Duş almak en önemli ihtiyaçlar arasındadır. Hem rahatlatıcı hem de arındırıcı bir eylemdir. Üstelik de en sık yaptığımız işlemlerden biridir. Stresten uzaklaşmak, kendimizi daha dinç hissetmek için sıklıkla tekrar eder ve vücudumuzun rahatlayıp temizlenmesini sağlarız. Bu nedenle çok önem veririz.

  • DUŞ BAŞLIĞI HAKKINDA BİLMEMİZ GEREKENLER ?

    Duş alırken banyomuzda kullandığınız duş setleri arasında yerini alan duş başlıkları, kullanım alışkanlıklarınıza göre farklılıklar gösterebilir. Klasik ürünlerin yanı sıra modern tasarımlar taşıyan çok fonksiyonlu ürünler mevcut. Farklı banyo ürünleri, markaların değişik modelleri, taşıdıkları özellikler ile ilgi çekiyor. Artema, Tema, GPD, Grode, Hansgrode, E.C.A, Ar gibi bilinen markalara ait ürünler kaliteleri, ergonomik kullanım avantajları ve işlevsellikleriyle de tercih sebebi. Duş başlıkları değişik tasarımları ile farklılıklar sunuyor. 3 fonksiyonlu ve 8 fonksiyonlu gibi farklı sayıda işlev sunup, değişik basınçlarda ve genişliklerde su akışı sağlayarak vücut temizliği sağlarken aynı zamanda masaj keyfini de sizlere sunuyor. Masaj imkanı sağlayan duş başlıkları, vücuda terapi etksi sunarak kan akışını hızlandırır, yorgunluk ve stresi kolayca atabilmenizi sağlar.

  • ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

    Duş başlıkları türlerine göre, tepe, robot, mafsallı, sürgülü-mafsallı, askılı şeklinde ayrılabilir. Tepe modelli ürünler suyun sabit bir şekilde yukarıdan akmasını sağlar. Sürgülü sistemler, duş başlığının kişinin boyuna göre ayarlanmasına imkan tanır. Robot sistemler ise hem sabit tepe hem de sürgülü ayarlı duş başlıklarını bir arada sunarak işlevsel bir kullanım imkanı sağlıyor. Üstelik bu ürünleri hem duşakabinde hem de jakuzide rahatlıkla kullanabilirsiniz. İnce delikler içeren duş başlıkları su tasarrufu sağlayıp duş alırken suyu ekonomik olarak harcamanızı sağlar. Plastik duş başlıkları daha hafif ve ekonomik iken paslanmaz çelik kromaj boru ve krom yüzeyli duş başlıkları kaliteyi arayanlara pratik çözümler sunuyor. Üstelik tasarıma önem verenler için farklı renk seçeneklerine sahip ışıklandırmalar da barındırıyor.

  • Düşük basınçta bile mükemmel su akışı sağlayan montajı kolay ürünlere sitemiz güvencesi ile ulaşabilir ve karşılaştırmalı fiyat teklifleri ile en uygun fiyat avantajını yakalayabilirsiniz. Duş başlıkları Cimri.com farkı ile beğeninize sunuluyor.