Dijital Fotoğraf Çerçeveleri

Dijital Fotoğraf Çerçeveleri Fiyatları

20 Ürün gösteriliyor.
Hafıza Kart Desteği
Ekran Çözünürlüğü
Renk
Dahili Hoparlör
Ekran Büyüklük Modu
Kumanda
Dijital Fotoğraf Çerçeveleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dijital Fotoğraf Çerçeveleri modelleri ve Dijital Fotoğraf Çerçeveleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dijital Fotoğraf Çerçeveleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bigpoint, Goldmaster, Pi İthalat, SevindirenSepet, Yabyoo. 20 adet Dijital Fotoğraf Çerçeveleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Dijital Fotoğraf Çerçeveleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Dijital Fotoğraf Çerçeveleri markası:

En Çok İncelenen Dijital Fotoğraf Çerçeveleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Dijital Fotoğraf Çerçeveleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 20 Dijital Fotoğraf Çerçeveleri modeli içerisinde en ucuz Dijital Fotoğraf Çerçeveleri fiyatı 14.94 TL iken, en yüksek Dijital Fotoğraf Çerçeveleri fiyatı 490.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Dijital Fotoğraf Çerçeveleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Dijital Fotoğraf Çerçeveleri fiyatı ise 289.09 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Dijital Fotoğraf Çerçeveleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Dijital Fotoğraf Çerçeveleri modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Dijital Fotoğraf Çerçeveleri modeli:
Cimri'nin Seçimi
28
DJI Ryze Tello Drone
DJI Ryze Tello Drone
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Dijital Fotoğraf Çerçeveleri

İnsanlar hayatları içerisinde sevdikleriyle birlikte geçirdiği özel anları somutlaştırmak, yaşamış oldukları o mutlu ve değerli anları bir fotoğraf karesine yerleştirip ileriki zamanlarda yad etmek isterler. Bunu yapmak adına bu zamana kadar birçok farklı şekilde ve özellikte gelişen fotoğraf makineleri kullanılmıştır. Önceki zamanlarda fotoğraf makineleri içerisine biriktirmiş olduğu fotoğrafları baskıcıya gidip kağıtlara basılma tekniğiyle kullanılırdı. Çekilmiş olan fotoğraflar ancak bu şekilde insanların eline ulaşırdı. Ancak günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte dijital fotoğraf çerçevesi sayesinde fotoğraflarınızı anında görebilir ve yayınlayabilirsiniz. Bu makineler fotoğraflarınızı ekrana yansıtmasının yanı sıra aynı zamanda saat ve takvim gibi özelliklere sahiptir. Çok kullanımlı bu teknoloji sayesinde insanlar çalar saat, MP3 çalar ve video oynatıcı gibi dijital fotoğraf çerçevelerinin sunmuş olduğu imkanlardan sonuna kadar yararlanabilirler. Dijital fotoğraf çerçevesi markaları farklı tasarım ve özellikte geliştirmiş olduğu modelleri arasından kullanıcılara siyah dijital çerçeveli, LCD ekran özellikli, klaket tasarımlı ipli ve mandallı, hasır ipli ve LED ışıklı gibi farklı çeşitler sunar. 

Dijital Fotoğraf Çerçeveleri Modelleri ve Özellikleri

Teknolojinin insanlara sunmuş olduğu nadide ürünler arasında bulunan dijital fotoğraf çerçeveleri, hayatın içerisinde daha eğlenceli ve güzel anılar biriktirmeye olanak tanır. Teknolojinin sunmuş olduğu imkanlar arasında en değerli icat olan fotoğraf makineleridir. Birçok markanın üretmiş olduğu birbirinden şık ve modern tasarıma sahip dijital fotoğraf çerçevesi modelleri sayesinde kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. Birbirinden şık ve çok kullanımlı bu makineler arasından beklentinizi karşılayan modelleri tercih edebilirsiniz. Bunların arasında dikkat çeken modellerden birisi olan Goldmaster markasının üretmiş olduğu 6 inç LCD ekran dijital fotoğraf çerçevesi 800x480 çözünürlüğüyle kullanıcıları tatmin eder. Bu modellerin sunmuş olduğu özellikler arasında temel olarak fotoğraf görüntüleme özelliğinin yanı sıra aynı zamanda fotoğraflarınızı slayt gösterisi eşliğinde izleme olanağı bulunur. Ek olarak saat takvim, USB desteği ve SD/MMC/SDHC hafıza kartı desteği sayesinde dilediğiniz sayıda fotoğraf çekebilir ve bu fotoğrafları gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz. Bazı markaların üretmiş olduğu dijital fotoğraf çerçevesi 10 inç özelliğiyle kullanıcılara farklı kullanım imkanları tanır. Bu modellerde MJPEG-2, 4 ve avi format desteğiyle video oynatma fonksiyonu, JPG resim görüntüleme ve mp3 özellikli müzik oynatma fonksiyonu görülür. Aynı zamanda resimleri arka planda müzik eşliğinde slayt gösterileriyle aktif bir şekilde kullanmanıza imkan sağlar. Uzaktan kumandayla rahat bir şekilde açıp kapatabileceğiniz dijital fotoğraf makineleri dahili hoparlör ve kulaklık çıkışıyla birlikte eşsiz bir deneyim sunar. Türkçe ve ingilizce menüsü sayesinde istediğiniz dili ayarlayabileceğiniz dijital fotoğraf çerçevesi özellikleri kullanıcılara çok yönlü dil seçenekleri sunar. Farklı teknik özelliklerde, renklerde ve tasarımlarda bulabileceğiniz bu ürünler beklentinize uygun özelliklerle donatılmıştır. Yapacağınız ürün araştırmasında aynı zamanda klaket tasarımlı ipli ve mandallı fotoğraf çerçevelerine de ulaşabilirsiniz. Bu modeller evinizin dekorasyonuna uyum sağlayarak fotoğraflarınıza estetik bir görünüm sunar. Bu modeller arasından beklentinize uygun tipteki ürünlere cimri.com üzerinden ulaşabilir ve hayatınızın özel anlarını dijital çerçevelerin ekranlarında yansıtabilirsiniz.

Dijital Fotoğraf Çerçeveleri Fiyatları

Üstün teknolojiyle birlikte üretilen dijital fotoğraf çerçevesi fiyatları bakımından birbirinden ayrılır. Fiyat ve performans arasındaki ilişkiyi en iyi şekilde dengeleyip beklentinize uygun ürünler kullanmanıza olanak sağlayan lider markalar geliştirmiş olduğu ürünlerini kullanıcılarıyla paylaşır. Bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle dikkat çeken markalar beklentinize uygun ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmanıza olanak sağlar. Cimri.com üzerinden yapacağınız fiyat karşılaştırmasında kendinize en uygun modelleri farklı fiyat seçenekleriyle görebilirsiniz. Dijital fotoğraf çerçeveleri fiyatları tasarım ve renk, teknik özellikler, boyut, inç ve üretici marka bakımından değişkenlik gösterir. Ürünlerin sahip olduğu özellikler ve üretim yılı değiştikçe dijital fotoğraf çerçeveleri fiyatları da aynı oranda değişkenlik gösterir. Satın almak istediğiniz elektronik fotoğraf çerçevesi üstün performans gösteren yeni tip bir cihaz ise bu modeller daha eski üretim yılına sahip modellere oranla fiyat artışı gösterir. Örneğin; Forland markasının üretmiş olduğu 10 inç LCD ekran dijital fotoğraf makineleri sahip olduğu yüksek çözünürlük, modern tasarım ve gelişmiş formatlarda video oynatma özelliğiyle daha az çözünürlüklü ve eski model olan 7 inç dijital fotoğraf çerçevelerine oranla yüksek fiyatlar gösterir. Ürünlerin sahip oldukları özellikler arttıkça fiyat farkı gösteren bu modeller arasından bütçenize uygun modellere göz atabilirsiniz.

Dijital Fotoğraf Çerçeveleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Birçok markanın yüksek teknolojiyle üretmiş olduğu dijital fotoğraf çerçeveleri satın alırken birtakım özelliklere dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle satın almak istediğiniz model yeni tasarımlara sahip ve güncel özellikler gösteren bir ürün ise dijital fotoğraf çerçevesi 15 inç özelliklere sahip modellere göz atabilirsiniz. Farklı markaların üretmiş olduğu ürünler arasından çoğu yalnızca fotoğrafları slayt eşliğinde izlemenin yanı sıra aynı zamanda saat ve takvim gösterme, video oynatma, mp3 çalar ile müzik dinleyebilme ve çalar saat gibi uygulamalara sahiptir. Bu ürünler arasından kullanım amacınıza uygun modelleri tercih etmeli ve teknik özelliklerine hâkim olmanız faydalı olacaktır. Satın alacağınız ürünün özelliklerini biliyor olmanız o üründen doğru bir şekilde yararlanmanıza olanak tanır. Dijital fotoğraf çerçevesi şarjlı ve şarjsız seçenekleriyle cimri.com üzerinden karşınıza çıkar. Bu ürünler arasından beklentinize uygun ekran boyutu ve renk seçeneklerini tercih edebilir, üstün teknolojiden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery