiklet kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Elektrikli Bisiklet mağaza fiyatları ve Elektrikli Bisiklet ürün özellikleri incele!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Elektrikli Bisiklet

Bisikletler, her yaştan kullanıcıya hitap eden ulaşım araçlarından biridir. Farklı boylarda üretilen bisikletleri spor yapmak ve ulaşım sağlamak için kullanabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile beraber bisiklet modellerinde farklı teknolojiler kullanıcıların zevkine sunulur. Son yılların popüler ulaşım araçları arasında yer alan elektrikli bisikletler, zengin model çeşitliliği ile dikkat çeker. Tasarım olarak klasik bisiklete benzeyen bu ürünlerin tek farklı elektrikli motora sahip olmasıdır. E-Bike olarak bilinen araçların kullanımı için plaka, ehliyet ve trafik sigortası gibi yasal prosedürler aranmaz. İstediğiniz zaman bisikletlerle yolculuk yapabilirsiniz. Elektrikli bisiklet modelleri 3 tekerlekli elektrikli bisiklet, katlanır gövdeli ve hem pedallı hem de elektrikle çalışan seçenekler sunar. Elektrikli bisikletlerin pedalları 248 watt elektrik gücünden oluşur. 1000 watt elektrik kapasitesine sahip elektrikli aletler, bisiklet değil elektrikli motor olarak sayıldığı için bu araçların kullanımı için ehliyet gerekir. Ehliyet olmadan bisiklet kullanmak isteyenler için 248 watt kapasiteli elektrikli bisikletleri modelleri ideal seçenekler arasında yer alır. Farklı bütçelere hitap eden elektrikli araçlar, kaliteli yapısı ve şık tasarımı ile kullanıcıların beğenisini toplar. 

Elektrikli Bisiklet Modelleri

Doğa dostu ulaşım araçları arasında yer alan bisikletler, teknolojik yeniliklere bağlı olarak kullanıcılara farklı faydalar sunar. Elektrikli motor teknolojisi ile hareket eden e-bike çeşitlerini şehir içi ulaşım için değerlendirebilirsiniz. Modern teknolojisi ve dayanıklı batarya tasarımları ile konforlu bir deneyim sunan elektrikli bisikletler, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılar. Ehliyet gerektirmeden kullanabileceğiniz araçlar, basit kullanım özellikleri ile ön plana çıkar. 248 watt güce sahip elektrikli bisikletler için ehliyet ve sigorta gibi yasal işlemlere ihtiyaç duyulmaz. Ancak araçların akü seviyesi artarak motor sınıfına giren modellerde ise ehliyet aranabilir. Akü kapasitelerine elektrikli bisikletlerin gidebileceği mesafe farklılık gösterir. Araçların şarj süreleri yaklaşık 6-8 saat arasında değişebilir. Ayrıca, motor gücü ise 250 watt olarak belirtilir. Elektrikli bisikletlerin menzili 50 km olduğu için şehir içi ulaşımda konforlu bir deneyim sunar. Elektrikli bisiklet markaları, kullanıcılara farklı motor güçlerinde motor seçenekleri sunar. Tasarımda kullanılan jant ölçüsü, fren türü ve batarya kapasitesi elektrikli bisiklet modellerine göre farklılık gösterir. Kadın ve erkek kullanıcılara hitap eden ürünler, şık ve kullanışlı tasarımları ile dikkat çeker. Elektrikli bisikletler, elektrikli bir motor desteğiyle kullanıcının fiziksel gücüne ihtiyaç duymadan, şehir içinde ve şehir dışında ofise, okula, işe giderken bisiklet sürmesine olanak sunar. Düşük karbon salınım özelliği sayesinde doğa dostu ulaşım araçları yer alan ürünlerle eşyalarınızı kolayca taşıyabilirsiniz. Sepet bölümünü kullanarak alışveriş çantalarınızı ve diğer eşyalarınızı konforlu biçimde bisikletlerle taşıyabilirsiniz. Araçlarda bulunan motor teknolojisi, kullanıcıya dik yokuşları çıkarken manuel veya otomatik olarak güç sağlar. Bataryanın şarj edilerek enerji ile hareket ettirilen modellerin yanı sıra, bazı elektrikli bisiklet çeşitlerinde ise pedalla kullanma alternatifi bulunur. Elektrikli bisikletleri şarj edebilmek için bisiklet ile prizin birbirine yakın durmasına gerek yoktur. Bisikletinizi katladıktan ya da park ettikten sonra üstündeki aküyü çıkararak veya akü bisikletin üstündeyken şarj edebilirsiniz. Kullanıcıları fiziksel olarak yormayan araçlar, dayanıklı akü tasarımı ile enerji verimliliği sağlar. Şehir içinde konforlu bir yolculuk sürmeyi sağlayan araçlar, ekonomik bir kullanım deneyimi sunar.

Elektrikli Bisiklet Fiyatları

Elektrikli bisiklet kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber üretici markalar piyasaya farklı özelliklere sahip modeller sunar. Donanım, işlevsellik, vites tipi ve farklı motor güçlerine gibi özelliklerle ayrılan modeller farklı fiyatlarla satışa sunulur. Modellerin motor gücü yükseldikçe elektrikli bisiklet fiyatları artış gösterebilir. Bataryanın şarj olma zamanı gibi etkenlerin yanında kişisel zevklere yönelik özellikler de elektrikli bisiklet fiyatlarında önemli bir etken olabilir. Katlanır elektrikli bisikletler, sağladığı alan tasarrufu sayesinde popüler modeller arasında yer alır. Farklı markalar tarafından üretilen bisikletler, bütçe dostu fiyatları ile yüzleri güldürür. Elektrikli bisiklet fiyatları sunduğu geniş yelpazesi ile farklı bütçelere uyum sağlar. Elektrikli bisikletin marka ve modeli, batarya gücü ve bisiklet menzili elektrikli bisiklet fiyatlarını etkileyen faktörler arasındadır. Sayfamız üzerinden farklı markaların elektrikli bisiklet modellerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun araçları belirleyebilirsiniz. Yüzlerce satıcıyı bir araya toplayan cimri.com’da elektrikli bisiklet fiyatlarını karşılaştırarak bütçenize göre bir seçim yapabilirsiniz. Sayfa üzerinden elektrikli bisiklet indirimlerini takip ederek bütçenizden tasarruf yapabilirsiniz.  

Elektrikli Bisiklet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Doğa dostu ve ekonomik ulaşım araçlarından biri olan elektrikli bisikletler, farklı ihtiyaçları karşılayan model seçenekleri sunar. Araç modellerini incelerken elektrikli bisikleti hangi amaçla kullanacağınız, motor gücü, fiyat ve performans aralığı,  araçların sahip olduğu donanımlar ve üretim malzemesi gibi özellikleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Öncelikle A sınıfı motor ehliyetiniz yoksa; 250 watt motor gücünün altındaki modelleri tercih edebilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen elektrikli bisiklet özelliklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun alternatifleri belirleyebilirsiniz. Araçların şarj kapasitesi, menzil mesafesi değerlendirerek kullanım güzergahının kilometresine göre seçim yapabilirsiniz. Modellerin bazıları pedallı kullanıma uygundur. Klasik bisiklet gibi kullanılan bu modelleri hem motor hem de fiziksel güç ile hareket ettirebilirsiniz. Kullanım alışkanlığına pedallı ve otomatik elektrikli bisikletleri tercih edebilirsiniz. Sayfada yer alan elektrikli bisiklet yorumlarını inceleyerek modeller hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery