Marka
Artema
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Duş seti, banyonuzda bulunan en önemli parçadır. Duş seti modelinin size kullanım kolaylığı, konfor ve hijyen sağlayacak şekilde üretilmesi gereklidir. Eğer banyonuz için yeni bir duş seti almak istiyorsanız, Cimri.com’da çok sayıda marka ve modeli sizin için bir araya getiriyoruz. Siz de Artema, Cooke & Lewis, E.C.A, Orka gibi markaların en ucuz duş seti modellerine Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

Duş Seti Modelleri Nelerdir?

Duş setleri, kullanımınıza uygun özelliklere sahip olan farklı çeşitlerde üretilmiştir. Duş setinin öncelikle banyonuzun genel yapısı ile uyum sağlıyor olması gereklidir.

Duş setinin en önemli kullanım amacı banyo kalitenizi arttırmaktır. Kaliteli bir duş seti modeli duşunuzu daha keyifli kılar ve kişisel hijyeninizi daha hızlı sağlamanıza yardımcı olur.

Duş setlerinin ABS malzemeden üretilmiş modelleri, duvara kolay monte edilen şekilleri, dikey jakuzi yapısı, şemsiye sistemi ya da sürgülü duş sistemi gibi farklı çeşitleri vardır. Özellikle ABS malzemeden üretilmiş olan duş seti modelleri farklı boylardaki hortum seçenekleri ile kendinize en uygun çeşidi seçebilmenize olanak tanır.

Duş setleri ürün yelpazesinin geniş olması size daha fazla seçenek tanıyor. Banyonuza ve ihtiyacınıza uygun olarak modern ve teknolojik duş seti modellerini seçebileceğiniz gibi, daha sade ve geleneksel tarzdaki duş seti modellerine de yönelebilirsiniz.

Duş Seti Montajı Nasıl Yapılır?

Duş seti montajı, bir ustanın yardımı olmaksızın kolaylıkla yapılabilir. TSE standartları gereği hortumlar, duş bataryalarına uyumlu olarak üretilir. Conta sistemi ile yapılmış olan duş hortumlarını el ile rahatlıkla ayarlayarak duş başlığınıza ya da duş setinize monte edebilirsiniz. Duş başlığının değiştirilmesi de son derece pratiktir. Bunun için herhangi bir alete ya da yardıma ihtiyacınız yoktur.

Duş Seti Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Duş seti fiyatları ürünün markasına, modeline, üretim teknolojisine ve yapımında kullanılan malzemelere göre değişiklik gösterir. Cimri.com ise size en çok beğendiğiniz modeli, en uygun fiyatlarla satın alma imkanı sunar. Şimdi ürün karşılaştırma özelliğini kullanarak ihtiyacınız olan duş setini bulun ve fiyat alarmını kurarak beğendiğiniz modelin indirim döneminden hemen haberdar olun.