Marka
Adidas
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Yorgun bir günün ardından sizi rahatlatacak en etkili çözüm tabii ki kaliteli bir banyodur. Kaliteli bir banyo için tabii ki belli ürünler gerekir. Sizi rahatlatarak kaliteli bir duşla sizi zirvelere taşıyacak bu ürünlerin başında tabii ki duş jelleri ve köpükleri gelmektedir. Bu tamamen sizi rahatlatmaya yönelik kokularda ve yapılardaki en iyi duş jeli ve banyo köpüğü çeşitlerini Cimri.com sayesinde en uygun fiyat sıralamaları ile hemen bulabilirsiniz!

Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri Nedir?

Duş jeli, aslında adından da gayet anlaşılabileceği üzere duşta kullanabileceğiniz şekilde bileşenlerle üretilen, kullanımı oldukça kolay olan ürünlerdir. Özellikle hassas tenler için oldukça uygun olan duş jelleri PH değeri olarak tamamen vücuda uygun üretilmiştir. Alacağınız ürünlerin bileşenlerini kontrol ederek PH değeri 7 olan ürünleri tercih ederek vücudunuz için en doğru ürünleri seçmiş olursunuz.

Banyo köpüğü ise duş jellerine nazaran daha farklı yapıda ürünlerdir. Üç farklı yapıda üretilen bu ürünler genelde küvetlerde ve yorgun bir günün ardından gevşemek adına kullanılan ürünlerdir. Birçok çeşidi olan bu ürünler güzel kokuları ile hem bedeninizi hem de ruhunuzu rahatlatacaktır.

Duş Jelleri ve Banyo Köpükleri Nasıl Kullanılır?

Duş jeli yapı itibari ile kişilere kolay kullanım imkânı sunar. İşlev olarak sabunla aynıdır ve uygulama olarak benzerlik gösterir. Sabuna nazaran bu ürünlerin jel yapısı sayesinde sabun gibi erimesine gerek kalmadan tercihen lifin üzerine dökerek uygulama yapabilirsiniz. Lif yardımı ile vücudunuza uygulayacağınız duş jelini su ile kolaylıkla durulayabilirsiniz. Uygulaması bu kadar basittir.

Banyo köpüğünde ise durum biraz değişir. Uygulama süreci biraz daha farklı olan bu ürünler üç yapıda insanlara sunulmaktadır.

İlki hepimizin bildiği gibi sıvı halde şişelerde satılan şeklidir. Bu ürünleri içi su ile dolu olan bir küvetin içerisine ürününüzün arkasında yazan miktar kadar ekleyebilirsiniz.

İkincisi ise su ile temas ettiğinde eriyebilen yapıya sahip içerisinde köpüklerin sıvı halde bulunduğu kapsüllerdir. Bu kapsülleri yine su dolu küvetlerin içerisine atarak çözünmesini bekleyip sonrasında köpüklü banyonuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Üçüncü seçenek ise katı halde bulunan ve değişik formlarda kullanıcıya sunulan kapsüllerdir. Bu kapsülleri diğer iki türde olduğu gibi küvetin içine atarak değil küveti doldururken tam musluğun altına tutarak erimesini sağlayabilirsiniz. Genelde kapsüllü olan çeşitlerde bir kapsül bir küveti köpürtmek için yeterli gelecektir.

Unutmayın ki daha fazla köpük daha fazla temizlik anlamına gelmez. Aksine çok fazla köpük cildinizi kurutabilir. Bunu önlemek için de hazırladığınız suyun içerisine biraz lavanta ya da gül yağı eklerseniz teniniz nemini kaybetmesini engellemiş olursunuz.

Birinden kaliteli ve muhteşem kokulu ürünleri en uygun fiyat sıralamaları ile Cimri.com’da bulabilirsiniz!