Dolgu Topuk Ayakkabılar

Dolgu Topuk Ayakkabılar Fiyatları

357 Ürün gösteriliyor.
Dolgu Topuk Ayakkabılar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dolgu Topuk Ayakkabılar modelleri ve Dolgu Topuk Ayakkabılar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dolgu Topuk Ayakkabılar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Polaris, Pierre Cardin, Guess, Ayakland, Mammamia. 357 adet Dolgu Topuk Ayakkabılar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Dolgu Topuk Ayakkabılar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Dolgu Topuk Ayakkabılar markası:

En Çok İncelenen Dolgu Topuk Ayakkabılar Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Dolgu Topuk Ayakkabılar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 357 Dolgu Topuk Ayakkabılar modeli içerisinde en ucuz Dolgu Topuk Ayakkabılar fiyatı 43.22 TL iken, en yüksek Dolgu Topuk Ayakkabılar fiyatı 1385.37 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Dolgu Topuk Ayakkabılar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Dolgu Topuk Ayakkabılar fiyatı ise 249.27 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Dolgu Topuk Ayakkabılar Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
16
Adidas RUNFALCON Beyaz Erkek Koşu Ayakkabısı
Adidas RUNFALCON Beyaz Erkek Koşu Ayakkabısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Dolgu Topuk Ayakkabı

Bir kadının kıyafetlerini tamamlamak için kullandığı aksesuarların başında ayakkabılar gelir. Ayakkabı seçimleri ile kıyafetlerinizin tarzını değiştirebilir ve dilediğiniz ortama ayak uydurmak için çok daha kolay seçimler yapabilirsiniz. Her kadının dolabında birbirinden farklı ayakkabı seçeneğini bulabilir ve mevsimsel olarak uygun olan modelleri kıyafetlerinizin altına tercih edebilirsiniz. Ayakkabı seçenekleri içinde bir kadının zarafetini gösteren ve estetik bütünlüğünü sağlayan ayakkabı modelleri arasında topuklu ayakkabılar bulunur. Topuklu ayakkabılar da kendi içlerinde birbirinden farklı topuk özellikleri ve farklı modellerle yer alır. Bu modeller arasında kullanacağınız yer ve mevsime göre tercihler yapabilirsiniz. Topuklu modellerden vazgeçemeyen ancak rahatlık bakımından da konforu seven kadınların topuklu ayakkabı seçenekleri arasında dolgu topuk ayakkabıları tercih ettiğini görebilirsiniz. Dolgu topuk ayakkabı modelleri arasında hemen hemen her ortamda kullanabileceğiniz ayakkabıları bulabilirsiniz. Kış aylarında da bot ya da çizme modellerinde bulabileceğiniz dolgu topuk ayakkabı seçenekleri ile hem feminen görünebilir hem de bir topuklu ayakkabıya göre çok daha rahat hissedebilirsiniz. Sadece klasik topuklu ayakkabı modellerinde değil günlük ayakkabı ve spor ayakkabı modelleri arasında da dolgu topuk seçeneklerini bulabilirsiniz. 

Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Dolgu topuk ayakkabı çeşitleri her ne kadar klasik topuklu ayakkabı modelleri arasında gibi düşünülse de değişen moda algısı sayesinde birden fazla modeli bulabilir ve dilerseniz günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz. Dolgu topuk günlük ayakkabı modelleri arasında günlük kullanım sağlayan loafer modelleri de bulabilir ya da spor ayakkabı modellerini bulabilirsiniz. Ayak yapısına uygun bir şekilde ayağı anatomik olarak destekleyen modeller sunan dolgu topuk ayakkabı modelleri ile çok daha şık görünebilir ve günlük hayatınızı da aynı rahatlıkta sürdürebilirsiniz. Dolgu topuk spor ayakkabı seçenekleri ile spor ayakkabının rahatlığını hissederken son dönemlerde trend haline gelen spor ayakkabı modellerini tercih etmiş olabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların modellerin arasında bulabileceğiniz dolgu topuk ayakkabı seçenekleri arasında dolgu topuk sneaker modelleri arasında da farklı boyutlardaki topuk seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Düz taban ya da topuk kısmı belli olan modelleri tercih edebilir ve spor ayakkabının rahatlığına topuğun zarafetini katabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında dolgu topuk açık ayakkabı modellerini tercih edebilir ve dolgu topuğa en çok yakışan modelleri elde edebilirsiniz. Dolgu topuk denince akla gelen ilk modeller arasında yazlık açık ayakkabılar ve efil efil ince elbiseler gelebilir. Topuklu ayakkabının getirdiği feminen duruş ile bütünleşen kıyafetleriniz için dolgu topuk terlik ya da bantlı ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında rahatlığı ile bilinen babet ayakkabıların dolgu topuk modellerini de bulabilir ve hafif yükseklik katan bu modeller sayesinde çok daha soft görünebilirsiniz. Yumuşak ve hafif olan babet seçeneklerini topuklu modelleri ile trend hale getirebilirsiniz. Dolgu topuk kapalı ayakkabı modellerini de mevsimsel olarak daha soğuk havalar için tercih edebilirsiniz. Bot, çizme gibi modellere ek olarak ayağın üst kısmını kaplayan bilekte biten dolgu topuk ayakkabı modellerini de bulabilirsiniz. Şeffaf dolgu topuk ayakkabı modelleri ile de son dönemlerde minimal bir stil benimseyenlerin tercih ettiği modelleri bulabilirsiniz. Taban ve topuk kısmı tek renk olarak üretilen ve üst kısmında bantlarının şeffaf olduğu bu modellerle tüm renk ve model kıyafetleriniz için uyumu yakalayabilirsiniz. Ayakkabı seçimlerinde ayak sağlığına önem veren kadınların tercihleri arasında da dolgu topuk ortopedik ayakkabı seçeneklerini bulabilirsiniz. Ayakkabı tabanının gün içerisinde ayağınızın şeklini alması ile ayağınızın destek görmesi gereken yerlerini destekleyen ortopedik ayakkabı seçeneklerini tercih edebilirsiniz. 

Dolgu Topuk Ayakkabı Fiyatları

Dolgu topuk ayakkabı fiyatlarını değerlendirirken öncelikle ayakkabının markasına dikkat etmelisiniz. Hemen hemen tüm ayakkabı seçenekleri için fiyatların belirlenmesinde etken olan ilk faktör arasında ayakkabıların modeli gelir. Marka özelliklerinden sonra ayakkabı fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan faktörler ise kalite olarak karşımıza çıkar. Ayakkabı üretiminde kullanılan malzemeler ve kullanılan detayların kalitesi ve özellikleri de fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Örneğin modelde kullanılan kemer detayları, varsa tokaları ve taş ya da süsleme gibi detayları fiyatlandırmada dikkate almalısınız. Ayakkabının üst kısmında kullanılan modelin derinin özellikleri de fiyatlandırmada önemli etkenler arasındadır. Ayakkabı modelinin tasarımı da önemli detaylar arasındadır. Dünyaca ünlü markaların ünlü tasarımcılarının ürettiği modeller için ödediğiniz rakamlar ile yerel markaların ya da butiklerin üretimlerinin aynı olmadığını görebilirsiniz. Ayakkabının mevsim olarak değerlendirmesini de yapabilirsiniz. Yine kullanılan malzemelerin de kalitesine bağlı olarak değişen seçenekler arasında klasik ayakkabı ya da yazlık ayakkabı seçenekleri ile kıyaslandığında bot ve çizme modellerini daha yüksek rakamlarla bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi altında aradığınız tüm ayakkabı çeşitlerini cimri.com adresinde bulabilir ve alışverişlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. 

Dolgu Topuk Ayakkabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Dolgu topuk ayakkabı modellerini inceleyerek en doğru kararları verebilir ve çok uzun ömürlü ve sağlıklı kullanımlar elde edebilirsiniz. Eğer topuklu ayakkabı kullanmayı seviyorsanız ve uzun süre ayakta kullanacaksanız dolgu topuk ayakkabı seçerek çok daha rahat seçeneklere ulaşabilirsiniz. Kadınlar topuklu ayakkabı giymeye çalıştıkları ilk zamanlarda kolay denge sağlamak ve ayaklarının rahat etmesini sağlamak için dolgu topuk kullanmayı tercih edebilirler. İnce topuk ayakkabı seçeneklerine göre çok daha rahat kullanılan ve aynı zamanda ayağı yormayan dolgu topuk modelleri ile topuklu ayakkabı modellerine alışmaya başlayabilirsiniz. Genel anlamda dolgu topuk ayakkabı modelleri arasında spor ayakkabı ve günlük ayakkabı modellerini de bulabileceğinizi bilmelisiniz. Bu anlamda kullanım alanına karar vererek tercihlerinizi yapabilirsiniz. Özellikle spor ayakkabı modellerine karar verirken bu modelleri günlük hayatta kullanabileceğinizi bilmelisiniz. Spor yapmak için çok uygun olmayan bu modellerin sadece tasarım açısından değerlendirildiğini  göz önünde bulundurmalısınız. Mevsimsel olarak kullanım koşullarına karar vererek uygun modellerle hem sağlıklı hem de uzun ömürlü seçimler yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery