track source
track source
track source

Doğal Taşlı Bilezikler

Doğal Taşlı Bilezikler Fiyatları

109 Ürün gösteriliyor.
Doğal Taşlı Bilezikler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Doğal Taşlı Bilezikler modelleri ve Doğal Taşlı Bilezikler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Doğal Taşlı Bilezikler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Avon, Chavin, Ejoya, Solfera. 109 adet Doğal Taşlı Bilezikler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Zuk Collection 10216 Siyah Doğal Taş Kuvars Ve Onikstaşlı Smart Look Bileklik

Zuk Collection 10216 Siyah Doğal Taş Kuvars Ve Onikstaşlı Smart Look Bileklik

Zuk Collection 10066 Beyaz Renk Doğal Taş Mat Kristal Kuvars Glamorous Black Bileklik

Zuk Collection 10066 Beyaz Renk Doğal Taş Mat Kristal Kuvars Glamorous Black Bileklik

Zuk Collection 10146 Karışık Renk Doğal Taş Jasper Colorful Pieces Bileklik

Zuk Collection 10146 Karışık Renk Doğal Taş Jasper Colorful Pieces Bileklik

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Doğal Taşlı Bilezikler Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Doğal Taşlı Bilezikler markası:

En Çok İncelenen Doğal Taşlı Bilezikler Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Doğal Taşlı Bilezikler Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 109 Doğal Taşlı Bilezikler modeli içerisinde en ucuz Doğal Taşlı Bilezikler fiyatı 17.9 TL iken, en yüksek Doğal Taşlı Bilezikler fiyatı 888.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Doğal Taşlı Bilezikler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Ekim 2021 tarihinde ortalama Doğal Taşlı Bilezikler fiyatı ise 63.23 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Doğal Taşlı Bilezikler Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Doğal Taşlı Bilezik

Takı dünyasını yakından takip edenler farklı modelleri ve tasarımları kendi stili ile buluşturmayı severler. Eski tarihlerden bu yana takıların verdiği mesajlar ve toplum tarafından karşılanan anlamları oldukça çeşitlidir. Takılar önceden statüyü, toplumdaki yerinizi ve öneminizi hatta ilgi alanlarınızı belirten aksesuarlar olarak karşınıza çıkabilir. Yapılan kazılarda ve mezarlarda elde edilen ziynet eşyaları, takılar bu durumun kanıtı olarak sunulur. Günümüzde de takılar farklı tarzlarda tasarlanarak kullanıcının stilini ortaya çıkarır. Ayrıca farklı kıyafet kombinlerine eşlik eden takılar, şıklığın tamamlayıcı aksesuarları olarak bilinirler. Günümüzde en çok tercih edilen takılar, belli markaların tasarımları göz önünde bulundurularak seçilir. Markalar trend modelleri tasarlarken, kullanıcıların talepleri doğrultusunda üretim gerçekleştirir. Son zamanlarda sıklıkla kullanılan ve büyük ilgi gören modellerin çoğunluğunu doğal taşlar oluşturur. Doğal olmayı her zaman daha çok tercih edenler, bu taşların taşıdıkları anlamları da önemserler. Uzmanlar her doğal taşın farklı bir soruna çözüm olduğu ve iyileştirme güçleri bulunduğunu ifade ederler. Doğal taşlı bileklikler bu tür sorulara yanıt bulmak ve farklı, şık görünmek amacıyla sıklıkla tercih edilir.

Doğal Taşlı Bilezik Modelleri

Doğal taşlar günümüzde artan talepler ve ilgi doğrultusunda her geçen gün yenilenerek ve çeşitlenerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Her doğal taşın özelliği ve taşıdığı anlam farklılık gösterir. Tüm bu özellikler detaylı bilgiler bütününe gereksinim duyar. Burçlar, yaş aralıkları, kişilik özellikleri taşların seçiminde etkin rol oynar. Doğal taşlı bileklik modelleri erkekler ve kadınlar için farklı özelliklerde tasarlanabilir. Doğal taşlı bileklik erkek modelleri tok renkler ve duruşları ile her tarza hitap eden geniş yelpazeye sahiptir. Kahverengi ve toprak tonlarının diğer aralıkları, yeşil ve mavi renkler ilgi gören tonlar arasında yerini alır. Siyah renkte üretilen bileklikler ise tüm zamanların vazgeçilmezi olarak tercih edilir. Takılar, kadınların dünyasında da ayrı bir yere ve öneme sahiptir. Günlük hayatlarında ve özel zamanlarında farklı takı tercihinde bulunan kullanıcılar doğal taşlı bileklik bayan modellerinde aradıkları tüm özellikleri farklı seçenekleriyle bulabilirler. Doğal taşlı bileklik modelleri üretildiği malzemeye göre farklı kategorilere ayrılır. Altın ürünlerin zamansızlığından vazgeçmeyen kullanıcılara özel doğal taşlı altın bileklik modelleri tavsiye edilir. Altının şıklığı ve ışıltısı doğal taşlar ile buluştuğunda ortaya zengin bir görünüm çıkar. Rengarenk doğal taşların kıymetli ürünler ile sentezi, kişiye kendini özel hissettirmeye yeter. En çok tercih edilen takı türlerinden biri bileklik ve bileziklerdir. Hem günlük hayatta hem de özel zaman dilimlerinde uyum sağlaması, bileklik tercihini bir hayli artırır. Dilerseniz sade görünümü ile dilerseniz ışıltılı ve hareketli stili ile birçok seçeneğe birden sahip olabilirsiniz. Farklı ortamlarda dilediğiniz görünümü elde etmek ve imzanızı atmak adına takıların zarafetinden yararlanabilirsiniz. Altın kadar tercih edilen bir diğer önemli malzeme ise gümüştür. Doğal taşlı gümüş bilezik ile elegan bir görünümü tek hamlede yakalarsınız. Birçok farklı tarza uyum sağlayabilen gümüş ürünler gerek günlük hayatın hızlı akışında gerekse özel anların öne çıkardığı ışıltılı dakikalarda sevilerek taşınan aksesuarlar arasında yerini alır. Doğal taş bilezik ile hem farklı sorunlara çözüm bulabilir hem de günlük hayatınızı daha renkli ve canlı kılabilirsiniz.

Doğal Taşlı Bilezik Fiyatları

Takı fiyatları farklı tasarımlara ve modellere göre büyük değişiklik gösterir. Kullanılan malzemenin altın, gümüş ya da farklı taşlardan elde edilmesi, aksesuarların büyüklüğü ve ağırlığı fiyat konusunda söz sahibi olan ana etmenlerdir. Ayrıca takı dünyasının ışıltısını elinde tutan doğal taşların taşıdıkları özellikler, doğada bulunma halleri ve miktarları, işlenmesi sırasında harcanan emek fiyat aralıklarının belirleyici unsurları arasında yerlerini alırlar. Doğal taşlı bileklik fiyatları belirli haftalarda ve özel zamanlarda indirim ve kampanya uygulamaları sayesinde daha düşük fiyat ile beğeninize sunulabilir. Bu tür kampanyalardan ve fırsatlardan yararlanmak için Cimri. Com sitesinde yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Sitede yer alan filtreleme özelliği ürün hakkında merak ettiklerinizi kısa sürede öne çıkarmanıza yardımcı olur. Ürünle ilgili değerlendirmeleri ve yorumları da gözden geçirerek kısa sürede bileklik ve takı dünyası ile ilgili hazine değerinde ayrıntılara sahip olabilirsiniz. Farklı yaş aralığındaki kullanıcılara da hitap eden doğal taşlı takılar dilediğiniz tasarımlarda, büyüklüklerde ve özelliklerde bulunabilir. Tarzınızı ön plana çıkaran detayları ile büyülü dünyasında har stil sahibini davet eder.

Doğal Taşlı Bilezik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Takı dünyasında farklı seçeneklerde bulunan ürünler tarzınıza ve kullanım alanlarınıza göre seçilebilir. Öncelikler takıların büyülü dünyası sizin için ne ifade ediyor? Bu soruyu stilinizle örtüşecek biçimde cevaplandırmanız gerekir. Günlük hayat için hem çıkarmayacağınız hem zorlanmadan kullanacağınız bir ürün arıyorsanız daha pürüzsüz modellere yönelebilirsiniz. Böylece kullanımda pratiklik sağlamış olursunuz. Kullanım alanınız şık bir yemek ve davetler ise ışıltınızı yansıtmak için güzel bir zamanlama daha geldi demektir. Kendini gösteren ve sizi yansıtan modeller, tasarımlar tercih edebilirsiniz. Takılarınızda herhangi bir tamirat gerektiğinde yetkili kişilere yönelmeniz yerinde olur. Aksi takdirde ürüne zarar verebilir ve dönüşü olmayana deformasyonlara sebebiyet verebilirsiniz. Ürünleri parlatılması işleminde de aynı durum söz konusudur. Kulaktan dolma bilgilerle evde hazırladığınız karışımlar bilekliklerinize zarar verebilir ve daha çok kararma meydana gelebilir. Bu gibi durumların önüne geçmek için yetkililere yönelmek ideal bir seçim olur. Doğal taşlı bileklik çeşitleri tercihleriniz doğrultusunda tasarlanır ve üretilir. Severek kullanmak istediğiniz modelleri kolaylıkla temin edebilir ve farklı tasarımlarla stilinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery