Marka
İrya
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

DİŞ FIRÇALIKLAR NE İŞE YARAR?

Sağlıklı dişlere sahip olabilmek adına diş fırçalarımızı hijyenik olarak koruyabilmek çok önemli bir konudur. Günümüzde bir çok model alternatifi olan ürünler üretilmiştir. Diş fırçalarının temiz ve hijyenik olması demek, ağız ve dişlerimizin sağlıklı olması demektir. Bu yüzden fırçalarımızı saklarken hijyenik olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu ürünleri alırken çeşitli alternatifler, cimri.com sitesi üzerinen incelenebilir.

Diş fırçaların için ürün alımında hijyene önem vermeliyiz. Bu sebepten dolayı birinci alternatif olarak bulaşık makinesinde yıkanabilen ürünler tercih edilebilir. Bunun yanında süzgeç şeklinde olup tortu bırakmayan ürünler da mevcuttur. Diş fırçalık temizliğinde uygulanabilecek diğer bir yöntem ise bir miktar çamaşır suyuna, su ekleyip, diş fırçalık içine döküp, diş fırçalarını da içine koyarak 1 saat kadar bekletmektir. Bu sayede, diş fırçalık ve diş fırçasının sapı içinde biriken su nedeniyle oluşan bakteri ve mikroplar da giderilmiş olur. Su, diş fırçalığının yarısına kadar doldurulabilir.

Diş Fırçalıkları Modelleri Nelerdir ?

Diş fırçalıklar, banyo dekorunuza göre seçilebilir. Genellikle lavabo yanında bulunan sabunlukla uyumlu ürünler tercih edilir. Ürün kullanımında farklı alternatifler düşünülmüştür. Şöyle ki; fazla yer kaplamasını istemeyenler, kalabalık aileler, yalnız yaşayan bireyler, göz zevkine önem veren kişiler için modeller ve tasarımlar mevcuttur. Bunlar markalarına ve kullanılan malzemelere göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin, vakumlu diş fırçalıkları en çok tercih edilenler arasında gösterilmektedir. Bunun sebebi ise, duvarı delmeye gerek kalmadan monte edilebilmesidir.Çocuklar için de ayrıca farklı ürün modelleri mevcuttur. Çocukların ilgisini çekmek, diş fırçalamaya teşvik etmek için bu fırçalık modellerinin üzerinde çizgi film karakterleri, renkli neşeli karakter resimleri bulunmaktadır. Özellikle anaokullarında, çocukların diş fırçalaması teşvik edilmektedir. Anaokulu diş fırçalıkları çocuklar için üretilir. İrya, Artema, Primanova, Çelik Banyo, Tekno-Tel, Orka, Inverno markalı ürün alternatifleri, en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde mevcuttur. Beğendiğiniz ürünler üzerindeki, ‘fiyat alarmları’ sekmesini aktif konuma getirdiğinizde, fiyat düşüşleri ve indirimlerden hızlıca haberdar olabilirsiniz. Cimri.com sitesi, ürünleri seçerek fiyat karşılaştırmaları yapmanıza olanak sağlar.