track source
track source
 • Casio CDP-135BK Dijital Piyano
 • Casio CDP-135BK Dijital Piyano
 • Casio CDP-135BK Dijital Piyano
 • Casio CDP-135BK Dijital Piyano
 • Casio CDP-135BK Dijital Piyano
 • Casio CDP-135BK Dijital Piyano
 • Casio CDP-135BK Dijital Piyano
 • Casio CDP-135BK Dijital Piyano
 • Casio CDP-135BK Dijital Piyano
 • Casio CDP-135BK Dijital Piyano
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Casio CDP-135BK Dijital Piyano ürününün 0 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Casio Dijital Piyanolar fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Casio CDP-135BK Dijital Piyano yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Casio

Casio CDP-135BK Dijital Piyano

Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.

Ürün Özellikleri

Casio CDP-135BK Dijital Piyano Özellikleri ve Detayları

 • Ana Özellikler
 • Tuş Sayısı88 Adet

Yorumlar

Casio CDP-135BK Dijital Piyano Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

27.04.2021Yazan:Editor Admin

Casio CDP-135BK Dijital Piyano

1946’da kurulan Casio, kol saatleri, hesap makineleri, müzik aletleri gibi birçok ürün üretiyor. Müzik aletleri arasında dijital piyano da üreten Casio, CDP-135BK modelinde 88 adet tuş bulunduruyor. 1 adet pedalı olan Casio piyano, hoparlör ve kulaklık girişini de içeriyor. Bluetooth ya da dijital ekranı olmayan üründe, USB bağlantı seçeneği bulunuyor. 10 adet ses sayısı bulunan Casio CDP-135BK piyano incelemesi için Cimri.com’u kullanabilirsiniz. Ürünün özelliklerini ve fiyatlarını öğrenebilir, benzer modellerle karşılaştırabilirsiniz.

Casio CDP-135BK Dijital Piyano Özellikleri

Casio USB’li piyano özellikleri ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Dijital bir piyano olan Casio CDP-135BK, 88 adet tuş barındırıyor. 1 adet pedalı olan piyano pedal fonksiyonu olarak damper özelliğini taşıyor. Hoparlörü de olan Casio dijital piyano, kulaklık girişi özelliğini de beraberinde getiriyor. Ayrıca bağlantı seçenekleri arasında USB bağlantısı da mevcut. Fakat Casio dijital piyano, Bluetooth ve dijital ekran özelliklerini taşımıyor. 10 adet ses sayısı olan Casio piyano da polifonik sesler de mevcut. Piyano polifonik ses olarak 64 adet ses içeriyor. Nota sehpası olmayan ürün klavye yapısını taşıyor. Ölçüleri ile de birçok ortamda rahatlıkla kullanılabilen ürün, 132.2 cm genişliğinde bulunuyor. 12,9 cm yüksekliği bulunan piyanonun derinliği ise 28,6 cm. 10,8 kilogram ağırlığında olan Casio dijital piyano özellikleri ve siyah renk seçeneği ile müzik ile uğraşmayı seven kullanıcıları tatmin ediyor. Casio dijital piyano ses özellikleri ve donanım seçenekleri ile de birçok teknolojiyi kullanıcılara sunuyor.

Casio CDP-135BK Dijital Piyano (Stand Hediyeli) Fiyatı

Casio CDP-135BK Dijital Piyano Fiyatları

Online alışveriş yaparken fiyat araştırması yapmak ürünü daha ekonomik fiyattan satın alma imkanı veriyor. Fakat aynı ürün binlerce mağazada bulunduğu için farklı fiyatlardan satılabiliyor. Bu mağazaların hangisinde uygun fiyatlı Casio piyano var bulmak zor olabiliyor. Bu konuda Cimri.com pratik bir fiyat araştırması yapmanızı sağlıyor. Cimri.com üzerinden ilerleyerek saniyeler içerisinde Casio piyano fiyatlarını görüntüleyebilir, hangi mağazada uygun fiyatlı piyano var ayırt edebilirsiniz. Bu sayede bütçenizden tasarruf sağlayarak, uygun fiyatlı Casio dijital piyanoyu bulabilirsiniz. Fiyat seçeneklerini bütçe aralığınıza göre filtreleyerek, uygun fiyatlı ürüne daha kolay ulaşabilirsiniz.

Casio CDP-135BK Dijital Piyano | PiyanoMarket

Casio CDP-135BK Dijital Piyano İndirim ve Kampanyaları

Satın almayı düşündüğünüz ürünlerdeki tüm indirim ve kampanyaları Cimri.com üzerinden takip edebilirsiniz. Bu indirimlerden yararlanarak online alışverişlerinizi bütçenize uygun fiyatlarla tamamlayabilirsiniz. Benzer şekilde Casio CDP-135BK piyano indirimlerini de Cimri.com’dan bulabilirsiniz. Mağazaların ve süpermarketlerin katalog ve broşürleri de Cimri.com’da detaylıca inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Cimri.com üzerinde bulunan İndirimli Ürünler sayfasını kullanarak uygun fiyatlı piyano modellerine göz atabilirsiniz. Kampanyalar sayfasını ziyaret ederek Casio markasının piyano modellerindeki güncel kampanyalara göz atabilirsiniz.

Casio CDP-135BK Dijital Piyano Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Cimri.com’da online alışverişlerinizden önce kapsamlı ama zahmetli olmayan bir ön araştırma süreci geçirebilirsiniz. Böylece satın almayı düşündüğünüz piyano modellerini daha yakından tanıyarak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Benzer şekilde Casio marka piyanoyu Cimri.com'da fiyat, teknik özellik ve indirim gibi farklı başlıklar altında inceleyebilirsiniz. Cimri.com’a üyelik işlemlerinizi tamamlayarak ilgilendiğiniz ürünlere fiyat alarmı kurabilirsiniz. Aynı zamanda Casio dijital piyano yorumlarına bakarak ürünü daha önce satın alıp kullanmış kişilerin görüşlerini değerlendirebilir, aynı sayfa üzerinde ürüne ve mağazaya verdikleri puanları görebilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Manuel Raymond MRP688WN Dijital Piyano
Manuel Raymond MRP688WN Dijital Piyano
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery