track source
track source

Derz Dolgu

Derz Dolgu Fiyatları

228 Ürün gösteriliyor.
Derz Dolgu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Derz Dolgu modelleri ve Derz Dolgu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Derz Dolgu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Dekor, ABC, SGS, Weber. 228 adet Derz Dolgu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Derz Dolgu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Derz Dolgu markası:

En Çok İncelenen Derz Dolgu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Derz Dolgu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 228 Derz Dolgu modeli içerisinde en ucuz Derz Dolgu fiyatı 1.69 TL iken, en yüksek Derz Dolgu fiyatı 1097.56 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Derz Dolgu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Derz Dolgu fiyatı ise 13.89 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Derz Dolgu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Cartell 911 090509 Japon Yapıştırıcı
Cartell 911 090509 Japon Yapıştırıcı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Derz Dolgu

Duvar taşları arasında ve zaman içinde oluşan çatlakların giderilmesi adına derz dolgu ya ihtiyaç duyulur. Evlerin özellikle banyo kısımları fayans olma özelliğine sahiptir. Fayans aralarına kullanılan derz dolgular zamanla su sızmasını ve akan suyun gider kısmına daha rahat ulaşmasına yardımcı olur. Farklı markalar tarafından üretilen derz dolgular güzel ve sağlam bir şekilde yapıldığında sizlere uzun süreli bir kullanım imkanı sağlar. Çeşitli renk ve özellikleri ile geniş çaplı bir kullanım kolaylığı sağlayan bu dolgular inşaat işleri ile uğraşan kullanıcıların tercih ettiği ilk ürünler arasında yer alır. Derz dolgu yapılırken farklı kalınlıklarda seramiklerin arasında kullanılabilir. Zamanla oluşacak bir su sızıntısı ve çatlak oluşumu ile karşı karşıya kalmamak adına siz de kendiniz için en iyi özelliklere sahip olan dolgu modelini tercih edebilirsiniz. Farklı model ve çeşitlere sahip olan derz dolgular ayrıca uygulama aşamasında birbirinden farklı malzemelere ihtiyaç duyulur.

Derz Dolgu Çeşitleri

Kullanım yerine göre farklı üreticiler tarafından farklı modellerde üretilen derz dolgular sahip olduğu özellik bakımından kendi arasında çeşitlilik oluşturur. Kullanılan dolgunun daha sağlıklı ve kullanışlı olması için öncelikle dolgunun hangi amaçla kullanılacağı bilinmelidir. Görsel bir düzen için farklı renklere sahip derz dolguları seçebilirsiniz. Derz dolgu renkleri kendi arasında açıklık ve koyuluk gösteren çeşitlere sahiptir. Dış mekan derz dolgu uygulaması yapacaksanız daha koyu renklere sahip olan çeşitleri tercih edebilirsiniz. Banyo, tuvalet gibi ev içi derz renklerinde ise açık renk tercih ederek görsellik bakımdan evinizi daha güzel bir şekle getirebilirsiniz. Dekoratif tamamlama özelliğine sahip olan bu ürünler sizlere daha sorunsuz ve hatasız bir kullanım imkanı sağlar. Su sızıntıları zaman içerisinde ev duvar boyalarının aşınmasına ve rutubet oluşumuna neden olabilir. Böyle durumlar karşısında en iyi derz dolgu malzemesini tercih ederek daha sorunsuz bir yaşam sürebilirsiniz. Kolay bir dolgu yapmak için kullanıcıların en çok ihtiyaç duyduğu malzemeleri başında ise derz dolgu tabancası gelir. 2 aşamalı olarak kullanılan bu tabancalar özellikle derz yapımında tercih edilir. Seramik yapıştırmada da tercih edilen dolgu tabancaları farklı başlıkları ile kolay bir dolgu yapmanızı sağlar. Derz dolgu malzemeleri arasında ilk sırada yer alan bu tabancalar ister ince ister kalın bir şekilde derz dolgu yapma kolaylığı sağlar. Kolay ve kullanışlı bir dolgu tabancası modeli tercih ederek siz de yapacağınız işi daha kolay ve daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Derz dolgu silikonu çeşitleri özellikle kullanıcıların fayans yapıştırma ve desen yaparken tercih ettiği çeşitlerdir. Tabanca yardımı ile kullanılan bu çeşitler özellikle iç derz dolgu malzemeleri arasında yer alır. Kuru ve rutubetsiz alanlara kullanılan silikonlu derz dolgu çeşitleri kuruduktan sonra üzeri boyanabilir bir özelliğe sahiptir. Yüzeyin yağsız ve tozsuz olması kullanılan dolgu malzemesinin daha kullanışlı olmasını sağlar. Daha büyük derz dolgu gerektiren işler için kullanıcıların tercih ettiği derz dolgu makinası iş yükünü hafifletme özelliği ile kullanıcıların tercihi arasında yer alır. Özellikle havuz gibi iş yükü fazla olan yerlerde tercih edilen derz dolgu makinaları kullanım yönü ve temizleme bakımından kolay olan ürünlerdir. Siz de işinize en uygun olan derz dolgu çeşidini tercih ederek rahatlıkla istediğiniz alana uygulayabilirsiniz. 

Derz Dolgu Fiyatları

Renk, özellik ve kullanılan yerin farklılığına göre kendi arasında değişkenlik gösteren derz ürünleri fiyat olarak kendi arasında da dalgalanmalara sahiptir. Derz dolgu fiyatları belirlenirken öncelikle ürünün sahip olduğu özellikler göz önünde bulundurulur. Kimyasal yönden daha sağlam ve tutucu olan derz dolgu çeşitleri diğer çeşitlere göre fiyat konusunda artış gösterebilir. Bazı dolgu çeşitleri renk olarak kendi aralarında ayrılır. Açık renk olan derz dolgular ev içi dolgu çeşitleridir. Ev içi olarak tercih edilen açık renkler de diğer renklere göre fiyat konusunda değişkenliğe sahiptir. Dış mekan dolgular için daha daha çok derz dolguya ihtiyaç duyulur. Derz dolgu fiyat 25 kg olan dolgular fiyat olarak fazla olmasına rağmen ürün performans özelliği göz önünde bulundurulduğunda daha uygun olduğu gözlemlenir. Genel olarak bütçeye uygun olan derz dolgu modelleri siz de tercih ederek işlerinizde kullanabilirsiniz. 

Derz Dolgu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Derz dolgu modelleri kullanım ve yapım olarak dikkat gerektiren işler arasında yer alır. Bu yüzden seçilen derz dolgu çeşitleri arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Bu özelliklerin başında ise tercih edilen derz dolgunun sahip olduğu renk gelir. Dekoratiflik bakımından tamamlayıcı bir özellik gösteren derz dolgular renk özelliği ile tamamlayıcı bir unsura sahiptir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer özellikler arasında ise derz dolgunun uygulanacağı yere olan olan uyumu yer alır. Ayrıca derz dolgu yapımında kullanılan silikon tabanca çeşitleri de yine satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler arasındadır. Kullanışlı bir tabanca daha iyi bir derz dolgu yapmanızı sağlar. Siz de en iyi derz dolgu çeşidine karar vermek için belirtilen bu özelliklere dikkat edebilirsiniz. Bununla beraber derz dolgu çeşitlerini ve kullanım malzemelerini cimri.com adresi üzeinden kendi aralarında karşılaştırabilir ve fiyat performans hakkında ön bilgiye sahip olabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery