track source
track source
track source

Rocs Diş Macunları

Rocs Diş Macunları Fiyatları

139 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Organik

Rocs Diş Macunları

Rocs Diş Macunları fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Rocs Diş Macunları ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Rocs Diş Macunları Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Rocs Diş Macunları incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • 3M Cep Telefonu Kılıfı
 • Bayındır Not Defteri & Bloknot
 • Artolex Ahşap Tablo
 • Kitap Müzik
 • Omsaline Oto Ayna Aksesuarı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Rocs Diş Macunları fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Rocs

  Sıkça Sorulan Sorular

  2022 yılı Rocs Diş Macunları Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  28 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 139 Rocs Diş Macunları modeli içerisinde en ucuz Rocs Diş Macunları fiyatı 29.9 TL iken, en yüksek Rocs Diş Macunları fiyatı 200.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Rocs Diş Macunları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Rocs Diş Macunları fiyatı ise 46.46 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Rocs Diş Macunları Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Rocs Diş Macunu

  Pek çok rahatsızlığın temel kaynaklarından birini oluşturan ağız, diş ve diş eti hastalıkları, etkili ağız ve diş temizliği ile önlenebilir. Ağız ve diş temizliğine gereken önemi vermek, sindirim sistemi sağlığı kadar yemeklerden alınan lezzet ve haz üzerinde de büyük oranda etki eder. Tabii sağlıklı, beyaz ve pürüzsüz dişlere sahip olmak, etkili imaj ve özgüven açısından bir o kadar önem taşır. Öte yandan bakterilerin neden olduğu ağız kokularının üstesinden gelerek sosyal diyaloglarda arzu edilen iletişim başarısına erişmek mümkün olur. Sağlıklı dişler ve bedene sahip olurken aynı zamanda imaj açısından önemli olan etkili diş temizliğine erişmek isteyen pek çok kullanıcı için doğru diş macunu seçimi önem taşır. Doğru diş macunu arayışlarına Rocs ile elveda diyen pek çok kullanıcı, bu anlamda tatmin sunan neticelerin sahibi olur. Tabii bunun için Rocs diş macunu çeşitleri arasından olası ağız, diş ve diş eti problemleriniz, aynı zamanda etkili imaj beklentilerinize hitap eden formülü tercih etmek gerekir.

  Rocs Diş Macunu Çeşitleri

  Etkisi klinik testlerle kanıtlanan ve aynı zamanda pek çok ödülün de sahibi olan Rocs diş macunu çeşitleri, dünyanın önde gelen doğal diş macunu formülleri arasında yer alır. Doğal hammadde kullanımıyla ve yine doğal üretim teknikleriyle üretilen tüm formülleri, zengin içeriği ve beden sağlığına olumlu katkı sunan tabii halleriyle güven kazanır. Üstelik etkili macun formüllerini kalitesiyle adından söz ettirmeyi başaran Rocs diş fırçası ailesiyle destekleyerek ağız ve diş bakımınız konusunda kapsamlı bir çözümler bütününe erişmenizi sağlar. Rocs diş macunları, bu anlamda ağız ve diş sağlığı kadar etkili bakım ve koruma çözümleri arasında da ilk sıralarda gelir. Farklı diş ve ağız problemleri ve dolayısıyla farklı taleplere sahip tüm kullanıcılarını memnun etmeyi başaran Rocs’un sahip olduğu ürün yelpazesi de bir o kadar zenginlik gösterir. Farklı kullanıcı beklentilerine yönelik olarak geliştirilen Rocs diş macunları arasında çocuklar ve yetişkinler için tasarlanan diş macunu formülleri bir arada yer alır.  0-3 yaş, 3- 7 yaş, 6- 12 yaş, 12- 18 yaş ve 18 yaşından büyük yetişkinler için üretilen diş macunu kategorilerinin her biri kendi sınıfında onlarca farklı seçenek barındırır. Bu sayede farklı beklentiler ve bünyesel özellikler içerisinde olan kullanıcılarına hitap eden Rocs doğal bakım ve hijyen formülleri arasında ihtiyaçlarınıza yanıt veren seçeneklere kolaylıkla erişebilirsiniz. Örneğin; 0-3 yaş çocuklarınızın gereksinimleri açısından ideal bir diş macunu arıyorsanız; Huş ağacı ve papatya özlerinden doğal olarak üretilen, aynı zamanda doğal bir prebiyotik olan Rocs kırmızı diş macunu formülünü tercih edebilirsiniz. Bu sayede çocuklarınızın diş sağlığı ve ağız içi mikroflorasını korurken diş çıkarma sırasında oluşan huzursuzluğu azaltan etkili bir formüle erişmek mümkün olur. Üstelik yanında bir de 0-3 yaş çocukların diş, diş eti ve ağız yapısı açısından ideal olan kırmızı Rocs diş fırçasına erişebilirsiniz. Rocs diş macunları dünyasında erişebileceğiniz bir diğer zenginliği ise farklı gramaj seçenekleri oluşturur. Böylelikle formülasyon özellikleri ile birbirinden farklılaşan Rocs diş macunları arasında kullanım oranınız ve anlık bütçenize uygun alternatiflere de rastlayabilirsiniz.

  Rocs Diş Macunu Fiyatları

  Rocs diş macunu formülleri; düşük sıcaklık ve yüksek basınçta kaynatma teknolojisi ile üretilen, standart diş macunlarından 4 kat daha uzun üretim evresi geçiren ve böylelikle etkisini koruyan formülüyle avantaj sunar. Dayanıklı yapısıyla kazandığı beğeniyi uygun fiyatlarıyla destekleyen Rocs diş macunları, aynı oranda sergilediği fiyat çeşitliliği ile de avantaj sahibi olmanızı mümkün kılar. Rocs diş macunu fiyatları üzerinde oluşan çeşitliliğin temel etkenleri olarak ürün özellikleri ve gramajları öne çıkar. İçeriğinde barındırdığı bileşenler ve etkileri ile farklılaşan formüllerde karşınıza çıkan fiyat değerleri de farklı olur. Aynı şekilde Rocs diş macunu 75 ml seçenekleri ile 30 ml, 60 ml, 35 ml gibi ölçü çeşitleri arasında da fiyat farklılığı doğar. Satış noktaları arasında değişen fiyat değerleri ise tercih ettiğiniz Rocs ürününe farklı fiyatlarla erişemenizi sağlayarak kar fırsatı sunar. Tabii bunun için fiyat araştırmaları konusuna gerekli özeni gerektirmek gerekir. Bu aşamada pratik fiyat araştırma sitesi cimri.com’u tercih ederek en yüksek kar oranı teklifini sunan satış noktası bilgilerine saniyeler içerisinde erişebilir, alımlarınızı en yüksek kar oranıyla tamamlayabilirsiniz.

  Rocs Diş Macunu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  SLS, florür, yapay renklendirici gibi kimyasallar içermeyen doğal formülleriyle ilk kullanımdan itibaren etkili sonuçlar sunan Rocs diş macunlarının her biri farklı etkiler taşır. Çürük veya diş taşı önleme, diş beyazlatma, diş eti bakımı gibi uygulamalarla öne çıkan seçenekler ile kapsamlı ağız ve diş bakım imkanı sunan seçenekler arasından ideal tercihi yapmak yarar sağlar. Bu nedenle alımlarınız sırasında ilk olarak ağız ve diş problemleriniz ile elde etmek istediğiniz sonuçları göz önünde bulundurmanız gerekir. Kullanım amacı kadar kullanım oranı ve kullanacak olan kişi sayısının da önemli olduğu alışveriş deneyimlerinizde doğru gramaj kararını vermek, zaman ve enerji tasarrufu sağlamak adına önemli olur. Örneğin Rocs diş macunu 60 ml çeşitleri, minimum iki kişilik bir aile için ideal gramaj seçenekleri arasında gelir. Öte yandan Rocs diş macunları, farklı yaş aralıklarının kullanımı açısından ideal olacak biçimde üretilir. Bu nedenle alım kararlarınızı vermeden önce macun çeşitlerinin hitap ettiği yaş aralığını dikkate almak gerekir. Aktif bileşenlerinde sergilediği etkinlik becerisi ile beğeni kazanan Rocs formüllerinin içeriğine dikkat etmekse kullanımından haz alabileceğiniz seçeneklere erişim sağlar. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery