track source
track source
  • Sıgnal Sensıtıve Ultra Reach Diş Fırçası
  • Sıgnal Sensıtıve Ultra Reach Diş Fırçası
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Sıgnal Sensıtıve Ultra Reach Diş Fırçası ürününün 3 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Signal Diş Fırçaları fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Sıgnal Sensıtıve Ultra Reach Diş Fırçası yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Signal

Sıgnal Sensıtıve Ultra Reach Diş Fırçası

Ürün Özellikleri

Sıgnal Sensıtıve Ultra Reach Diş Fırçası Özellikleri ve Detayları

  • Genel Özellikler
  • Cihaz TipiManuel Diş Fırçası
  • Kullanıcı TipiYetişkin
  • RenkPembe
  • Fırça TipiEkstra Yumuşak
  • Teknik Özellikler
  • Mod SayısıYok Yok

Yorumlar

Sıgnal Sensıtıve Ultra Reach Diş Fırçası Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

28.04.2021Yazan:Editor Admin

Sıgnal Sensıtıve Ultra Reach Diş Fırçası

1982 yılında hizmete giren Signal, Unilever tarafından üretiliyor. Signal, ürettiği diş fırçaları ve diş macunları ile dikkat çekiyor. Signal farklı teknolojilerdeki diş fırçaları ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçası, yumuşak fırçaları sayesinde dişleri kolay bir şekilde temizleyerek, kullanıcıları rahatsız etmiyor. İnce ve eğimli kısmı ile Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçası zor ulaşan yerlere pratik bir şekilde ulaşarak ergonomik bir diş fırçası deneyimi sunuyor. Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçası diş eti ve dişlere zarar vermeden fırçalıyor. Cimri.com rehberliğinde Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçası incelemesini konforlu bir şekilde yapabilirsiniz.

Signal Sensitive Ultra Reach Diş Fırçası Özellikleri

Tasarımı ile dikkat çeken Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçası özellikleri ile de kullanıcıların tercih sebebi oluyor. Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçası yumuşak kılları sayesinde dişlere zarar vermiyor. İnce ve eğimli tasarımı sayesinde Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçası zor ulaşılan yerlere kolay bir şekilde ulaşıyor. Böylece Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçası ağzın her bölgesine ulaşarak, hijyeni buralara da taşıyor. Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçasının iç iskelet kısmı metal parçadan oluşuyor. Bu parça sayesinde Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçası oldukça dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor. Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçasının kılları diş aralarına erişerek buradaki yemek artıkları temizliyor. Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçası hassas diş ve diş etine sahip kullanıcılar için özel olarak tasarlanıyor. Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçası klinik araştırmalarında günde 2 defa kullanılması sonucunda yaklaşık %15 plak giderme oranına sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıca evlerde kolay bir şekilde kullanabileceğiniz Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçasının yanında yer alan fırça başlığı ile seyahatlerinize de entegre edebiliyorsunuz. Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçasının tasarımı ünlü araba markası Ferrari’nin tasarımcısı Farina tarafından yapılması ile dikkat çekiyor.

Signal Sensitive Ultra Reach Diş Fırçası Fiyatları

Diş fırçası arayışında olan kullanıcılar aradaki özelliklerdeki diş fırçasının fiyatlarını araştırarak, halihazırda alacağı bu üründen tasarruf sağlıyor. Bu bağlamda Cimri.com rehberliğinde fiyat araştıramlarınızı konforlu ve pratik kılabilirsiniz. Aynı şekilde incelemekte olduğunuz Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçası fiyatları içinde Cimri.com rehberliğinden destek alabilirsiniz. Böylece Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçası fiyatlarını tek bir web sayfasında listeleyebilir, bu fiyatlar arasında uygun olan seçeneği kolayca fark edebilirsiniz. Uygun seçeneğin üzerinde yer alan “Mağazaya Git” butonuna pratik bir şekilde tıklayabilir ve ilgili mağazaya anında yönlenebilirsiniz. Cimri.com üzerinde yer alan fiyat değişim grafiği sayesinde Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçasının son 90 gün içerisindeki fiyat değişimlerine göz atarak buna göre alışverişinizi şekillendirebilirsiniz.

Signal Sensitive Ultra Reach Diş Fırçası İndirim ve Kampanyalar

İndirim ve kampanya fırsatları online alışverişler için ekonomik sonuçlar doğuruyor. Ancak yüzlerce mağazanın indirim ve kampanya bilgilerine erişmek oldukça zahmetli olabiliyor. Bu mantıkla Cimri.com yüzlerce online mağazanın Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçası indirimleri ve kampanyalarını tek web sitesi üzerinde kullanıcılarına sunuyor. Söz konusu avantaj sayesinde zaman kaybı yaşanmazken, konforlu bir araştırma süreci geçirebilirsiniz. Cimri.com web sitesi üzerinde yer alan İndirimli Ürünler, Kampanyalar ve Günün Fırsatları sayfaları ile milyonlarca ürünün uygun fiyat seçeneklerini bulabilir, bütçe tasarrufunu mümkün kılabilirsiniz.

Signal Sensitive Ultra Reach Diş Fırçası Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Diş fırçası satın almadan önce özelliklerini detaylı bir şekilde araştırmak oldukça önemli oluyor. Bu mantıkla diş fırçası alışverişlerinden önce Cimri.com rehberliğinde ürün araştırması yaparak, alacağınız üründen tasarruf sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde incelemekte olduğunuz Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçası hakkında tüm detaylı bilgiye Cimri.com rehberliğinde pratik ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Signal Sensitive Ultra Reach diş fırçası yorum bölümü ile söz konusu ürünü satın alan diğer kullanıcıların deneyimlerinden pratik bir şekilde yararlanabilirsiniz. Ayrıca Cimri.com üyelik işlemlerini tamamlayarak, diğer ihtiyaçlarınızı favori listenize ekleyebilir, bu favori listenizdeki ürünlerin indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery