track source
track source
 • Fissler Vitaquick Red 4.5 Lt Düdüklü Tencere
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Fissler Vitaquick Red 4.5 Lt Düdüklü Tencere ürününün 3 adet mağaza içerisinde en uygun fiyat aralığı 528.07 TL ile 916 TL arasında değişmektedir. Fissler Düdüklü Tencereler fiyatları ücretsiz kargo ve BKM Express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. En ucuz Fissler Vitaquick Red 4.5 Lt Düdüklü Tencere Fiyatları Cimri'de!
 • Mutfak Gereçleri
 • Düdüklü Tencereler
 • Fissler Düdüklü Tencereler
 • Fissler Vitaquick Red 4.5 Lt Düdüklü Tencere
Fissler

Fissler Vitaquick Red 4.5 Lt Düdüklü Tencere

Bu ürün 3 fiyat bulunduruyor.
http://www.n11.com

Fissler Vitaquick Red Düdüklü Tencere 4.5 Lt

Hayat Sana Gelir
Ücretsiz Kargo
2 Günde Kargo
En Ucuz
1.899,00 TL
https://www.ciceksepeti.com/

Fissler Vitaquick Red Düdüklü Tencere 4.5 Lt

Ücretsiz Kargo
3 Günde Kargo
En Ucuz
1.899,00 TL
https://www.buevin.com/

Fissler Vitaquick Red Düdüklü Tencere 4.5 Lt

Evinizde İhtiyacınız Olan Her Şey Buevin'de
Ücretsiz Kargo
En Ucuz
1.899,00 TL

Ürün Özellikleri

Fissler Vitaquick Red 4.5 Lt Düdüklü Tencere Özellikleri ve Detayları

 • Ana Özellikler
 • Hacim (Litre)4.5 lt
 • Ürün TipiTekli
 • MalzemeÇelik
 • Tek Elle Aç-KapatVar Var
 • Makinede YıkanabilmeBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Kapak TipiDüdüklü
 • Program SeçmeBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • İndüksiyon Ocak UyumuBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Buhar SepetiBelirtilmemiş Belirtilmemiş

Yorumlar

Fissler Vitaquick Red 4.5 Lt Düdüklü Tencere Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

01.10.2018Yazan:Editor Admin

Fissler Vitaquick Red 4.5 Lt Düdüklü Tencere

Fissler Vitaquick Red 4.5 Lt Düdüklü Tencere

Fissler markası, mutfak gereçleri alanında üretim yapıyor. Pişirme ekipmanlarından biri olarak bilinen düdüklü tencereler, uzun süre pişmesi gereken yiyeceklerin, kısa sürede pişirilmesi için kullanılıyor. Genellikle bakliyat ve et gibi besinlerde kullanılan düdüklü tencere, dışarısı ile teması keserek sadece kendi buharı içinde pişirme işlemi gerçekleştiriyor. Fissler Vitaquick Red model düdüklü tencere, 4.5 litre hacme sahip. Fissler marka düdüklü tencere, pişirme işlemine ayrılan zaman ve enerjiden tasarruf sağlamayı amaçlıyor. Fissler Vitaquick Red 4.5 lt düdüklü tencere hakkında detaylı inceleme yapmak için sayfayı olmaya devam edebilirsiniz.

Fissler Vitaquick Red 4.5 Lt Düdüklü Tencere Özellikleri

Fissler Vitaquick Red 4.5 lt düdüklü tencere özellikleri arasından pratik kullanımı ve tasarımsal faktörleri ile tercih edilen bir ürün haline geliyor. Özel alüminyum iç taban tasarımı sayesinde ocak üzerinden gelen ısının tüm tabana eşit bir şekilde dağılması sağlanıyor. Bu sayede tencere içerisinde pişen yemeğin her birinin aynı oranda pişme gösterdiği izleniyor. Taban, iki çelik yüzey arasında alüminyum alan olarak tasarlanıyor. Bu tasarım, kapsüllenmiş termik taban olarak adlandırılıyor. Taban tasarımı sayesinde Fissler marka düdüklü tencere, indüksiyon ocaklarda da kullanım uygunluğu sergiliyor. Tencerenin kilit sistemi, kapak üzerinde yer alan çıkıntının tencere kenarları ile birleşmesi sonucu oluşuyor. Kilit sistemi kapandığında ses duyuluyor. Bunun yanı sıra kapağın üst kısmında yer alan kırmızı gösterge yeşile dönüyor. Bu işlem sonrasında eşit basınç ayarı yapılmış kabul ediliyor. Patlama riskini ortadan kaldırmak için ani yüksek ısınma durumlarında tencere kapağının iç kısmında yer alan lastik bölümü otomatik olarak çıkarılıyor. Bu sayede fazla hava basıncı dışarı atılıyor. Dışarı atılan fazla hava basıncı sayesinde patlama yaşanmıyor. Fissler Vitaquick Red 4.5 lt düdüklü tencere kullanım alanında iki farklı pişirme yöntemi sunuyor. Tencerenin hassas ayarı genellikle sebze ve balık gibi besinlerin pişirilmesi için kullanılıyor. Yüksek ayar ise et ve sulu yemeklerde tercih ediliyor. Tencerenin kapağı üzerinden yemeğin pişme derecesi ve durumu kontrol ediliyor. Ayrıca tencerenin içerisinde minimum ve maksimum su kademesi göstergesi yer alıyor. Bu göstergeler sayesinde yemek suyunu ayarlamak kolaylaşıyor. Tencerenin saklama sırasında yer kaplamaması için sap kısmı çıkarılabilir formda üretiliyor. Bu tasarımı sayesinde kullanım sonrasında dolaba veya saklama alanına kolaylıkla yerleştiriliyor.

Fissler Vitaquick Red 4.5 Lt Düdüklü Tencere Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Pişirme ekipmanları alanında ürün seçimi yaparken genellikle ocak uyumluluğu, iç hacmi, tasarımı gibi faktörler dikkate alınıyor. Bu alanlarda kullanım kolaylığı sunan Fissler marka düdüklü tencere, hemen her tür ocak üzerinde kullanılıyor. 4.5 litre hacmi ile geniş kullanım alanı sunan tencere, patlama riskini de minimize ediyor. Fissler Vitaquick Red düdüklü tencere alırken dikkat edilenler arasında güvenlik kilidi ve sistemi de yer alıyor. Yüksek hava ve ısı basıncı ile pişirme sağlayan düdüklü tencerelerde patla ihtimali oluşuyor. Bu nedenle güvenlik sisteminin dikkatli bir şekilde araştırılması gerekiyor. Fissler Vitaquick Red düdüklü tencere güvenlik sistemi içerisinde ani durum kontrolü sunuyor. Yüksek ısı ve basınç birikmesi halinde tencerenin iç kapak lastiği düşürülüyor. Oluşan boşluktan yüksek hava tahliye ediliyor.

Fissler Vitaquick Red 4.5 Lt Düdüklü Tencere Fiyatları

Online alışveriş yöntemi ile araştırma yaparken Cimri.com’un geniş bilgi alanından ve kolay erişilebilir sisteminden yardım alabilirsiniz. Mutfak gereçleri alanında ürün modelleri arasında seçim yapmak ya da belli bir marka bazında ürün incelemek için kategorileri kullanabilirsiniz. Fissler düdüklü tencereler arasından ürün seçmek ve sipariş oluşturmak için markalar arasından seçim yapabilirsiniz. Fissler Vitaquick Red 4.5 lt düdüklü tencere fiyatlarını tek liste üzerinden görebilirsiniz. Bu liste sayesinde avantajlı rakamları kolayca fark edebilir, analiz grafiğindeki geçmiş dönem fiyatları ile karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com sistemi rehberliğinde almak istediğiniz alanda farklı ürün modellerini ve markalarını da görebilirsiniz. Ayrıca düdüklü tencere kampanyaları hakkında araştırmayı kısayollar üzerinden sürdürebilirsiniz. Fissler Vitaquick Red 4.5 lt düdüklü tencere indirimleri için indirimli ürünler kısayolunu kullanabilir, ya da fiyatı artan seçeneği ile indirimli fiyatları üst sıralara taşıyabilirsiniz. Ek olarak Fissler Vitaquick Red 4.5 lt düdüklü tencere kampanyalarından haberdar olmak için üründe alarm kurabilir ve bülten aboneliğine katılım sağlayabilirsiniz. Cimri.com inceleme sayfasındaki Fissler Vitaquick Red 4.5 lt düdüklü tencere yorumları sayesinde kullanım deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
WMF Perfect 4.5 lt Düdüklü Tencere
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery