track source

Dijital Video İşleme

Dijital Video İşleme Fiyatları

9 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    anakart
Dijital Video İşleme fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dijital Video İşleme modelleri ve Dijital Video İşleme fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dijital Video İşleme kategorisinde en favori markalar şu şekilde: S-Link, Zoom, Avermedia, Elgato, Anycast. 9 adet Dijital Video İşleme fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

En uygun fiyatlı Avermedia, Videohome, Dazzle ve V-Gear marka dijital video işleme seçeneklerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Dijital Video İşleme Nedir?

Görüntü çeşitleri farklı cihazlarla elde edilir. Akıllı telefonlar, tabletler, kameralar ve daha birçok farklı kayıt cihazı görüntü üretmeye yardımcı olmaktadır. Bunları izleyebildiğimiz ekranlar da aynı şekilde çok çeşitlidir. Bilgisayar, televizyon, tablet, telefon ve yine burada saymadığımız birçok cihaz bu konuda kullanılmaktadır. Sinyalin kayıt edici ve ekran arasında yansıtılması ve işlenmesi bir dönüştürme gerektirir. Bu sinyal aktarılmalı ve tekrar dönüştürülerek izlenebilmeli ve hatta işlenebilmelidir. Burada video kartları, capture kart (card), video kayıt cihazı gibi dönüştürücüler kullanılır. Eğer video kartınız yeteri kadar iyi değilse, yüksek çözünürlüklü ve büyük video dosyalarınızı ekranda izleme fırsatı bulamayacağınız gibi cihazlar ya da dosyada bozulma ile karşı karşıya da kalabilirsiniz. En ucuz video kartı ve en ucuz capture card karşılaştırması yaparken, mutlaka bilgisayarınızın özelliklerini ve kullanacağınız videoların çeşidini göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır. İhtiyacınızı tam olarak karşılayacak ve mümkün olduğunca uzun süre kullanabileceğiniz seçenekler için öncelikle ihtiyaç düzeyinizi belirlemeniz faydalı olacaktır.

Dijital Video işleme ürünleri nelerdir?

Video kartı, işleme ürünleri içinde en çok konusu geçen üründür. Video kartı desteklemiyor problemi ise birçok kişinin başına gelmiştir. Yeni bir oyun alındığında ya da yüksek bir video izlenmek istendiğinde; görüntünün takılması, dosyanın açılmaması ya da bir uyarı ile karşılaşmayı kimse istemez. Böyle bir durumda video kartınızı değiştirmeniz gerekecektir. Bu durumla karşılaşmadan önce, video kaydediciniz, özellikle de aksiyon kamerası ise üzerinde nasıl bir dijital video işleme ürünü gerektireceği yazmaktadır. Buna dikkat ederek elinizdeki sistemin yeterli olup olmadığına karar verebilirsiniz. Bu bilgiler oyunların arka kapağında da yazmaktadır.

Video kartı fiyatları ne kadardır?

Bilgisayarınızda her türlü çözünürlükte ve büyüklükte videoları, güvenle açıp işleyebilmenizi sağlayacak dijital video işleme seçeneklerini, cimri.com sitesinde, bilgisayar ve yazılımlar kategorisi altında yer alan,dijital video işleme seçeneğini görüntüleyebilir; ürünleri listeleyebilir; fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.

https://www.cimri.com/dijital-video-isleme

track source
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play