Dijital Piyanolar

En Ucuz Dijital Piyanolar Fiyatları

78 Ürün gösteriliyor.
Kayıtlı Polifonik Ses Sayısı
Pedal Sayısı
Kayıtlı Demo Parça Sayısı
Kayıtlı Şarkı Sayısı
Dijital Piyanolar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dijital Piyanolar modelleri ve Dijital Piyanolar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dijital Piyanolar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Casio, Manuel Raymond, Yamaha, Kawai, Kozmos. 78 adet Dijital Piyanolar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Extreme XAF80EQ4BK Elektro Akustik Gitar
Extreme XAF80EQ4BK Elektro Akustik Gitar
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Dijital Piyano Nedir?

Piyano insanların yüzyıllardan beri severek kullandığı ve dinlediği bir müzik aleti. Üzerindeki her tuşun bir notaya ait sesi çıkarması şeklinde çalışmakta. Özellikle dinlendirici etkisiyle öne çıkan piyanolar, birçok sanatçının kullandığı bir müzik aleti olmayı başarmış durumdalar. Dijital piyano adı verilen modelleri ise temelde aynı özelliklere sahipler. Normal bir piyanoya oranla daha az maliyetli ve pratik olan dijital piyanolar, genellikle kurs merkezlerinde ve hobi amaçlı kullanım için evlerde tercih edilir. Piyano çalmaya başlamak için iyi bir başlangıç aletidirler. Dijital piyanolar aynı zamanda bazı yeni donanımlara sahipler. Ürün üzerindeki kayıt sistemi sayesinde çaldığınız parçaları aynı zamanda kaydedebilir, kayıttan yürütme özelliği sayesinde ise çalışmak istediğiniz bir parçayı dinleyebilirsiniz.

Dijital Piyano Satın Alırken Ve Kullanım Esnasında Nerele Dikkat Edilmelidir?

Ürünü satın almadan önce bütçenizi kontrol etmeli ve ayırabileceğiniz bütçeyi hesaplamalısınız. Daha sonra bütçeniz çerçevesinde ilerleyebilir ve sizin için en uygun ürünü bulabilirsiniz. Evinizde kullanmak istiyorsanız ürünün evde nasıl konumlanacağına karar verip bu boyutta bir dijital piyano satın almalı ve bulunacağı odanın dekoruna uyum sağlamasına da dikkat etmelisiniz. Satın aldığınız ürün üzerinde parmaklarınızın rahatlığı da önemlidir. Tuşların parmaklar üzerinde bıraktığı izlenim kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Ürünü satın aldıktan sonra da dikkat etmeniz gereken birkaç husus var. Ürün ahşap, metal, plastik gibi malzemelerden üretildiğinden doğrudan güneş ışığı almasından ve ev içerisindeki ısıtıcılara yakın olmasından kaçınılmalıdır. Fare ve güve alet içerisindeki aksam için büyük tehlikedir. Bu yüzden ürün bu canlılardan kesinlikle korunmalıdır.

İkinci El Bir Ürün Almak Yerine Sıfır Ürün Almanın Artıları Nelerdir?

Bu soru yeni bir dijital piyano sahibi olmak isteyen birçok kullanıcının aklına gelen bir sorudur. Sıfır olarak alınan ürün genellikle daha uzun ömürlü olacaktır. Kullanılmış ürün ne de olsa bazı kusurlara sahip olabilir, sıfır bir üründe böyle bir durum söz konusu değildir. Bu yüzden dijital piyanonuzun bakımı esnasında ekstra bir çaba göstermenize gerek kalmaz. Ayrıca sıfır aldığınız ürün satıcı firma tarafından garanti altında satılmaktadır. Fakat sıfır ürün doğal olarak ikinci ele göre daha pahalı olacaktır.

Dijital Piyano Fiyatları Nasıldır?

Ürünün sahip olduğu işlevler ve üretildiği malzeme gibi etkenler fiyatını doğrudan etkilemektedir. Casio, Kingston, Kawai gibi birçok markaya ait yüzlerce ürüne ortalama 700 TL’den başlayan ve 10.000 TL’yi bulan geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi içerisinde Cimri.com aracılığıyla ulaşabilir, yerel ağ üzerindeki farklı satıcılara ait farklı fiyatları da kıyaslayarak bütçenizi koruyabilirsiniz.